Лазерне видалення розтяжок

лазерне видалення розтяжок Резонансні зміни маси тіла, пологи, зміна гормонального фону у більшості жінок може призвезти до появи на шкірі розтяжок в області грудей, живота, сідниць й стегон.

Розтяжки - це атрофічні рубцеві зміни тканин, які мають плоску форму й характерні для різних шарів шкіри. Згодом розтяжка стає в'ялою.

Найбільш ефективним та популярним методом у Києві - є процедура видалення розтяжок лазером. Завдяки лазерній шліфовці, стрії стають менш помітними вже після декількох процедур. Проаналізувавши ціни на лазерне видалення розтяжок багато жінок коливаються, чи варто робити, наскільки якісно лазер працює в боротьбі з делікатною проблемою.

Перед тим як зробити лазерне шліфування розтяжок, рекомендуємо знайти гарну клініку лазерної медицини, де є якісне обладнання. Так як китайські лазери не мають тієї потужності, для якісного випаровування рубців, розтяжок красного, білого кольору. Проконсультувавшись у лікаря дерматлога, ви зможете дізнатися про усі особливості, реабілітацію, ціни на лазерну шліфовки стрій. Це доказ того, що дана процедура може повернути вам привабливість, а витрати повністю окупають себе.

Видалення розтяжок лазером у Києві в центрі Slim

Розтяжки на тілі жінок, чоловіків - це необоротне явище, з яким можна ефективно боротися з допомогою лазера та ін'єкцій.

Причини появи розтяжок:

 • під час вагітності, коли шкірні покриви активно розтягуються, відбувається швидке зниження ваги, гормональний фон жінки перебудовуються;
 • у спортсменів (ріст м'язової маси відбувається швидше, ніж звичайно);
 • у підлітків під час статевого зростання й активного росту тіла;
 • при різкому схудненні.

Місця розтяжок заповнює сполучна тканина, яка не має пігментних клітин. Тому нові рубці візуально помітні, відрізняються червоно-фіолетовим забарвленням. Згодом яскраві розтяжки стають рожевими, білими й набувають тілесний колір.

Видалення розтяжок за допомогою лазера Fotona у центрі Slim дозволяє практично повністю позбавитися від проблем. Правильна корекція робить атрофічні рубці, стрії непомітними (виняток - засмагле тіло, розриви виглядають світло через відсутність пігменту в даній зоні).

Незалежно від зони, де знаходяться розтяжки, їх кількості, ми рекомендуємо провести курс лазерного видалення розтяжок - найбільш дієвий метод. Лікарі дерматологи допоможуть дізнатися більше про особливості процедури та відгуках клієнтів нашого центру

Для процедури лазерне видалення розтяжок у Києві ми використовуємо Ербіевий та Неодимовий лазер Fotona, який дозволяє пошарово видалити зовнішні стінки стрій й запустити процеси омолодження в даній зоні. Всі маніпуляції проводять виключно кваліфікованими фахівцями з великим досвідом та делікатністю. Під час шліфування шкіри зовнішня частина атрофічних рубців вирівнюється по поверхні шкіри, та візуально стають непомітною. Дія лазера Fotona Sp Spectra добре впливає на вироблення власного колагену.

Лазерне лікування розтяжок в центрі Слім на Позняках, Оболоні, Голосіїво, займає одне з лідируючих місць серед процедур в естетичній медицині. Ефективність видалення стрий помітна вже після 1-2 процедур.

Перед проведенням сеансу лікар-косметолог проводить консультацію. Визначається проблемна зона, стан її шкірних покривів, доктор визначає спосіб корекції. Видалення розтяжок лазером супроводжується легкими больовими відчуттями з подальшою реабілітацією. Для пацієнтів з низьким больовим порогом ми використовуємо апарат Zimmer Cryo, який за рахунок холодного обдування надає процедурі комфортний характер.

Середня тривалість шліфовки шкіри від 20 - 40 хвилин. Після закінчення шліфування на шкірі утворюється стійке почервоніння, на наступний день утворюється корочка. Через пару днів кірка приймає коричневе забарвлення, на області пошкодження лазером спостерігається невеликий набряк.

Після уже першої процедур лазерної шліфовки стрий бажаний результату ви зможете помітити через 2-3 тижні. Шкіра, яка оброблялася лазером, помітно очищається, відбувається запуск процесу активної регенерації тканин.

Результаты Удаления растяжек

Переваги лазерного видалення стрий:

 1. відсутність хірургічного втручання;
 2. бажаний видимий результат спостерігається вже після першого сеансу;
 3. безпечне вплив апарату на шкіру;
 4. лазер можна використовувати на будь-якій зоні шкірного покриву;
 5. сусідні тканини не травмуються;
 6. доступні ціни в Києві, відмінні відгуки клієнтів;
 7. відносно недовгий реабілітаційний період (доктора рекомендують після процедури зменшити споживання гострої, жирної їжі, знизити фізичні навантаження до мінімуму).

Видалення розтяжок, незалежно від позитивних результатів, має деякі недоліки:

 • ціна (формується з урахуванням: розміру зони ураження, стану стрий, кількості повторів процедури);
 • стриї можна прибрати повністю, а не тільки візуально приховати;
 • при реабілітації уражена шкіра потребує належного догляду;
 • заборона на прийом засмаги, купання деякий час.

Позбутися від розтяжок лазером - це відмінна можливість привести своє тіло в форму.

Протипоказання до процедури:

 • вагітності та годування груддю;
 • запальних процесів шкірних покривів;
 • онкологічні захворювання;
 • відвідування солярію або пляжу за 2 тижні;
 • психічних захворювань, епілепсії;
 • цукрового діабету;
 • інфекційні недуги;
 • наявністю, схильності до появи келоїдних рубців.

Якщо, ви готові зробити лазерне видалення розтяжок в Києві, рекомендуємо записатись до нас у центри на Оболоні, Позняки, Голосіїво. Усього одна безкоштовна консультація лікаря, з оглядом поверхі проблемної шкіри, дозволить вам обрати методику видалення яка дійсно вам допомеже усунути стриї з поверхні шкіри на животі, стегнах, грудях.

Видалення розтяжок
Ціна
Будь-яка область за 1см2
400 
від 10-20 см2
2000
від 20-40 см2
4500
від 40-60 см2
6000
від 60-100 см2
7000
Живіт
5000
Груди
3000
Область сідниць
5000

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого