Віскі пеленання styx у Києві

віскі пеленання styx київ Назва процедури жодним чином не пов'язане з алкоголем. Фактично ж віскі пеленання styx є косметичне обгортання.

Настільки звучну назву було дано йому через неймовірною ейфорії, яка настає після процедури.

Подібна реакція викликана впливом ефірних масел, використовуваних при маніпуляціях. Ціна на Стікс обгортання відповідає якості послуг, що надаються.

Styx віскі пеленання це методика, яка передбачає нанесення на шкіру особливих косметологічних препаратів. Засоби підбираються виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта. Надалі тіло забинтовується еластичними пов'язками, просоченими спеціальним лосьйоном.

Бандажне пеленання Styx

Проведення процедури передбачає нанесення захисного крему, який повинен захистити тіло при наявності невеликих порізів, схильності до прояву алергічних реакцій. Потім на тіло наноситься кремова основа, яка буде зменшувати локальний набряк, посилювати трофікутканин, покращувати емоційний психологічний фон пацієнта. Подальше бандажное пеленання передбачає використання еластичних пов'язок щільно прилягають до тіла. Клієнта загортають в особливу плівку, накривають пледом.

Процедура триває близько години. Після цього бинти акуратно знімаються. На тіло ж наноситься лосьйон, який можна буде змити лише через 10 годин після проведення маніпуляцій. Привабливі ціни на обгортання Styx робить дану процедуру затребуваною серед мешканок у Києві.

Вологе обгортання передбачає відповідність трьом основним принципам: розчинення, витяг, закріплення. За рахунок препаратів тіло розігрівається на пару градусів, що сприяє зникненню надлишків підшкірного жиру, зниження ваги. Завдяки цьому обмін речовин прискорюється, зайва вода шлаки виводяться з організму.

Всі препарати, які використовуються під час процедури, проведені на натуральній основі та не здатні заподіяти шкоди організму людини. Ефірні масла виходять шляхом натурального віджиму рослин, виключаючи термічну обробку. Це дозволяє зберегти всі вітаміни й корисні мікроелементи в первозданному вигляді.

Віскі пеленання Стікс у Києві

Ефективне віскі пеленання styx використовується в різних косметичних процедурах. Їх можна розглядати як самостійне дію, так й як один з елементів комплексного підходу косметології (йде поряд з масажем плюс використання косметичних апаратів). Віскі обгортання Стікс в Києві Оболонь Позняки Голосієво можуть використовуватися для вирішення цілої низки проблем:

  1. Локального усунення набряклості;
  2. надання шкірі пружності, підвищення тургору;
  3. нормалізація обміну речовин в організмі;
  4. зниження целюліту;
  5. вихід з депресії.

styx

Як можна помітити, сьогодні це процедура, яка використовується в багатьох центрах та салонах краси столиці. Вартість - ціни варіюються в залежності від площі ділянок тіла й використовуваних ефірних масел та лосьйонів.

Численні позитивні відгуки на віскі обгортання Стікс є підтвердженням високого рівня якості послуг, які виконує центр косметології Слім в районах Позняки Голосіїво Оболонь. Проведені акції на Стікс обгортання дозволяють знизити загальну вартість послуг, що надаються.

Існує кілька програм, які передбачають різну кількість сеансів, косметологічний склад, який використовується при проведенні обгортання, додаткове проведення масажу тіла за допомогою спеціальних апаратів. Від цього залежить ціна програми.

Ви можете самостійно переконатися що апаратний масаж lpg та віскі пеленання styx приносить лише позитивні емоції, розслаблює тіло, робить його більш красивим та привабливим. Після проходження процедури ви відчуєте поліпшення тонусу, ваш емоційний фон буде сприятливим. Чекаємо Вас!

Різновид процедури
Ціна
10% знижка при оплаті курсу
Віскі пеленання (все тіло)
1200
Віскі пеленання (локально)
1000
Термоактивні сухі антицелюлітні
700

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого