Класичний масаж в Києві

масаж

Сьогодні професійний класичний масаж відноситься до найбільш поширених видів мануальної терапії. Правильне застосування його як методу лікування активно сприяє профілактиці широкого спектру захворювань. До основних переваг класичного масажу відноситься можливість зняття болю, усунення набряків та спайок, нормалізація функції систем й окремих органів.

Крім того, науково доведено ефективність масажу при відновленні працездатності травмованих м'яких тканин. Вміле його застосування зміцнює організм в цілому, підвищує ефективність виконання функцій кістково-м'язової системи, а так само це відмінний спосіб привести своє тіло в норму. Він виконується завжди тільки руками масажиста, додаткові пристосування не використовуються, не рахуючи спеціальних масел або кремів. За ступенем охоплення площі тіла виділяють такі види масажу:

 1. загальний;
 2. локальний.

Загальний масаж передбачає вплив на все тіло пацієнта, обробляється кожна його ділянка. А при локальному заздалегідь, виходячи з медичних показань, вибирається необхідна зона, на яку потрібен вплив. При цьому в обох випадках інтенсивність проведеної процедури може бути різна, що в кінцевому підсумку призводить до розслаблюючого або тонізуючого ефекту.

Класичний масаж складається з наступних основних прийомів:

 • погладжування;
 • розминка;
 • розтирання;
 • вібрація.

У взаємодії з основними методиками застосовуються й додаткові прийоми, такі як посмикування, поплескування, зрушення й інші. Регулярне та систематичне проходження даних процедур здатне підтримувати організм людини в відмінному стані. Дуже часто такі процедури застосовують у комплексі з іншими лікувальними немедікоментозними методиками - в цьому випадку терапевтичний ефект від обох видів маніпуляцій посилюється.

Де пройти курс масажу в Києві?

Кількість салонів та клінік, які проводять класичний масаж в Києві, досить велике. Однак не всі з них можуть похвалитися наявністю у своєму штаті дійсно кваліфікованих співробітників. На жаль, сьогодні, коли практично будь-який диплом або свідоцтво можна придбати в інтернеті - тож число тих, хто намагається робити правильний й якісний класичний масаж обличчя або тіла, не володіючи на це необхідними навичками, досить велике.

Тільки сертифіковане навчання та великий досвід особистої роботи роблять фахівця здатним надавати лікувальний ефект. Якщо локальний або загальний масаж робить дилетант, в кращому випадку не матиме жодних наслідків, а в гіршому - погіршити поточний стан здоров'я. Для професіонала важливо вміти контролювати вплив на організм пацієнта на будь-якій стадії або етапі лікувальних процедур.

Сьогодні варто дуже уважно вибирати місце проходження класичного масажу та як мінімум не звертатися в першу-ліпшу заклад з гучною рекламою. Фахівці наших мед центрів мають усю необхідну кваліфікацію для проведення ефективного класичного масажу.

Коли призначають класичний масаж

У профілактичних цілях його показано й фізично здоровим людям. Цей прекрасний вид мануального впливу на тіло людини, як показують відгуки здатний зберігати високу працездатність організму людини, виступаючи засобом від передчасного старіння й патологічної втоми. Професійний масажист визначить на яких ділянках тіла під час проведення класичного масажу слід приділити максимальну увагу. Зазвичай ретельно опрацьовуються основні м'язи й нервові вузли, що дозволяє досягти максимального рівня ефекту.

Особливо ефективний класичний масаж спини. Послідовне вплив на м'язи шиї, грудного, поперекового й крижового відділів призводить до загального поліпшення тонусу організму. Відновлюється кровообіг й функціонування нервової системи що значно покращуюе стан здоров'я.

Основні показання до класичного масажу

Проведення мануального впливу на тіло пацієнта робить позитивний вплив практично на всі органи та системи організму. Найкращі результати досягаються при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату. Відновлення кровопостачання здатне значно поліпшити роботу серцево-судинної системи. Існує цілий список показань, при яких призначається ручний загальний класичний масаж з метою відновлення органів дихання, урологічної й нервової системи.

Протипоказання до класичного масажу

В першу чергу сюди відносяться шкірні захворювання, оскільки незначне роздратування дерми може спричинити небажані наслідки. Крім явних паліативних та ургентних ситуацій, класичний масаж спини протипоказаний при наявності:

 1. внутрішніх й зовнішніх кровотеч;
 2. гнійних процесах;
 3. венеричних захворюваннях;
 4. варикозних розширеннях вен останньої стадії;
 5. гострих респіраторних захворюваннях.

Також дуже обережно слід підходити до мануальних процедур під час вагітності та менструації у жінок.

Записувайтесь онлайн на курс масажу в центрі косметології Слім, відділення якого зручно розташовані в Києві біля метро Голосіївська, Позняки та Мінська. У нас затишна обстановка, низькі ціни від 350 гривень, плюс регулярні знижки та акції.

LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
Lpg фахівець
Масажист, Lpg фахівець
КласичнийЦіна (грн)-10% на курс
Шийно-комірцевої зони (25 хв) 400  3600
Спини (40 хв) 550 4950
Класичний (60 хв) 650 5850
Класичний загальний (90 хв) 850 7650
Класичний обличчя / рук / стоп (на вибір) 400 3600
Антицелюлітний масажЦіна (грн)-10% на курс
Масаж проблемних зон (живот поперек сідниці стегна) 650 5850
Антицелюлітний загальний (60 хв) 750 6750
LPG масаж 550 4950
Масаж гуаша (китайський масаж) 650 5850
РозслаблюючийЦіна (грн)-10% на курс
Загальний (60 хв) 650 5850
Загальний розслаблюючий (90 хв) 850 7650
Релакс-масаж бамбуковими віниками 650 5850
Релакс-масаж бамбуковими паличками + масаж стоп 750 6750
ЛімфодренажнийЦіна (грн)-10% знижка на курс
Загальний (60 хв) 650 5850
Загальний (90 хв) 850 7650
LPG лімфодренаж 550 4950
МедовийЦіна (грн)-10% при оплаті курсу
Проблемних зон 650 5850
Все тіло 850 7650

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого