Пілінг bio re peel cl3

biorepeelcl3

BioRePeel Cl3 – це інноваційний засіб , що наноситься як звичайний пілінг, але має більш виражену дію.

Незважаючи на візуальну простоту процедури, цей препарат ефективно відлущує стару шкіру і діє як потужний біостимулятор.

Відмінна риса методики - її двофазність:

 1. перша фаза біоревіталізуючого пілінгу має у своєму складі унікальні речовини, покликані зволожити шкіру, відновити її гідроліпідний баланс. Вона відповідає за забезпечення проникнення компонентів засобу у найглибші шари шкіри та відновлення її захисних властивостей зсередини.
 2. друга фаза - спрямована на стимулювання діяльності фібробластів, надання пружності, еластичності, посилення тургору. Вона необхідна для видалення поверхневого шару епідермісу з метою посиленого проникнення компонентів засобу, розгладжування мімічних і вікових зморшок. Фаза сприяє поступовому усуненню найпомітніших слідів акне, звуження розширених пір.

Біостимулюючий ефект від поєднання двох фаз пояснюється тим, що вони гармонійно доповнюють посилюють дію один одного. Також за ефективність хімічного пілінгу відповідають компоненти, що входять до нього: ряд активних речовин у вигляді кислот (винної, лимонної, саліцилової), гліцин, рибофлавін, пролін, аргінін, сквалан і т.д. Маючи настільки значний склад компонентів, пілінг biorepeelcl3 просто не залишає жодного шансу конкурентам.

Біоревіталізація без ін'єкцій

Одне з головних призначень процедури – ревіталізувати структуру шкірного покриву, стимулюючи природний процес біосинтезу. Технологія ефективна щодо молодої шкіри незалежно від її стану: пілінг може проводитися для стимулювання процесу біосинтезу, навіть за загостреного, комедонального акна, за наявності шрамів, дрібних мімічних зморшок.

Щоб ефект від впливу був максимально вираженим, процедуру лікарі косметологи рекомендують проводити у поєднанні з фотолікуванням, радіохвильовою та місцевою терапією.

пілінг biorepeelcl3

Пілінг показаний при:

 1. розширені пори;
 2. обвисла, в'яла, жирна шкіра;
 3. меланоз;
 4. гіперпігментація;
 5. акне, постакне;
 6. передчасне старіння шкіри.

Що робить цей пілінг справді унікальним? Розробка провідних італійських косметологів отримала безліч позитивних відгуків експертів та швидко завоювала довіру найкращих косметологічних клінік по всьому світу. Причина захопленої реакції цілком зрозуміла: унікальна методика дозволяє досягти ефекту біоревітації, глибокого очищення плюс омолодження без ін'єкцій.

Проведення інноваційного пілінгу BioRePeelCl3 у клініці Слім Київ має низку переваг:

 1. не завдає дискомфорту;
 2. не вимагає анестезії;
 3. не передбачає реабілітації;
 4. препарат починає діяти відразу після нанесення;
 5. доступно за ціною;
 6. не має вікових обмежень;
 7. підходить для шкіри всіх частин тіла.

Пілінг biorepeelcl3 у Києві

Двофазний пілінг Bio Re Peel Cl3 в центрі Слім в Києві в районах Оболонь, Позняки, Голосієво — це делікатне, дбайливе, ефективне очищення, природне біостимулювання шкіри, яке не потребує ін'єкції. Результатом процедури є надання кожному покриву еластичності, пружності та свіжості. Методика не завдає пацієнту навіть найменшого дискомфорту та забезпечує миттєвий позитивний ефект.

Перед проведенням маніпуляцій пацієнти клініки обов'язково консультуються з косметологом щодо протипоказань. Частота сеансів пілінгу встановлюється індивідуально за результатами процедури.

Уточнити вартість на процедуру, де зробити, плюс дізнатися про чинні акції в центрах на Оболоні, Голосієво та Позняках, ви можете зателефонувавши за вказаним номером.

Пілінг biorepeelcl3Ціна (грн)
Обличчя 1800 1440
Шия + декольте 2500 2000

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого