Послуги центру Слім на Позняках

Красива шкіра, витончений силует, доглянуті руки - все це є невід'ємними складовими привабливого образу. Краса вимагає жертв, а якщо бути точнішою за зусилля терпіння. Потрібно любити себе - довіряти турботу про своє здоров'я знаючим спеціалістам.

Сучасний центр апаратної косметології Слім на Позняках відрізняється від салону краси тим, що, крім косметичних послуг, нами практикуються інноваційні методики масажу, терапії. Завдяки високому рівню технічної оснащеності та праці кваліфікованих фахівців ми отримали велику базу постійних клієнтів, які довіряють нам. Бажаєте стати одним із них?

Упевненість у собі - перший крок до краси

Центр Апаратної Косметології Slim на Позняках позбавляє не лише недосконалостей шкіри та фігури. Ми даємо можливість раз і назавжди залишити позаду комплекси, адже саме впевненість у власній привабливості є рушійною силою та дозволяє досягати нових висот.

Краса йде зсередини, починається вона зі здоров'я. Мета наших фахівців та методик, що практикуються, полягає в тому, щоб кожен клієнт омолодився, перетворився тілом та душею. Навіть найскладніші косметичні дефекти усуваються нами швидко, безболісно, ​​в більшості випадків назавжди.

Методики та послуги

Центр Slim на Позняках практикує найефективніші методи боротьби з естетичними недосконалостями. Вибираючи препарати та косметичні засоби, ми досконально перевіряємо їх на предмет безпеки.

Пропонуємо такі послуги

Вам буде з чого вибирати, адже наш Центр багатопрофільний: тут можна скористатися послугами масажистів, косметологів, дієтологів, терапевтів. Знайшлося місце як класичним методикам перетворення, так і найпередовішим. Відкрито запис на процедури біоревіталізації, унікального масажу за технологією LPG, обгортання, видалення папілом мезотерапії тощо.

Види масажу

У Центрі зайняті масажисти, досвід кваліфікація яких є нашою головною гордістю. Широкий профіль клініки дозволяє практикувати комплексний догляд за шкірою: після масажу клієнт може відвідати сеанси мезотерапії, ліфтингу, пілінгу. Техніки масажу можна перераховувати безкінечно: класичний, антицелюлітний, медовий, розслаблюючий, сегментарний, полінезійський, ручний, лімфодренажний, LPG. Окремо варто виділити унікальну масажну техніку для вагітних.

Фахівці завжди віддаються на всі 100%, а адміністратори оточують клієнтів максимальними турботами та комфортом. Відвідування Центру «Слім» - найкращий варіант відпочинку для тіла та душі.

Професійна турбота про ваше здоров'я

У центрі косметології Slim на Позняках працюють лише кваліфіковані фахівці, навички яких підтверджені сертифікатами, регулярно проводяться курси та семінари для підвищення кваліфікації персоналу. Процедури відрізняються безболісністю, стійким результатом, мінімумом протипоказань, гарантованою відсутністю видимих ​​слідів впливу на шкіру та відсутністю тривалого періоду реабілітації. Після методик, таких як видалення бородавок та лазерне видалення розтяжок практикованих нами, вам не доведеться заліковувати шрами або приховувати синці.

Деякі з запропонованих нами процедур, такі як протезування нігтів, вимагають обов'язкової попередньої консультації з фахівцем, записатися на яку можна прямо зараз на нашому сайті або за вказаним номером. Лише переконавшись у відсутності протипоказань, ми можемо бути впевненими у безпеці клієнта спрогнозувати ефективність методики, що розглядається.

Центр «Слім» на Позняках пропонує апаратний масаж і готовий відкрити двері кожному, хто бажає омолодитися та крокувати життям з абсолютною впевненістю. Залиште всі сумніви та комплекси в минулому - ви прекрасні, настав час у цьому переконатися!

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого