Ми Незламні! Завжди є Світло, Тепло. Інколи зникає Зв’язок, прохання телефонувати на інші локації, або Viber/Telegram. Працюємо за графіком з 10.00 до 21.00 кожен день!

центр косметології слім

LPG масаж в Києві

Lpg масаж

Lpg масаж являє собою різновид апаратного масажу та є однією з найбільш популярних способів корекції фігури, схуднення, лікування целюліту, підтяжки шкіри. Масаж lpg пропонується в багатьох салонах, центрах, клініках у Києві. Популярніть апаратного масажа здобула ще в 2005 році, коли в Києві вперше з'явився апарат компанії LPG System. Безболісніть та ефективніть методики Ендермологія, швидко лікувала целюліт, прибирала зайві об'єми тіла.

Технологія lpg масажу грунтується на механічному впливі на різні ділянки тіла або обличчя спеціальними насадками, які забезпечують вакуумний або вібромасаж. Моторизовані ролики, що обертаються з різними швидкостями, активно обробляють підшкірну клітковину, стимулюючи спалювання жиру. Це приводить до позбавлення організму від локальних відкладень жиру, зменшення обсягів тіла.

Lpg масаж це ще й лімфодренажний ефект, дозволяючий розвантажувати підшкірні тканини, тим самим сприяючи виведенню з них надлишків рідини. Процедура lpg покращує мікроциркуляцію крові, сприяє відновленню обмінних процесів, робить шкіру пружною. Не менш важливо що лпджі масаж заспокійливо діє на нервову систему.

Завдяки повній автоматизації процесу проблемні зони обробляються максимально оперативно, якісно. Безсумнівним плюсом є те, що вакумнороліковий масаж не доставляють дискомфорту пацієнтам й мають мінімальну кількість протипоказань.

Центр естетичної медицини Slim в Києві пропонує високоякісні послуги lpg масажа із застосуванням найсучасніших, оригінальних апаратів від компанії LPG System. Повний курс складається з 10 - 15 візитів тривалістю від 30 до 45 хвилин. Перед першим сеансом масажист отримує від пацієнта докладні відомості про стан його здоров'я, на підставі яких підбирається індивідуальна програма та відповідна насадка.

Ефективність lpg масажу

Практика показує, що вже в середині курсу у більш, ніж половини пацієнтів спостерігається істотне поліпшення. Пластичні хірурги світу одностайно визнають LPG масаж єдиною методикою при боротьбі з целюлітом та зайвою вагою, яка може служити альтернативою ліпосакції. Домогтися такого ефекту звичайним ручним масажем, або використовуючи косметологічні засоби неможливо.

У центрах Слім в місті Київ, у районах Оболонь, Позняки, Голосіїво сеанс масажу проводять досвідчені фахівці з багаторічним стажем професійної роботи. У нас застосовується індивідуальний підхід до кожного клієнта з безумовним дотриманням регламенту й всіх приписів по нормам виконання процедури.

Центр SLIM визнаний одним з кращих в Києві за відгуками клієнтів завдяки чіткій організації процесу в поєднанні з оригінальною ефективної апаратурой, професіоналізмом фахівців, безпекою комфортністю процедури. Для запису на масаж слід зателефонувати за вказаними на нашому сайті телефонами або скористатися можливостями режиму онлайн.

LPG масаж тіла показан при надмірній вазі, локальних жирових відкладеннях, целюліті, післяпологових деформаціях фігури, набряклості, остеохондрозі, застої шлаків деяких інших проблемах зі здоров'ям, при бажанні схуднути. Ми рекомендуємо за годину до початку процедури й через годину після нього утриматися від прийому їжі плюс вживати багато води - як мінімум 2 літри на добу.

Основні протипоказання до вакумного масажу lpg

LPG масаж протипоказаний під час вагітності, та при:

  1. злоякісних новоутвореннях;
  2. хронічних захворюваннях в періоди загострень;
  3. тромбофлебіті;
  4. менструації.

Результаты LPG массажа

Результати від LPG масажу

Перші позитивні підсумки помітні після трьох візитів, а в подальшому починають зростати. Все починається з виведення з організму зайвої рідини, поступового видалення набряків, після чого починається інтенсивне руйнування жирових клітин й ущільнення шкірного покриву. Оптимальний режим повного курсу 10-12 процедур з триденними перервами між ними для швидкого схуднення.

Вартість lpg масажу в Києві в наших центрах одна з найдоступніших. Регулярні акції, знижки на курс процедур для постійних паціентів. Оригінальне обладнання лпж, та багаторічний доствід дозволяє нам гарантувати певний результат.

Ми пропонуємо своїм пацієнтам зробити фото перед початком курса та по закінченні курсу lpg - так позитивні зміни стають більш очевидними.

LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
Lpg фахівець
Масажист, Lpg фахівець
LPG масаж (35-40хв)
Ціна
-20% знижка на курс при оплаті (10 процедур)
Зменшення в об'ємах, лікування целюліта
550
Масаж живота
450
Ліфт масаж обличчя
550
Догляд за грудьми та декольте
600
LPG костюм M-L-XL
400

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки), 073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого