Лікування облисіння (алопеції) у Києві

лікування облисіння лазером

Що таке Алопеція та як її ефективно лікувати? Розглянемо, чому відбувається випадіння волосся на голові у жінок, чоловіків, як боротися з цією хворобою, щоб запобігти або зупинити її. Алопеція – це патологія, в результаті якої відбувається порушення синхронних процесів волосяного циклу. Вона супроводжується високою інтенсивністю втрати волосся. При такому захворюванні відбувається облисіння частин шкіри, з волосяним покровом на голові, обличчі, інших ділянках тіла. Дане захворювання виникате у чоловіків, так жінок.

Причини, по яким відбувається випадіння волосся

Для кожного волоса існує кілька стадій його життєвого циклу. Це початкове зростання, фаза переходу та випадіння. Вплив різних факторів може привести до зміни тривалості циклів, для волосяного покриву на окремій ділянці шкіри. При лікуванні випадіння волосся на голові, важливо своєчасно звернутися до дерматолога, який надасть кваліфіковану допомогу. Для ефективного лікування випадіння волосся на голові, наші фахівці проводять такі процури як: лазерне лікування алопеції, плазмолітинг шкіри голови, мезотерапію волосистої частини, назначають спеціальний догляд.

Дерматологи центра Slim у Києві, стверджують, що випадіння волосся у чоловіків, жінок, виділяють такі основні причини:

  1. постійні стреси;
  2. порушення гормонального циклу;
  3. пологи й період після них;
  4. шкідлива їжа;
  5. погана екологія;
  6. інфекційні захворювання.

Часто алопеція виникає після проходження медикаментозного лікування. Це можуть бути курси хіміотерапії, тривалий прийом антибіотиків, антидепресантів та інших препаратів.

Види алопеції залежать від самого процесу, при якому порушується ріст волосся. Вона може бути рубцева або нерубцева. Варто позначити, що нерубцева алопеція може перейти в рубцеву, якщо вчасно не почати правильне лікування.

Нерубцева алопеція зустрічається частіше. Вона буває дифузного типу або вогнищевого. Вогнищева алопеція зазвичай характеризується випадінням волосся, вона може бути круглого, овального або точкового типу. Захворювання виникає в будь-якій частині волосяного покриву. Рубцева алопеція виділяється наявністю деформації з рубцями. В процесі руйнуються волосяні фолікули. Такий вид захворювання є найбільш несприятливим для нормального волосяного покриву. Серед основних причин її виникнення можна виділити інфекції, травми фізичного характеру, опіки, шкірні захворювання.

Якими бувають типи облисіння

Рубцеві та нерубцеві види алопеції діляться на кілька типів. Серед них найбільш поширені:

  1. андрогенетична;
  2. розвивається вогнищами або гніздами;
  3. дифузного типу.

Найчастіше зустрічається андрогенетична алопеція. Це відноситься як до чоловіків, так й жінок. Лікування алопеції у Києві, лікарі трихологи стверджують, що потрібно починати на самих ранніх стадіях, коли це захворювання тільки почало проявляти себе. Для чоловіків початок облисіння зазвичай доводиться на підлітковий період. Воно має кілька стадій, на першій виникає облисіння з двох сторін чола. Далі лисина розростається, потроху розширюючись від початку чола до тімені. В останній стадії волосся залишаються тільки на скроневій ділянці, потилиці. У жінок такий вид облисіння відбувається набагато довше. Найчастіше все зупиняється на дифузному зменшенні густоти волосся. Більш помітно це проявляється на лобі й в області тімені.

Ефективне лікування алопеції може відбуватися за рекомендаціями, та під наглядом досвідченого фахівця. Лікар дерматолог-трихолог призначає необхідні препарати, розписує тривалість їх застосування, дозування. Також він спостерігає за процесом лікування, протягом всього прийому призначених лікарських засобів.

Способи лікування випадіння волосся для жінок, чоловіків

Зараз для лікування алопеції у Києві, застосовуються різні методи. Важливо розуміти, що нормальний результат може дати тільки комплексний підхід. Виявити точну причину захворювання можуть фахівці в цій галузі. При своєчасному зверненні ріст волосся відновлюється у 80% пацієнтів. Для правильного лікування випадяння волосся роблять різні аналізи, дослідження.

Лікування алопеції у чоловіків у Києві вважається найбільш ефективним, коли застосовуються фінастерид або дутастерид (1, 2 типів). Їх також застосовують для жінок, але під обов'язковим наглядом лікаря.

Лікування алопеції у жінок проводиться іншими препаратами, на відміну від чоловіків. Найчастіше призначають пероральні ліки. Їх використання також вимагає спостереження відповідного фахівця. Вважається ефективним, безпечним для всіх розчин міноксидилу, в концентрації 2 - 5%. Слід використовувати його два рази в день. Препарат сприяє тривалості росту волосся, допомагає збільшенню припливу крові до фолікулів.

Лазерне лікування алопеції – сучасна та ефективна процедура в косметології. Тут використовуються передові технології, які допоможуть швидкому лікуванню з високим ефектом. Результат від лазерної терапії буде досягнутий, якщо в шкірному покриві голови залишилися «працездатні» фолікули. Чим раніше почнеться лікування, тим більше можливість відновлення волосяного покриву. Винятком є проведення курсів хіміотерапії при онкологічних захворюваннях. Лікування випадіння волосся лазером Fotona – абсолютно безболісний та простий процес. При регулярному проведенні лікування вже через півтори-дві неділі припиняється випадіння волосся, відновлюється їх активне зростання.

Лазерна лікування випадіння волосся для кожної людини індивідуально призначається фахівцем. Перед цим проводяться всі необхідні дослідження й аналізи. Вони допомагають лікареві максимально точно визначити причину виникнення алопеції. Після цього трихолог зможе призначити лікування, яке допоможе в більшості випадків. Проводити лікування алопеції необхідно тільки під наглядом фахівця.

Лікування випадіння волосся
Ціна
Волосиста частина голови
2200
Лобова область
1200
Скронева область
1000
Тім'яна область
1800
Потилична область
1000
Плазмоліфтінг голови
2000
Мезотерапія голови
від 1050-1450

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого