Мікрострумова терапія обличчя

мікротокова терапія

Щодня у боротьбу за гарне, здорове обличчя-тіло вступають сотні, тисячі людей. Досягти позитивних та швидких результатів з омолодження можна, не вдаючись до радикальних хірургічних методів.

Уникнути інвазивних методик збагачення глибинних шарів епідермісу необхідними елементами сьогодні стало доступно, завдяки косметологічній процедурі – мікрострумова терапія. Процедура мікрострумового впливу на шкірні покрови відома досить давно.

Мікрострумова терапія полягає у використанні слабких імпульсів електроструму. Її використовують для естетичної косметології. Вона дає омолоджуючий та відновлювальний ефект. Мікроструми часто використовуються після деяких процедур. Наприклад, лазерного шліфування. Також вона застосовується для боротьби з целюлітом та лімфодренажу. Фахівці рекомендують використовувати мікрострумову терапію й для зняття больового синдрому. З їх допомогою в організмі працюють різні препарати.

Старіння шкіри характеризується зниженням еластичності, набряклістю, утворенням зморшок та виникненням застійних утворень. Всі ці процеси відбуваються через пошкодження клітин. За допомогою мікрострумів фахівці борються з усіма проблемами. Терапія дозволяє розгладити, підтягнути та відновити пружність шкіри. Також з їх допомогою покращується циркуляція рідини між клітинами, завдяки цьому знімається набряклість та застійність.

Мікроструми найактивніше впливають на судини, клітини дерми, лімфовузли та м'язові волокна обличчя. Такий метод косметологічних маніпуляцій дозволяє ефективно боротися із віковими змінами.

Центр Slim надає можливість скористатися їй у кваліфікованих фахівців. Ми пропонуємо нашим клієнтам доступні ціни в Києві та індивідуальний підхід.

Головна мета мікротерапії терапії відновити внутрішньоклітинний метаболізм. Вона сприяє збагаченню шкіри поживними речовинами та киснем. Також допомагає виводити продукти життєдіяльності клітин. Мікроструми покращують синтез АТФ, що покращує енергетичне благополуччя клітин.

Терапія впливає на м'язові волокна. Вона сприяє активізації їхньої роботи, що позитивно впливає на судини. Нормалізується циркуляція рідини, відновлюється тонус м'язів та знижується глибина зморшок. В цілому мікроструми характеризуються масою позитивних впливів. Більш детально ви зможете дізнатися на консультації в нашому центрі щодо особливостей впливу її на організм.

Показання для застосування мікрострумової терапії обличчя

Косметологи рекомендують застосовувати її як профілактику. Однак у деяких випадках мікроструми показані обов'язково. Якщо у вас є такі зміни, вам слід звернутися до нашої клініки:

 1. Підвищений тонус м'язів;
 2. гострий й хронічний біль;
 3. Утворення мімічних зморшок;
 4. Набряк;
 5. Підвищення м'язового тонусу при атомії;
 6. Утворення целюліту;
 7. Наявність рубців та вугрів;
 8. Загальне покращення шкіри;
 9. Гіперпігментація.

Перед проведенням мікрострумової терапії обличчя неодмінно слід звернутися за консультацією до кваліфікованого спеціаліста. Він зможе визначити повний курс. Також він розповість про протипоказання. Відмовитися від проведення мікрострумової терапії слід у таких випадках:

 1. Вагітність;
 2. Інфаркти або кардіопатія;
 3. Епілепсія;
 4. Інсульти;
 5. Загальний поганий стан здоров'я;
 6. Наявність імплантації «водія ритму» серця.

У жодному разі не слід довіряти проведення терапії косметологу без досвіду. Переконайтеся, що спеціаліст має потрібну кваліфікацію.

Тривалість курсу та особливості проведення

Процедура мікрострумів складається з 4 етапів:

 • Зняття макіяжу;
 • Підбір активної ампули відповідно до поставлених цілей;
 • Проведення мікрострумів;
 • Застосування крему відповідно до показань.

Мікрострумова дія на шкіру – косметологічна ефективна процедура. Вона не викликає болючих відчуттів. Її призначають пацієнтам з 18 років як жінкам, так й чоловікам. 1 сеанс займає від 10 до 40 хвилин (залежно від зон, потреб).

Тривалість курсу допоможе підібрати фахівець. У середньому курс проводиться від 20 до 30 процедур. На тиждень рекомендують проводити по 2-3. З метою підтримки результату терапію необхідно повторювати 1 раз на місяць.

Переваги мікрострумової терапії обличчя в центрі Slim

 1. Відмінна результативність;
 2. Тривалий ефект;
 3. Доступність;
 4. Безболісність;
 5. Відсутність обмежень за віком;
 6. Ніяких підготовчих процедур;
 7. Відсутність реабілітації.

Запрошуємо Вас записатися по телефонах або онлайн на якісну консультацію, мікрострумову терапію в наш центр. Для себе Ви зможете вибрати зручний час та місцезнаходження центру: Оболонь, Позняки, Голосіїво.

Різновид процедуриЦіна (грн)
Мікрострумова терапія 600
Мікрострумова терапія із введенням активних компонентів 700-900
Turbo-ліфтінг 800
Лімфодренаж 600
Лікування акне 400
Відновлення після лазерних процедур 1400
Впровадження коллагенового листа-маски 450

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого