Full face – омолодження обличчя за один сеанс!

full face омолодження Однією з популярних методик омолодження обличчя у Києві в сучасній косметології є full-face. Вона представляє себе застосування кількох видів косметологічних процедур (3 чи 4) за сеанс. Найчастіше так прийнято називати комплекс ін'єкційних процедур (ботулінотерапію, контурну пластику, векторний ліфтинг, radiesse, мезоніті).

Така потреба іноді виникає, коли потрібно у найкоротші терміни відновити красу обличчя (перед званим вечором, концертом та в інших ситуаціях). Види процедур full face Залежно від стану шкіри обличчя, індивідуальних особливостей організму та цілей корекції, косметолог може запропонувати різні варіанти даної методики. Цей вид процедури може бути запропонований лише професійними лікарями косметологами, які мають достатній досвід та знання про всі сучасні способи омолодження.

Лікарем центру Slim в Києві призначається правильне поєднання методик в одному сеансі, від цього залежить не лише естетичний результат, а й здоров'я пацієнта. Як варіанти можуть бути запропоновані такі методики експрес-омолодження:

  1. Full face light включає: Введення Ботокса, Диспорту в область шиї та обличчя, ін'єкції препаратів-філерів, а також пілінг (застосовується трихлороцтова кислота);
  2. Full face medium – варіант передбачає крім Ботулінотерапії, Диспорту для області шиї та обличчя, також волюмайзер (з метою надання обличчю підтягнутого вигляду), процедура пілінгу, ін'єкції філером у проблемних місцях (наприклад, особливо виражених зморшок, носогубних складок та ін.). );
  3. Full face strong. Включає ті ж процедури, що й у попередньому варіанті, але з доповненням мезотерапії для всієї області обличчя та шиї. Можуть бути використані також поєднання таких процедур: - радіес-ліфтинг - ін'єкції Диспорту (розслаблює мімічні м'язи, за рахунок цього розгладжуються зморшки), - введення збагаченої плазми (плазмоліфтинг), - пілінг шкіри обличчя.

Що дає full face та яка його вартість у Києві?

Основний принцип процедури full face – це комплексний підхід до омолодження обличчя за допомогою кількох методик за один сеанс. Результат видно відразу: окреслено контури, зникли зморшки, шкіра зволожена та має доглянутий здоровий вигляд. Загальна тривалість одного сеансу займає від 2 до 3 години. Відновлювальний період – приблизно 3-5 днів. Чудовий ефект та неповторний зовнішній вигляд виявляються відразу!

Якщо ви бажаете підтягнути овал обличчя, прибрати зморшки на обличчі, шиї, декольте, омолодити шкіру, рекомендуємо записатися до наших центрів на Оболоні, Позняках та Голосіївському районі. У центрі Slim в Києві працюють досвідчені лікарі дерматологи, які порекомендують саме ті косметологічні та ін'єкційні процедури, які допоможуть вам виглядати молодше.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого