Волюмізація Radiesse

волюмізація Radiesse

У своєму прагненні виглядати молодше, жінки «сідають» на суворі дієти, відчувають на своєму тілі всілякі коригувальні технології, піддають організм високих фізичних навантажень, спрямованим на зниження ваги. З віком, спроби повернути молодість часто закінчуються ослабленням м'язових волокон, зв'язок, провисання шкіри, поглибленням носогубних / міжбрівних складок, формуванням сітки зморшок, деформацією «трикутника молодості», окреслює середню та зону підборіддя обличчя.

Завдяки інноваційним рішенням індустрії краси, сьогодні можна усунути практично будь-яку косметологічну проблему, за допомогою проведення корекції окремих ділянок особи або інших частин тіла. Волюмізація це ефективна методика об'ємного наповнення окремих зон обличчя, шиї, кистей рук, за допомогою використання ін'єкцій спеціальним німецьким препаратом Radiesse.

Процедура є прекрасною альтернативою хірургічній контурній пластиці

Дермальний філлер Радіесс активно використовується в світовій клінічній практиці протягом більше 10-ти років для відновлення об'єму / зміни форми овалу обличчя, скул, підборіддя, щік, кінчика носа, розгладження зморшок. До складу препарату входять:

 1. дистильована вода (70%);
 2. гідроксиапатит кальцію (30%).

З огляду на, що всі компоненти наповнювача біологічно сумісні з тканинами людини, його використання при локальних ін'єкціях не викликає відторгнення, алергічних проявів. Після ін'єкцій, дуже рідко, можуть спостерігатися короткострокові реакції у вигляді почервоніння, свербіння, оніміння. По закінченню терміну дії, препарат повністю розсмоктується й виводиться з тканин. Побачивши результати процедури, можна забути про її високу вартість.

Показання, протипоказання

Ін'єкції Radiesse прописуються в випадках:

 • неестетичного зовнішнього вигляду області скул, зони підборіддя, кінчика носа;
 • наявності запалих щік;
 • деформації овалу обличчя;
 • порушення рельєфу шкіри (шрами, рубці);
 • зменшення обсягу м'яких тканин на тильній стороні кистей рук.

Маніпуляції здійснюються без больових відчуттів. В кінцевому підсумку пацієнт отримує безопераційну підтяжку шкіри з одночасним омолоджуючий ефект. Впровадження в тканини компонентів препарату дозволяє сформувати чіткі контури особи, отримати високі / об'ємні вилиці, позбутися від зморшок, судинних проявів, пігментних плям, підняти кінчики губ, очей.

Протипоказання:

 1. вік до 30-ти років;
 2. періоди вагітності, лактації;
 3. наявність захворювань, що протікають в гострій або хронічній формі;
 4. проблеми зі згортанням крові;
 5. пошкодження цілісності шкірного покриву або запальний процес в зоні передбачуваної ін'єкції;
 6. прийом деяких лікарських препаратів;
 7. використання протягом останніх двох років уколів на основі гіалуронової кислоти, інших імплантів.

Переваги

Інвазивний векторний ліфтинг має ряд істотних переваг, в порівнянні з традиційною контурній пластикою:

 • замість гострих голок використовуються тупі мікроканюлі з невеликим діаметром, що дозволяє вводити препарат через пори;
 • 100% сумісність використовуваного препарату з тканинами людського організму;
 • безболісність, завдяки відсутності контакту з нервовими закінченнями;
 • швидкий результат;
 • відсутність побічних реакцій у вигляді набряків, синців, гематом;
 • активізація процесу регенерації тканин на клітинному рівні;
 • невідчутність точки введення препарату;
 • розгладження рельєфу шкіри;
 • можливість проводити відновну корекцію на чутливій шкірі навколо очей, на верхніх століттях, губах, шиї, кистях рук.

Результаты Radiesse - Волюмизация

Можна застосовувати в комплексі з іншими методами омолодження (липофилинг, біоармування, «золоті нитки»), спрямованими на стимуляцію природного вироблення організмом людини колагену.

Волюмізація Radiesse в Києві - центр Slim

Щоб отримати максимально стійкий ефект протягом тривалого періоду часу, необхідно заздалегідь подбати про вибір надійної косметологічної установи. Центр естетичної косметології Слім (Київ) працює на підставі ліцензії МОЗ України, має акредитаційний сертифікат першої категорії, що підтверджує європейський рівень послуг, що надаються та високу кваліфікацію співробітників. Ціна омолоджуючих процедур залежить від обраної лікарем оптимальної методики, кількості необхідних сеансів, вартості використовуваних препаратів.

Волюмізація не передбачає реабілітаційного періоду, що дозволяє пацієнтові відразу повернутися до звичного ритму життя. Невеликі обмеження стосуються двотижневого відмови від відвідування парних закладів (лазня, сауна), солярію, спортзалу. Записатися на ін'єкції Радіесс можна в будь-яке відділення клініки, розташоване в районах Оболонь, Голосієво, Позняки. На сайті slim.ua (розділ «Контакти») представлена зручна онлайн форма заявки на процедуру волюмізація radiesse, а також номери контактних телефонів для зв'язку з адміністратором.

Найменування процедурЦіна (грн)
Radiesse 1.5 мл 9000
Radiesse 3.0 мл 17000

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого