лазерна епіляція

Лазерна епіляція у Киеві

Гладка, ніжна шкіра на тілі жінки завжди підкреслювала приналежність людини до вищого стану. На відміну від чоловіків, сучасні жінки частіше вдаються до різних способів видалення небажаного волосся на обличчі, тілі.

епіляція

Для видалення темного та світлого волосся, у хід йдуть бритви, епілятори, гарячий віск, цукрова депіляція. Недоліком домашніх методів епіляції є короткочасний ефект, болючість процедури, яка супроводжується почервонінням шкіри, тягне за собою прискорене зростання більш грубою щетини, поява врослого волосся. Саме тому лазерна епіляція - процедура №1 у світі.

В результаті епіляції в домашніх умовах можливого пошкодження цілісності шкіри, відбувається інфікування організму, що потребують дорогого, тривалого лікування. Лазерна епіляція - методика про яку знають усі жінки у м. Києві. Більшість з них вже позбавились зайвого, небажанного волосся назавжди, та насолоджуються гладкою шкірою кожен день. Епіляція лазером спрямована для вирішення багатьох завдань в області косметології, захищаючи пацієнтів при застосуванні кардинальних заходів на шляху вдосконалення своєї зовнішності.

Але, мало кто знає як правильно підібрати гарний лазер для епіляції, який дійно дасть бажанний ефект видалення волосся на обличчі, тілі за мінімальний курс процедур. Все більше центрів лазерної епіляції, косметології у м. Київ обирають Діодний лазер, який дуже комфортний в роботі, не треба спеціальну підготовку до процедури видалення волосся, але не дає такого результата як від епіляції Олександритовим лазером Quanta System (Італія), Candela (США), Deka (Італія).

Лазерна епіляція - це безболісний та безпечний метод видалення волосся, який усуває усі види темного, світлого волосся на тілі, без згубного впливу на структуру тканин, які оточують проблемну ділянку. Здатність лазерного світла фокусуватися вузьконаправленим променем забезпечує цілеспрямовану обробку шкіри, швидко видаляючи зайві волоски з обличчя, грудей, спини, стегон, рук, ніг, зони бікіні.

Принцип дії лазерної епіляції

Лазерна епіляція це один із способів апаратної косметології у сучасному Києві - дозволяє забезпечити тривалий ефект. Гідна альтернатива домашнім способам видалення волосся заснована на використанні спеціальних лазерних апаратів, які видають певну довжину світла, виробляють лазерний промінь певного типу:

 1. діодний;
 2. олександритовий;
 3. рубіновий;
 4. ipl терапія.

Саме перед процедурою епіляції лазером Олександритовим лазером, пацієнтові рекомендується відростити волоски довжиною близько 2-3-х міліметрів (на відміну від епіляції діодним лазером) не засмагати, не використовувати спиртовмісні засоби догляду за шкірою (лосьйон, тонік). Перш ніж призначити процедуру епіляції лазером, лікар проводить попередню консультацію з пацієнтом з метою визначити фізіологічні особливості організму.

При чутливій шкірі використовується крем-анестетик. Сеанс лазерної епіляції триває від 10 хвилин, іноді до 2 годин - залежить від розташування й площі де треба провести видалення небажаного волосся лазером. Під дією теплової енергії лазерного променя відбувається істотне пошкодження структури волосяного фолікула. Сучасне лазерне обладнання для епіляції має вбудовану систему охолодження, яка нівелює теплове навантаження на оброблювану зону, усуваючи можливість опіку шкіри.

Після сеансу лазерної епіляції, шкіра обробляється зволожуючим засобом. Протягом декількох днів не слід відвідувати сауну, баню, робити масаж, піддавати тіло високих фізичних навантажень. Зменшення кількості волосся на тілі відбувається з кожним сеансом. Результат процедури усунення небажаного волосся - значно знижується швидкість росту.

Щоб назавжди забути про зайвої рослинність на обличчі, тілі, необхідно проводити процедуру при певной циклічністі.

Переваги та протипоказання для лазерної епіляції.

Важливо - лазерна епіляція у Києві частіше проводиться Олександритовим, Діодним, Неодимовим лазером по всіх ділянках обличчя, тіла, та має низку істотних переваг, в порівнянні з іншими методами:

 1. позбавлення від небажаної рослинності на довгий період часу, іноді - назавжди;
 2. мінімізація хворобливих відчуттів;
 3. відсутність ризику появи врослого волосся;
 4. стабільний ефект (в окремих випадках можлива коригуюча процедура).

Вартість епіляції залежить тільки від зони обробки, тривалості, характеру волосся (товщина, густота, колір), кількості призначених лікарем сеансів.

Протипоказання до лазерної епіляції:

 1. порушення обміну речовин;
 2. цукровий діабет;
 3. онкологія;
 4. прийом антибіотиків;
 5. пошкодження покриву в зоні підлягає обробці;
 6. період вагітності / лактації;
 7. шкірні захворювання (псоріаз, екзема);
 8. низький вміст меланіну (світлий пігмент);
 9. гострі інфекційні захворювання;
 10. темний (засмаглий) колір шкіри;
 11. серцево-судинні хвороби.

Видалення волосся лазером у Києві в центрах лазерної епіляції, косметології Slim

епіляція Ефективна епіляція Олександритовим лазером Quanta System це професіоналізм фахів плюс клас використовуваного ним обладнання.

Щоб отримати довгостроковий результат, слід звернутися в центр естетичної косметології «Slim», в якому використовується апаратура, яка відповідає міжнародним стандартам. Процедуру видалення волосся здійснюється при комфортних умовах, що виключають можливість інфікування або опіку.

Ціни на епіляцію доступні, а ефективність процедури епіляції Олександритовим лазером задовольнить найсміливіші очікування. Відділення центру працюють по кільком великим районам Києва - Оболонь, Позняки, Голосіїво.

Телефонуйте та записуйтеся онлайн на зручний для Вас час - на лазерну епіляцію в центр Слім це швидко недорого ефективно.

Записатися на лазерну епіляцію, дізнатися про знижки, акції на видалення волосся лазером можна на нашому сайті. Заповнивши бланк онлайн-заявки у розділі «Контакти», або зателефонувавши за вказаними номерами контактних телефонів.

Питання та відповіді на популярні запитання:


Який лазер краще видаляє небажане волосся?

Олександритовий лазер являється лідером в ефективності видалення небажаного волосся на обличчі, тілі. Це пов’язано з довжиною хвилі (755Нм) який максимально видаляє темне та русе волосся.

Скільки треба процедур лазерної епіляції?

Якщо ви бажаєте видалити небажане волосся лазером максимально швидко, рекомендуємо не пропускати повторні процедури епіляції. В такому разі курс епіляції буде від 6-8 процедур

Чи можна робити епіляцію вагітним, та в період лактації?

В період вагітності лікарі не проводять лазерну епіляцію, заради безпеки мами та немовля, а в період лактації видаляти волосся лазером можна, якщо вона не приносить больових відчуттів.

Де зробити якісну лазерну епіляцію у Києві за доступною ціною?

Центрів лазерної епіляції, клінік, салоні у Києві які проводять видалення волосся дуже багато. Головне на що треба звертати увагу – це лазер яким будуть проводити процедуру. Епіляція Китайськими лазерами малоефективна, та може залишити опіки. Лазери Quanta System, Candela, Lumenis, Deka дуже безпечні та ефективні для епіляції, хоч ціна може бути вищою.

Треба голити волосся, чи навпаки Не треба голити перед процедурою?

Якщо процедура проводиться Діодним лазером, то волосся треба голити, а якщо Олександритовим, то навпаки треба відростити (2-3мм).

З якого віку можна проводити лазерну епіляцію?

Лікарі рекомендують починати видаляти волосся не раніше 16-18 років, як у дівчат так й чоловіків.

Пакетні пропозиції зі знижкою
Ціна
Пахова область
400 250
Верхня губа + підборіддя
500 350
Глибоке бікіні + пахвова область
1300 980
Гомілки + глибоке бікіні
1900 1500
Гомілки + глибоке бікіні + пахвова область
2300 1800
Ноги повністю + пахвова область
2300 1800
Ноги повністю + глибоке бікіні
2800 2200
Ноги повністю + глибоке бікіні + пахви
3200 2350

 

Зони росту волосся на обличчі та шиї
Ціна
Верхня губа
250
Підборіддя
250
Міжбрів'я
200
Віскі
350
Лінія чола
300
Шия
450
Щоки
300
Щоки (включаючи віскі)
500
Все обличчя (жіноче)
750
Все обличчя (чоловіче)
900

 

Зони росту волосся на ногах
Ціна
Стегна
1200
Внутрішня (зовнішня, задня, передня) частина стегон
900
Гомілки (включаючи коліна)
1000
Коліна
350
Пальці стопи
300
Передня поверхня гомілки
700
Тильна сторона стопи
300
Ноги повністю (жіночі)
1900
Ноги повністю (чоловічі)
2200

 

Епіляція інтимних зон
Ціна
Зона бікіні + зона лобка (жін.) "Серединне"
750
Бікіні не глибоке (по лінії трусиків)
700
Бікіні "Екстра" (статеві губи й меж'ягодічная складка)
700
Зона лобка (чоловіки)
800
Зона лобка (жінки)
500
Сідниці (жінки)
800
Сідниці (чоловічі)
1000
Бікіні глибоке (статеві губи, лобок, меж'ягодічная складка)
900
Бікіні глибоке для чоловіків
1200

 

Видалення волосся на руках
Ціна
Кисті рук жіночі
300
Кисті рук чоловічі
400
Плечі жіночі
700
Плечі чоловічі
900
Руки до ліктя жіночі
700
Пахвові області чоловічі
500
Пахвові області жіночі
400
Руки по всій довжині жіночі
950
Руки по всій довжині чоловічі
1100

 

Видалення волосся на спині, животі
Ціна
Біла лінія живота
400
Груди чоловічі
1200
Живіт чоловічий
1000
Живіт жіночий
600
Зона декольте
300
Крижова область
500
Ореол молочних залоз
250
Спина чоловіча
1800
Спина жіноча
1100

Поділіться з друзями


.
Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого