Iнтимне омолодження

інтимне омолодження лазером

Роки, народження дітей, хірургічні втручання не кращим чином позначаються на загальному стані інтимного жіночого здоров'я. Що в підсумку може призводити до серйозних проблем: втрата задоволення від статевого контакту, розвиток комплексів невпевненості, виникнення психологічного дискомфорту.

Але за останні кілька років, пластична гінекологія помітно «зробила крок вперед» й будь-які подібні проблеми стали цілком розв'язуються. Інтимне омолодження дозволяє омолодитися плюс позбутися як мінімум від декількох останніх років візуально.

Застосування лазерних методик в сфері інтимної пластики

Багато людей в Києві, наважуючись на подібні процедури, задаються питанням, ніж лазерна інтимна пластика відрізняється від стандартних пластичних операцій, які вже досить давно проводять на інтимних зонах. Чому про дану методику всі говорять, як про щось революційному? Інтимна зона є максимально ніжною, делікатною, тендітною, але, як й весь організм схильна до старіння та різного роду віковим змінам. Крім того, більшість дівчат, навіть у молодому віці категорично незадоволені її станом та видом.

Тривалий час ні з віковими змінами, ні естетичними мінусами в цій зоні нічого не можна було вдіяти. Навіть коли вже з'явилася можливість здійснювати пластичні втручання на піхві й вульві, до них вдавалися лише в самих крайніх ситуаціях, наприклад, при травмах, або вроджених вадах.

Але світ пластичної гінекології серйозно змінився з появою лазерних технологій.

Унікальна методика – інтимне омолодження за допомогою лазера. Це простий нетравматичний метод, що дозволяє оперативно повернути статевим органам форму й тонус. Грамотне буде навіть таке втручання називати не операцією, а процедурою.

Вагінальне омолодження лазером проводиться рівномірно. Чітко дозовано здійснюється прогрівання тканин слизової оболонки піхви. В результаті, оброблену ділянку, порушене лазером, різко скорочується, що вже само по собі стає причиною звуження вагінальних стінок. Результат - організм починає виробляти природним чином колаген. Він забезпечує міцність тканин, еластичність, виконує роль такого собі «каркаса» стінок піхви. Вироблення колагену покращує кровопостачання, збільшує тонус, ущільнює слизову оболонку, зволожує та робить шкірний покрив більш пружним. Вже після однієї процедури, відчуття в процесі сексуальної близькості стають яскравішими насиченими.

Раніше для досягнення такого ефекту потрібно було провести хірургічне втручання, далі слідував тривалий відновлювальний період. Але сучасна пластика з допомогою лазера не вимагає реабілітації, а також будь-якої підготовки. Тканини відновлюються оперативно, відсутня кровотеча, мінімізований ризик інфікування й розвитку ускладнень.

Показання

Існує безліч ситуацій, в разі яких лазерне омолодження - оптимальний вибір. До свідчень для даної процедури можна віднести:

 1. вікові зміни;
 2. розтягування;
 3. низький тонус стінок піхви;
 4. підвищений показник сухості;
 5. нетримання сечі;
 6. естетичні проблеми;
 7. зниження якості сексуальної близькості.

Зазвичай клієнтам центру Slim, які проводять лазерне інтимне омолодження піхви, стають молоді мами, які мріють нарешті позбутися післяпологових змін. Дана процедура відмінно підійде для жінок у віці, а також для тих, у кого є якийсь «збиток», нанесений часом й гормональними порушеннями.

Протипоказання

Ефективне лазерне омолодження без проблем переноситься організмом та вважається абсолютно безпечним, дозволяє повернути тонус інтимній зоні. Проте, така методика має певними протипоказаннями:

 • цукровий діабет;
 • онкологічні хвороби;
 • запальні процеси;
 • вагітність;
 • венеричні хвороби;
 • гострі та хронічні хвороби;
 • період лактації.

Підготовка до омолодження інтимних зон

Ніяких особливих вікових обмежень за віком для того щоб провести лазерну пластику. Її можуть робити як молоді жінки, так й жінки бальзаківського віку, навіть жінки 60+. Але лікарі стверджують, що максимальний ефект досягається, якщо вона буде проводиться дівчатам від 25 до 55 років. Перед тим як приступити до інтимного омолодженню, рекомендується відвідати гінеколога та проходить цілий ряд досліджень: УЗД, здача певних аналізів. Крім цього, ніякої особливої ​​підготовки не потрібно.

Яким чином здійснюється процедура?

Сьогодні лазерне омолодження статевих органів проводиться в клініці справжніми професіоналами своєї справи - лікарем-гінекологом вищої категорії. Для цього застосовуються різні види лазерного обладнання. З їх допомогою здійснюються такі дії на організм:

 • теплове, яке стимулює вироблення колагену, еластину в стінках піхви;
 • поверхневе аблятивне омолодження, яке сприяє зниженню обсягу тканин.

Для лазера також використовується спеціальна насадка, що представляє собою уніфікований варіант, який підходить більшості представниць прекрасної статі. Насадка розроблена спеціально для жінок, у яких є певні анатомічні особливості будови піхви, наприклад, звужені стінки. Роботизована насадка підійде для проведення процедур по попередньо вказаними параметрами. Вона дозволить виконувати маніпуляцію в кілька разів оперативніше, ніж при застосуванні ручного приладу. Щоб виконати процедуру, доктор використовує наступний алгоритм дій:

 • пацієнта потрібно лягти на гінекологічне крісло;
 • після чого лікар осушує піхву за допомогою спеціального тампона вводить в нього спеціальну лазерну насадку;
 • в процесі лікування зонд обертається на 360 градусів, гарантуючи тим самим рівномірний вплив на стінку піхви;
 • маніпуляція проводиться без застосування анестезії.

У момент роботи лазера, пацієнт не відчуває болю, а лише легку вібрацію та тепло. Рідко відчутний лише незначний дискомфорт.

Сама по собі процедура займае не більше півгодини. Після неї можна відразу ж повернутися до повноцінного життя. Багато панночок, після омолодження лазером, відправляються на роботу, або на зустріч з друзями. Надалі також ніяких неприємних відчуттів не виникає.

Потрібно розуміти, що інтимна пластика не є альтернативою хірургічного втручання. Тому в разі вибору способу омолодження інтимної зони завжди потрібно прислухатися до порад досвідченого доктора, який оцінить рівень затребуваності від того, чи іншого способу в кожному конкретному випадку.

Процес реабілітації

Лазерне інтимне омолодження досягло досить велику популярність не тільки завдяки миттєвому ефекту й відсутні болі, але ще за рахунок відсутності реабілітаційного періоду. Повноцінне відновлення слизової оболонки займає до 5 діб. У цей період рекомендується відмовитися від сексуальних контактів. Гінекологи не радять використовувати тампони, гелі для інтимної зони, відвідувати баню, сауну, приймати гарячу ванну, активно займатися спортом. В іншому, можна дотримуватися стандартного способу життя.

Результати

Від лазерного омолодження інтимної зони результат - разючий плюс, як свідчать відгуки кліентів помітний після проведення першого візіту до гінеколога. Зазвичай, в рази збільшується задоволення від сексуального контакту, причому для кожного партнера. Піхва стає чутливійшою, її стінки підтягуються, оболонка стає більш щільною, стійкою до утворення мікротравм. Після процедури, збільшується виділення природного мастила, через що пропадають такі негативні моменти, як: свербіж, сухість т. д.

Вартість лазерної пластики в Києві

Скільки коштує в Києві? Дізнатися ціни може кожен бажаючий на офіційному сайті. У будь-якому випадку, Центр Слім в Києві Оболонь, Позняки, Голосієво пропонує прийнятну цінову політику й високоякісний рівень сервісу. Звичайно ж, курс лікування обійдеться недешево, але це вигідне вкладення коштів у власне здоров'я, тим більше, що ефект зберігається тривалий час, особливо якщо підтримувати його виконуючи спеціальні вправи Кегеля.

Лазерна гінекологіяЦіна (грн)
Лазерне лікування стресового нетримання сечі Incontilase 5000
Лазерне лікування стресового нетримання сечі Incontilase ( 2 процедури) 10000 9000
Лазерне вагінальне омолодження 5000
Лазерне лікування опущення стінок матки 5000
Консультація лікаря-гінеколога 450
Ін'єкціїЦіна (грн)
Корекція великих статевих губ, 1 ml 5900
Звуження піхви, 1 ml 5900 
Біоревіталізація інтимних зон1 ml 5500
Стимуляція (збільшення) точки G, 1 ml 5900

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого