LPG масаж в Києві

Lpg масаж Сьогодні Lpg масаж являє собою різновид апаратного масажу та є однією з найбільш популярних способів корекції фігури, схуднення, лікування целюліту, підтяжки шкіри і рішення інших естетичних проблем жінок.

Технологія ЛПГ грунтується на механічному впливі на різні ділянки тіла або обличчя спеціальними насадками, які забезпечують вакуумний або вібромасаж. Моторизовані ролики, що обертаються з різними швидкостями, активно обробляють підшкірну клітковину, стимулюючи спалювання жиру. Це приводить до позбавлення організму від локальних відкладень жиру й зменшення обсягів тіла.

Lpg масаж це ще й лімфодренажний ефект, дозволяючий розвантажувати підшкірні тканини, тим самим сприяючи виведенню з них надлишків рідини. Процедура покращує мікроциркуляцію крові, сприяє відновленню обмінних процесів, робить шкіру пружною. Не менш важливо що лпджі масаж заспокійливо діє на нервову систему.

Завдяки повній автоматизації процесу проблемні зони обробляються максимально оперативно якісно. Безсумнівним плюсом є те, що маніпуляції не доставляють дискомфорту пацієнтам й мають мінімальну кількість протипоказань.

Центр естетичної медицини Slim в Києві пропонує високоякісні послуги із застосуванням найсучасніших оригінальних апаратів від компанії LPG System. Повний курс складається з 10 - 15 візитів тривалістю від 30 до 45 хвилин. Перед першим сеансом лікар отримує від пацієнта докладні відомості про стан його здоров'я, на підставі яких підбирається індивідуальна програма та відповідна насадка.

Ефективність ЛПГ масажу

Практика показує, що вже в середині курсу у більш, ніж половини пацієнтів спостерігається істотне поліпшення. Пластичні хірурги світу одностайно визнають LPG масаж єдиною методикою при боротьбі з целюлітом та зайвою вагою, яка може служити альтернативою ліпосакції. Домогтися такого ефекту звичайними ручними способами або використовуючи косметологічні засоби неможливо.

У центрах Слім в київських районах Оболонь, Позняки Голосієво прийом проводять досвідчені фахівці з багаторічним стажем професійної роботи. У нас застосовується індивідуальний підхід до кожного клієнта з безумовним дотриманням регламенту й всіх приписів по нормам виконання процедури.

Центр SLIM визнаний одним з кращих в Києві за відгуками клієнтів завдяки чіткій організації процесу в поєднанні з оригінальною ефективної апаратурой, професіоналізмом фахівців, безпекою комфортністю процедури. Для запису слід зателефонувати за вказаними на нашому сайті телефонами або скористатися можливостями режиму онлайн.

Маніпуляції показані при надмірній вазі, локальних жирових відкладеннях, целюліті, післяпологових деформаціях фігури, набряклості, остеохондрозі, застої шлаків деяких інших проблемах зі здоров'ям, при бажанні схуднути. Ми рекомендуємо за годину до початку процедури й через годину після нього утриматися від прийому їжі плюс вживати багато води - як мінімум 2 літри на добу.

Основні протипоказання

LPG масаж протипоказаний під час вагітності, та при:

  1. злоякісних новоутвореннях;
  2. хронічних захворюваннях в періоди загострень;
  3. тромбофлебіті;
  4. менструації.

Результаты LPG массажа

Результати LPG масажу

Перші позитивні підсумки помітні після трьох візитів, а в подальшому починають зростати. Все починається з виведення з організму зайвої рідини, поступового видалення набряків, після чого починається інтенсивне руйнування жирових клітин й ущільнення шкірного покриву. Оптимальний режим повного курсу - 10-12 процедур з триденними перервами між ними для швидкого схуднення.

Вартість нижче ринкової - ціна залежить від необхідної кількості сеансів. Пропонуємо знижки акції для постійних клієнтів.

Ми пропонуємо своїм пацієнтам зробити фото перед початком та по закінченні курсу - так позитивні зміни стають більш очевидними.

Різновид процедури
Ціна
20% знижка при оплаті курсу
Зменшення в обсягах, лікування целюліту
550
Масаж живота
450
Ліфт масаж обличчя
550
Догляд за грудьми та декольте
600
LPG костюм M-L-XL
400

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки), 073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380445999007
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

лого