лазерна епіляція

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція - це безпечна косметологічна процедура, за допомогою якої можна ефективно видалити небажане волосся на обличчі, тілі. Видалення небажаного волосся лазером абсолютно нешкідливий, безпечний, комфортний метод. Популярність процедури лазерна епіляція у Києві настільки велика, що кожен косметологічний центр, салон, клініка намагаються придбати лазер для видалення волосся. Важливо пам'ятати та знати, що ефективність від епіляції безпосередньо залежить від якості та виду лазера, яким буде проводитись депіляція.

епіляція лазером

Які плюси від лазерної епіляції?

Епіляція, що проводиться в центрі Slim у Києві, найбільш ефективний спосіб видалення небажаного волосся на обличчі, тілі. Лазерна епіляція Олександритовим лазером набула широкого поширення по всьому світу та займає лідируючу позицію серед подібних б'юті-процедур у м. Київ вже понад 15 років. Олександритовий лазер - це 100% ефективність та стійкість результату. Пацієнтам після кількох процедур не доведеться більше турбуватися про депіляцію колишніми способами.

Особливості лазерної епіляції та ціни

Центр лазерної медицини Slim у Києві пропонує всім охочим ефективне та безпечне видалення волосся з гарантією, як для дівчат так й чоловіків.

Широкий спектр найновішого медичного обладнання від провідних світових виробників Quanta System (Італія), Fotona (Словенія) дозволяє видалити небажане волосся назавжди. Завдяки високому рівню технічної оснащеності, великому досвіду лазерних фахівців ми можемо сміливо гарантувати ідеальний результат від епіляції за дуже адекватної вартості за процедуру. Регулярні акції, знижки на лазерну епіляцію дозволяють нашим клієнтам суттєво зберегти кошти.

Усього 5-7 сеансів лазерної епіляції Олександритовим або Неодимовим лазером відокремлюють вас від ідеально гладкої шкіри. Записатися на процедуру в Києві в центр Slim, розташованому в районах Оболонь, Голосіїво, Позняки можна на нашому сайті або за вказаним номером.

Що буде після лазерної епіляції?

Лазер для епіляції генерує промінь певної довжини, тривалість імпульсу, енергію, лазерний фахівець підбирає індивідуально для кожного клієнта. Вплив лазерного променя на фолікула поступово руйнується. Позбавлений кореня волосся не може повторно рости. Слід знати, що з максимальної продуктивності лазерної процедури має містити пігмент (меланин). Саме тому для видалення світлого волосся використовуємо Олександритовий, Неодимовий лазер, який не тільки спалює його, але й впливає на дрібні капіляри, які його живлять.

Який результат від епіляції лазером?

  1. шкіра стає абсолютно гладкою, небажана рослинність на обличчі, тілі повністю видаляються;
  2. перестає вростати волосся;
  3. усувається роздратування.

Гарантія якості на процедуру видалення волосся!

Завдяки вигідній комбінації з оригінального обладнання, великого досвіду кваліфікованих лазерних фахівців, небажаного волосся на обличчі, тілі видаляються в середньому на 98-100%. Для досягнення стійкого результату від епіляції пацієнту потрібно від 5-7 сеансів з дотриманням між ними інтервалу 5-6 тижнів.

Щоб унеможливити прояв опіків від процедури, ми суворо дотримуємося правил підготовки до епіляції, враховуємо всі особливості кожного клієнта.

У центрі Slim у Києві видалення небажаного волосся проводиться Олександритовим лазером Light A, компанії Quanta System (Італія), та Неодимовим Fotona, визнаними найкращими системами зі 100% ефектом. Їхня головна особливість - це робота по відрослому волоссю, що дозволяє майстру не пропустити оброблювані зони. Дані види видалення волосся на обличчі, тілі є одним з найефективніших.

Наші лікарі регулярно проходять спеціальний інструктаж, підвищують рівень кваліфікації. Безпека пацієнта, його здоров'я завжди перебувають у пріоритеті.

Перед проведенням процедури, фахівець встановлює оптимальні налаштування, враховуючи специфіку волосся пацієнта, його колір, тип його шкіри.

Підготовка до лазерної епіляції

  1. за 7-10 днів до сеансу слід уникати тривалого перебування під відкритим сонцем;
  2. за 7-10 днів до та після відмовтеся від відбілювання шкіри, висмикування, воскової депіляції;
  3. необхідно дочекатися повного зникнення засмаги або записатися на Неодимовий лазер;
  4. зголити волосся за 3-5 днів до процедури.

Лазерна епіляція в зоні обличчя, рук, ніг, бікіні проводиться по відрослому волоссю, який повинен бути від 1-3 мм, (3 - 5 день після гоління). Лише після цього можна провести якісну процедуру. Епіляція ніг Олександритовим лазером не проводиться по гладко виголеній шкірі, це збільшує ефективність у рази.

Записатися на сеанс лазерної епіляції у Києві до центру Slim біля метро Оболонь, Позняки, Голосіїво можна за вказаним номером, у спеціальному розділі нашого сайту. Гарантія якості, доступні ціни та регулярні акції, знижки Вас приємно здивують.

косметологДУМКА ЕКСПЕРТУ: Видалити волосся лазером можна на будь-якому ділянці тіла. Лазерна епіляція дозволяє на довгі роки забути про небажане волосся. Ефективна тільки із застосуванням оригінального обладнання.

Найпопулярніші питання ставляться фахівцям.

Чи можна видалити небажане волосся назавжди?

Так, лазерна епіляція проводиться вже понад 30 років, а ефективність методики підвищується з кожним роком. Але головним фактором буде вибір обладнання та суворе дотримання проміжків між сеансами.

Як вибрати лазер для епіляції?

Найбільш ефективними є олександритовий, діодний та неодимовий лазери. Кожен із них має свої переваги.

Олександритовий лазер – найефективніший для видалення всіх типів волосся. Мінімальна кількість процедур гарантує 100% результат. Мінус у тому, що в літній період варто уникати свіжої засмаги.

Діодний лазер – це видалення волосся по гладко виголеній шкірі. Тривалість курсу трохи більша (на 3-5 сеансу). Процедура проводиться по гладкій шкірі і майстер повинен чітко контролювати зони, які пропрацював.

Неодимовий - дозволяє не лише впливати на пігмент, а й прибирати найдрібніші капіляри, які живлять самі цибулини. Його можна застосовувати навіть у літній період.


Чи можуть бути опіки після лазерної епіляції?

Дуже рідкісне явище у досвідчених фахівців. Головний фактор відсутність опіків - правильно підібрані параметри, відсутність протипоказань (свіжа засмага, прийом вітамінів групи А, препаратів, що підвищують фоточутливість шкіри) можуть спровокувати появу опіку.


Коли помітний результат після епіляції лазером?

Уже після 1 процедури видаляється близько 30-40% волосся, сповільнюється його зростання, на 13-18 день вони починають випадати, але в той же час іноді починають рости сплячі цибулини, які руйнуються з кожним наступним візитом до косметолога.


Як видалити світле волосся?

Темне волосся простіше видалити, ніж світле. Тому кількість необхідних процедур може збільшитись. Для видалення світлого, сивого волосся, найкраще вибрати Неодимовий та Олександритовий лазер.


Пакетні пропозиції зі знижкою
Ціна
Пахова область
400 250
Верхня губа + підборіддя
500 350
Глибоке бікіні + пахвова область
1300 980
Гомілки + глибоке бікіні
1900 1500
Гомілки + глибоке бікіні + пахвова область
2300 1800
Ноги повністю + пахвова область
2300 1800
Ноги повністю + глибоке бікіні
2800 2200
Ноги повністю + глибоке бікіні + пахви
3200 2350

 

Зони росту волосся на обличчі та шиї
Ціна
Верхня губа
250
Підборіддя
250
Міжбрів'я
200
Віскі
350
Лінія чола
300
Шия
450
Щоки
300
Щоки (включаючи віскі)
500
Все обличчя (жіноче)
750
Все обличчя (чоловіче)
900

 

Зони росту волосся на ногах
Ціна
Стегна
1200
Внутрішня (зовнішня, задня, передня) частина стегон
900
Гомілки (включаючи коліна)
1000
Коліна
350
Пальці стопи
300
Передня поверхня гомілки
700
Тильна сторона стопи
300
Ноги повністю (жіночі)
1900
Ноги повністю (чоловічі)
2200

 

Епіляція інтимних зон
Ціна
Зона бікіні + зона лобка (жін.) "Серединне"
750
Бікіні не глибоке (по лінії трусиків)
700
Бікіні "Екстра" (статеві губи й меж'ягодічная складка)
700
Зона лобка (чоловіки)
800
Зона лобка (жінки)
500
Сідниці (жінки)
800
Сідниці (чоловічі)
1000
Бікіні глибоке (статеві губи, лобок, меж'ягодічная складка)
900
Бікіні глибоке для чоловіків
1200

 

Видалення волосся на руках
Ціна
Кисті рук жіночі
300
Кисті рук чоловічі
400
Плечі жіночі
700
Плечі чоловічі
900
Руки до ліктя жіночі
700
Пахвові області чоловічі
500
Пахвові області жіночі
400
Руки по всій довжині жіночі
950
Руки по всій довжині чоловічі
1100

 

Видалення волосся на спині, животі
Ціна
Біла лінія живота
400
Груди чоловічі
1200
Живіт чоловічий
1000
Живіт жіночий
600
Зона декольте
300
Крижова область
500
Ореол молочних залоз
250
Спина чоловіча
1800
Спина жіноча
1100

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Поділіться з друзями


.
Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого