Лікування облисіння лазером в Києві

лікування облисіння лазером Облисіння (алопеція по-науковому) стає однією з найсерйозніших проблем 21-го століття.

Може з'являтися в рівній мірі як у чоловіків, так й у жінок, причому при будь-якому віці.

В особливій групі ризику знаходяться жителі мегаполісів, життя яких пов'язане з постійними стресами. Додайте сюди огидну екологію, постійний поспіх, неякісну їжу та інші негативні фактори.

До найбільш серйозних чинників відноситься Андрогенна алопеція (генетичне облисіння) - це захворювання при якому спостерігається підвищене випадання волосся, пов'язане з порушенням статевих гормонів.

Все це позначається на імунній системі людини, погіршуючи загальний стан організму, в тому числі - волосяного покриву.

Сучасні косметологічні процедури з застосуванням передових технологій лазерної терапії, мезотерапії, плазмоліфтінга дозволяють проводити лікування облисіння швидко та дуже ефективно.

В незалежності від етіології випадіння ефект від терапії досягається в тому випадку, якщо на шкірі голови залишилися живі (сплячі) фолікули. Чим менше часу пройшло з початку облисіння, тим більше шансів відновити волосяний покрив. При цьому зупинити облисіння можна в будь-якому випадку (за винятком впливу хіміотерапії при онкології).

Методика лазерного лікування випадіння волосся проста, безболісна й безпечна! Низкоінтенсивні лазерні промені проникають в цибулини, стимулюють пробудження фолікул. Завдяки впливу лазерного прогріву клітини збагачуються киснем, активізується кровообіг, оновлюється шкіра на клітинному рівні. Лазерні промені рівномірно впливають на шкіру голови, стимулюючи до життєдіяльності сплячі фолікули.

В результаті регулярної терапії вже через півтора місяці випадання припиняється й активно починається зростання.

Лікування алопеції у чоловіків, жінок

Алопеція це патологія, що супроводжується частковою або повною втратою волосся. В якості основних факторів, що провокують випадання волосся, крім зазначених вище, виступають:

 1. Збої в гормональній системі, викликані порушеннями обмінних процесів організму, різними інфекціями, вагітністю;
 2. Різного роду травми голови механічного, хімічного, радіаційного, опікового характеру;
 3. Патології нервової системи;
 4. Зловживання шкідливими звичками;
 5. Погана спадковість;
 6. Надлишок чоловічого гормону тестостерону.

Сьогодні найефективнішим засобом боротьби з цією проблемою є лікування облисіння лазером. У сертифікованому центрі естетичної медицини «Slim», розташованому в Києві, Голосіївський район, Оболонь, Позняки, лікування алопеції у жінок чоловіків виробляється за новітньою методикою Resur Hair з використанням лазерної технології словенської компанії Fotona, понад півстоліття займає лідируючі позиції на ринку медичної техніки.

Лікування випадіння волосся лазером

Ефект лазерної терапії лікування випадання волосся не залежно від етіології заснований на локальному впливі лазера на волосяні цибулини з активною стимуляцією їх діяльності. Клінічні дослідження переконливо показують: по закінчення терапії швидкість росту збільшується вдвічі, а самі вони стають набагато більш товстими й густими, що підтверджують численні позитивні відгуки клієнтів, що вже пройшли повний курс лазерного лікування.

алопеція Процедура має певні протипоказання. Лікарі її не призначають вагітним жінкам, що годують матерям, вона не рекомендована під час прийому курсу антибіотиків, категорично заборонена при деяких захворюваннях, наприклад - онкологічних. Тому рішення про лікуванні випадіння волосся лазером приймається лікарем тільки після проведення ретельної діагностики.

Дерматолог нашого центру в Києві попередньо проведе з пацієнтом консультативну бесіду на предмет з'ясування у нього супутніх захворювань, після чого може направити його для здачі аналізів.

Сама процедура виглядає наступним чином: перед її початком лікарем проводиться антисептична обробка шкірного покриву обраної ділянки, після чого шкіра голови починає оброблятися імпульсами лазера. Тривалість маніпуляції - близько чверті години. Дана процедура добре поєднується з мезотерапією голови, плазмоліфтінг, так як збільшує шанси позитивного ефекту вдвічі.

Перевагами використання лазерів Fotona є:

 • Абсолютна безпека, безболісність та відмінна переносимість - під час маніпуляцій нічого, крім ледь помітного поколювання, пацієнт не зазначає;
 • Практична відсутність побічних ефектів, обмежень в відновлювальний період. Пацієнт лише попереджається про неприпустимість знаходження під прямими променями сонця перші два тижні після закінчення чергового курсу;
 • Надання благотворного впливу на процеси кровообігу організму;
 • Доступність цін послуг при гарантованому результаті;
 • Оперативність проведення повного курсу в порівнянні з іншими методами лікування алопеції.

Курс лікування облисіння лазером становить від 3 до 6 процедур - прямо залежить від ступеня тяжкості захворювання. Вам залишається тільки одне: попередньо записатися на прийом до одного з наших досвідчених кваліфікованих фахівців центру косметології Слім - в районах Позняки, Оболонь, Голосієво поруч з метро.

Ми, гарантуємо дбайливе ставлення до пацієнтів, конфіденційність, індивідуальний підхід при кожному окремому випадку, найдемократичніші ціни в Києві, плюс 100%, приголомшливий ефект від процедур!

Лікування випадіння волосся
Ціна
Волосиста частина голови
2200 1760
Лобова область
1200 960
Скронева область
1000 800
Тім'яна область
1800 1440
Потилична область
1000 800
Плазмоліфтінг голови
1440 1152
Мезотерапія голови
от 850-1250

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки), 073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380445999007
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

лого