Апаратна косметологія

апаратна косметологія Ми оцінюємо успішність людини по безлічі факторів, ключовим серед яких є зовнішність.

Доглянуте волосся, нігті та шкіра давно стали невід'ємними атрибутами людини, який стежить за собою. Багато людей втомилися від однотипних й дорогих салонних процедур, які необхідно повторювати регулярно для збереження ефекту.

Наш центр пропонує оцінити переваги інноваційної методики боротьби з недосконалостями шкіри і тіла - апаратної косметології.

Особливості косметології апаратної

Як напрямок, апаратна косметологія в Києві стала популярною порівняно недавно. За останні роки в області естетичної медицини були зроблені революційні відкриття, які неможливо залишити непоміченими. Це зробило апаратну косметологію найефективнішою безпечної методикою підтримки доглянутою зовнішності.

У порівнянні з пластичною хірургією, апаратна косметологія має безсумнівні переваги. Ця методика:

  • є малоінвазивної, тому набагато безпечніше для людського здоров'я;
  • вимагає мінімальних фінансових вкладень;
  • дозволяє домогтися більш тривалого ефекту;
  • немає необхідності проходження реабілітації.

Апаратна косметологія для тіла та обличчя встигла завоювати популярність серед косметологів та їх клієнтів. Ця методика користується неймовірним успіхом завдяки доведеної ефективності плюс можливості досягнення бажаних результатів за мінімальний часовий проміжок.

Наш центр косметології став одним з перших в Києві, готових запропонувати різноманітні апаратні методики впливу для підтримки вашого тіла в ідеальній формі. Результати процедур, часто перевершують найсміливіші очікування клієнтів.

Процедури в центрі Слім Київ

Клієнти нашого центру мають можливість оцінити всі переваги різноманітних апаратних методик впливу. Зокрема:

  1. радіочастотного ліфтингу;
  2. лазерної епіляції;
  3. мікрострумової терапії;
  4. LPG масаж;
  5. пресотерапії, інших способів усунення косметологічних недоліків.

Процедура радіочастного ліфтингу дозволяє досягти бажаного ефекту омолодження особи без інвазивного втручання. Ця процедура дозволяє швидко усунути сліди в'ялості шкіри, целлюлітних відкладень. Лазерна косметологія сьогодні неймовірно популярна, оскільки дозволяє усунути сліди небажаної рослинності на будь-якій ділянці тіла, в тому числі, на найделікатніших.

В ході процедури фахівець впливає на ділянку тіла пацієнта за допомогою олександритового лазера. Цей тип лазера демонструє максимальну ефективність при видаленні волосся різного кольору, в тому числі, найсвітліших.

LPG - ендермологія отримала широку популярність в Києві. Ця методика допомагає успішно боротися з жировими відкладеннями на тілі, з якими неможливо впоратися за допомогою дієт, виснажливих тренувань, інших методів впливу. Вона є абсолютно безпечною, враховує фізіологічні особливості людського організму.

При мікрострумової терапії фахівець впливає на шкірний покрив клієнта низьковольтних електричним струмом з метою підвищення клітинного потенціалу. При боротьбі з набряком також допомагає пресотерапія - допомагає позбутися від зайвих сантиметрів в стегнах, талії, знайти фігуру своєї мрії.

Звертаючись до центру апаратної косметології Слім в районах Голосієво, Позняки, Оболонь, ви отримуєте допомогу від висококваліфікованих фахівців. Всі процедури проводяться за умов спеціально обладнаних кабінетів і мають доступні ціни. Наші співробітники виявляють індивідуальний підхід до кожного відвідувача.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Поділіться з друзями


.
Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого