Лікування грибка нігтів

лікування грибка нігтів Оніхомікоз це ураження нігтів патогенними грибами, які мають тенденцію поширюватися на інші нігті. Захворювання являє серйозну небезпеку для оточуючих, так як носить інфекційний характер, легко передається від однієї людини до іншої. У занедбаному стані швидко розвивається грибкове ураження нігтів на руках, м'яких тканин.

З огляду на, що грибок це не тільки естетична проблема, а й серйозна інфекція, його розмноження може викликати серйозні зміни в роботі імунної системи, привести до інтоксикації всього організму.

Справитися з інфекційним захворюванням можна виключно за допомогою досвідченого фахівця а не народним, домашнім методом. Після діагностики пацієнта, лікар призначає курс на лікування грибка нігтів лазером на нозі або руці, що залежать від виявленої форми оніхомікоза:

 • білий поверхневий - зберігається форма нігтьової пластини, але відбувається зміна її кольору з утворенням плям, смуг;
 • дистальний підногтевий - пластина набуває жовтого / білого коліру, втрачаючи контакт з нігтьовим ложем;
 • дистально-латеральний - деформація пластини, збільшення її товщини, руйнування з країв;
 • тотально дистрофічний - пластина поступово атрофується, що супроводжується відторгненням ураженої зони від нігтьового ложа;
 • проксимальний піднігтьового - внаслідок впровадження мікроорганізмів в зону заднього валика кутикули, під нігтьової пластиною утворюються порожнечі, відбувається відділення нігтя від його ложа.

Легка стадія грибкового захворювання (оніхомікоз) лікується медикаментозно, з використанням протівомікозних таблеток, мазей, розчинів. Зовнішні препарати затримують розвиток патологічного процесу, але не знищують його причину. Ліки, через свого токсичного складу, мають ряд побічних ефектів, знижують імунітет організму, здатні завдати відчутної шкоди печінці, нирках. Хірургічна операція, спрямована на видалення уражених тканин, травматична, вимагає тривалої реабілітації. Найефективніший метод це використання спеціального обладнання.

Переваги лазерного лікування

Лікування оніхомікоза лазером здійснюється за рахунок спрямованого точкового впливу лазерного променя на інфіковану частину, не зачіпаючи здорові тканини нігтьової пластини. Під впливом високої температури вегетативне тіло грибів (міцелій) повністю руйнується.

Основні переваги лазерної терапії:

 1. ефективна в самих запущених випадках;
 2. повністю безпечна для здорових тканин;
 3. позитивні результати помітні після першої процедури;
 4. відсутні больові відчуття;
 5. потрібна мінімальна кількість сеансів;
 6. тривалість дії складає 5-30 хвилин;
 7. відсутня необхідність в реабілітаційному періоді.

Лазерна обробка пошкоджених грибком ділянок є найоптимальніший й ефективний спосіб боротьби з оніхомикозом. Ціни на лазерне лікування залежать від типу використовуваного обладнання, площі інфікованої зони, ступеня ураження.

Протипоказання

Як будь-яке інше втручання в роботу людського тіла, лазерний метод боротьби з грибком має певний перелік протипоказань:

 • злоякісні пухлини в зоні впливу;
 • цукровий діабет;
 • вагітність.

Лазерне лікування грибка нігтів в Києві - центр Slim

Пацієнтам центру естетичної медицини Слім, які мають грибкове захворювання на руках або ногах, гарантовано швидке позбавлення від недуги. Процедура лазерного лікування грибка здійснюється в кілька етапів:

 • підготовчий - огляд, консультація лікаря, оцінка ступеня ураження;
 • мікроскопічне / культуральное обстеження (при необхідності) - для точної діагностики, визначення вогнища інфекції;
 • обробка ураженої області імпульсним випромінюванням, яке виробляє новий Неодимовий лазер Fotona;
 • рекомендації лікаря, що дозволяють уникнути повторного зараження.

У процесі «операції» пацієнт відчуває легке поколювання, яке не вимагає застосування анестезії. Застосовувана в ході сеансу система місцевого обдування збільшує рівень комфорту. Для отримання максимально ефективного результату потрібно не менше 4-х процедур з періодичністю: одна в тиждень. Клієнти центру Слім гарантовано отримують сервіс європейського рівня, індивідуальний підхід, очікуваний результат.

Записатися на прийом до лікаря легко в віддаленому режимі, заповнивши бланк онлайн-заявки в розділі «Контакти» на сайті slim.ua (Київ). Тут же можна прочитати відгуки пацієнтів, які зазнали лазерну процедуру лікування грибка та переконалися в її ефективності. Відділення центру відкриті в трьох великих районах: Оболонь, Позняки, Голосієво.

ПроцедураЦіна (грн)-10% при оплаті курсу (4 візиту)
Консультація лікаря + Призначення схеми лікування 300
Лікування грибка нігтів (1 ніготь) 300 1080
1 нога 600 2160
2 ноги 1000 3600
1 рука 600 2160
2 руки 1000 3600
2 руки + 2 ноги 1700 6120

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки), 073-424-44-22 (Голосієво).