Лікування нетримання сечі з допомогою лазеру

лікування нетримання сечі

Є проблеми зі здоров’ям, про які не прийнято говорити вголос - до однієї з таких належить нетримання сечі у жінок. Хвороба створює цілу низку неприємностей та значно впливає на ритм й спосіб життя. Адже просте чхання, сміх, або різкі рухи, що раніше були звичними, тепер можуть призвести до неприємної ситуації – мимовільного виділення сечі.

Урологічні прокладки не вирішать проблему, а лише замаскують її. Якщо довго вагатися та соромитися іти до спеціалістів – можна тільки погіршити ситуацію й отримати ускладнення з боку сечовидільної системи. Сучасні технології у сфері медицини, а зокрема використання лазерної терапії, дозволяють лікувати нетримання сечі у жінок, не застосовуючи методи оперативного втручання. Використання лазерних технологій в області медицини було запатентоване компанією «Fotona» ще у 2013 році. Тепер у такий спосіб у нашій клініці успішно лікують десятки гінекологічних, урологічних хвороб, зокрема:

 1. лікування нетримання сечі;
 2. втрата тонусу шийки матки;
 3. опущення матки;
 4. втрата тонусу м’язів тазу;
 5. омолоджувальні процедури інтимних зон;
 6. вагінальне омолодження.

У «Слім» лазерне лікування нетримання сечі займе небагато часу - всього 2-3 процедури й ваше життя знову стане повноцінним. Клініка має патент на використання цього неінвазивного методу терапії, а наші кваліфіковані спеціалісти проводять маніпуляцвї якісно безболісно.

Чому з’являється та як з ним боротися

З віком у жіночому організмі виникають зміни у діяльності різних систем й органів. Як правило, ці зміни ведуть не до кращого стану здоров'я, а зовсім навпаки. Якраз нетримання сечі може бути наслідком вікових змін, хоча існують інші причини цього захворювання. Назвемо основні з них:

 • часті стресові ситуації;
 • зловживання шкідливими напоями (кава, алкоголь, газована вода);
 • важке протікання вагітності;
 • запальні процеси у сечовидільній системі;
 • післяопераційні ускладнення;
 • негативний вплив лікарських препаратів;
 • цистит, часті запори;
 • опущення внутрішніх органів малого тазу;
 • низький рівень певних гормонів.

Це далеко не весь перелік чинників, які можуть призводити до проблеми з мимовільним виділенням сечі. Але нехтувати ними не слід. Якщо хвороба почалася, то краще не затягувати з процесом лікування. Сучасні методи лікування з допомогою лазера мають позитивний результат у 98 % випадків. У центрі Слім Києв вам нададуть кваліфіковану допомогу, притримуючись принципів анонімності.

Що таке синдром стресового нетримання сечі

Такий синдром, як стресове нетримання сечі – нерідка проблема у жінок. Віком за 40 років. Але списувати хворобу на вік, або відтягувати похід до спеціаліста – не вихід з ситуації. Такі прояви часто виникають з наступних причин:

 1. часті стреси;
 2. надмірні фізичні навантаження;
 3. важкі пологи або складне протікання вагітності;
 4. зниження норми жіночих гормонів;
 5. вікові зміни у тканинах сечовидільної системи;
 6. втрата еластичності стінок сечового міхура;
 7. різного роду травми, операції, запальні та перенесені інфекційні хвороби.

Звернувшись у нашу клініку, ви з легкістю позбавитесь цієї неприємної проблеми, яка значною мірою знижує якість життя. Не важливо, скільки вам років, бо життя прекрасне у будь-якому віці. Під час консультації наш спеціаліст визначить ступінь важкості ситуації, відповість на усі запитання та призначить курс лазеротерапії. Ціни на проведення процедури вас також приємно здивують. Адже ми працюємо чесно й прозоро, тому зайвих маніпуляцій, дорогих препаратів вам приписувати на будуть.

Переваги застосування лазерної терапії в урології та гінекології

Перш ніж звернутися до хірургічного способу лікування – зверніться до нашої клініки, де ми усунемо проблему, не використовуючи скальпель. Наш метод лазерної терапії має ряд переваг, основні з яких:

 • проблема усувається всього за дві процедури;
 • маніпуляція не викликає больових відчуттів;
 • не використовується анестезія (яка згубно впливає на здоров'я);
 • не займає тривалого часу (приблизно 20 хвилин);
 • не потрібно спеціально готуватися до маніпуляції;
 • немає процесу реабілітації , після процедури пацієнт іде додому;
 • гарантований результат уже через декілька годин.

У нашому центрі лазеротерапію можна пройти у зручний для пацієнта час. Ми працюємо з 10 ранку до 21 вечора, тому напружений робочий графік не стане на заваді. Перед проходженням процедури все ж потрібно пройти консультацію у спеціаліста, при потреби здати необхідні аналізи для діагностики. Існує ряд причин, при яких цей спосіб лікування протипоказаний:

 1. онкологічні захворювання;
 2. захворювання сечовидільної системи, які супроводжуються запальним процесом;
 3. вагітність;
 4. діабет, герпес, гіпертонія;
 5. випадіння матки а також опущення органів тазу.

Щоб не ризикувати та не отримати ускладнень, рекомендовано пройти обстеження перед тим як застосовувати такий метод усунення проблеми. У клініці ви зможете його пройти у найкоротший термін.

У чому полягає принцип лазеротерапії

Ербієвий лазер – інструмент, який використовують при лікуванні нетримання сечі лазером у жінок. Саме він впливає на тканини слизової статевих та сечовидільних органів й синтезує нові волокна колагену. Результат – тканини відновлюють свою еластичність пружність, що в свою чергу сприяє нормальній роботі сечового міхура та сечовивідних каналів. Ця процедура виконана в Слім як свідчать відгуки, не спричиняє дискомфорту, не викликає відчуття болю. Жінка знаходиться у гінекологічному кріслі, спеціаліст вводить у піхву спеціальну маніпулу, яка подає відповідний лазерний імпульс. В цей момент жінка відчуває тільки тепло. Єдина умова, якої повинна дотримуватись пацієнтка – утримуватись від статевого життя протягом 2-5 днів. За місяць процедуру рекомендовано повторити, аби закріпити ефект.

Лазерна гінекологіяЦіна (грн)
Лазерне лікування стресового нетримання сечі Incontilase 5000
Лазерне лікування стресового нетримання сечі Incontilase ( 2 процедури) 10000 9000
Лазерне вагінальне омолодження 5000
Лазерне лікування опущення стінок матки 5000
Консультація лікаря-гінеколога 450
Ін'єкціїЦіна (грн)
Корекція великих статевих губ, 1 ml 5900
Звуження піхви, 1 ml 5900 
Біоревіталізація інтимних зон1 ml 5500
Стимуляція (збільшення) точки G, 1 ml 5900

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого