Ми Незламні! Завжди є Світло, Тепло. Інколи зникає Зв’язок, прохання телефонувати на інші локації, або Viber/Telegram. Працюємо за графіком з 10.00 до 21.00 кожен день!

центр косметології слім

Видалення судин

видалення судин

Розширені судини на обличчі, тілі, проявляється по-різному. Одні люди страждають від підвищеного тиску, задишки, слабкості, інші - скаржаться на проблеми естетичного характеру: наявність червоних судин на носі, щоках, ногах, від рожевого до багряного, синього кольору. Телеангіектазії на обличчі є поширене дерматологічне захворювання, яким жінки страждають частіше за чоловіків.

Якщо проблема розширених судин, зірочок проявляється на обличчі, то на початковому етапі спостерігається тимчасові почервоніння шкіри в результаті припливу крові. Надалі, дрібні кровоносні судини займають постійну локацію, починаючи просвічуватися через шкіру у вигляді зірочок, павутинок, викликаючи свербіж, печіння, поява гнійничкових утворень. Саме тому лазерне видалення судин - єфективна косметологічна процедура, яка позбавить вас від почервоніння на обличчі, та синіх судин на ногах.

Факторами, які провокують купероз, телеангіектазії можуть бути:

 • генетична схильність;
 • проблеми з кровообігом;
 • зміна гормонального фону;
 • склеротичні зміни, пошкодження;
 • хвороби печінки;
 • неправильний догляд за шкірою;
 • часте відвідування парних закладів;
 • емоційні переживання;
 • стрес;
 • вагітність;
 • перепади температур;
 • зловживання тютюновими виробами, алкоголем, стероїдами, прийом гормональних препаратів;
 • глибокий пілінг.

Виявивши на обличчі, ногах розширені судини червоного кольору, вену що роздулася, слід звернутися до лікаря, який визначить проблему, призначить адекватну терапію. У Києві видалення судин на обличчі, тілі проводиться лазерним методом. Медикаментозні методи лікування спрямовані на підвищення тонусу, нормалізацію тиску в кровоносній системі, за рахунок застосування засобів на основі рослинних екстрактів (кінський каштан, рускус, буркун, ялівець) чи прийому вітамінів:

 1. С - аскорбінова кислота стимулює синтез колагенових клітин;
 2. Р - рутин збільшує еластичність;
 3. К - нормалізує згортання крові, підвищуючи щільність, знижуючи проникність капілярів.

Лазерні технології засновані на використанні Неодимового лазера Fotona, фототерапії, електрокоагуляції, озонотерапії, мезотерапії. Лікування судинних зірочок косметологічними засобами не приносить суттєвих результатів, після електрокоагуляції залишаються рубці, з'являється пігментація, уколи можуть спровокувати синці, гематоми. Лазер буде найбільш безпечним та ефективним способом позбавлення від судинного дефекту.

Особливості видалення суудин лазером

При лазерній обробці проблемних зон відбувається зпаювання стінок пошкоджених судин, що призводить до їх зникнення з поверхні шкіри. Перед початком процедури лікар розмовляє з пацієнтом на предмет наявності можливих протипоказань, щоб виключити побічні реакції. На підготовчому етапі призначається ряд обстежень, які дозволяють визначити характер, ступінь пошкодження, наявність тромбів, запальних процесів, швидкість кровотоку й ін.

Переконавшись у відсутності факторів, які перешкоджають лазерному видаленню судин, лікар може зробити лазерну процедуру. Лазер налаштовується так, щоб теплова енергія світлового випромінювання проникала крізь шкірний покрив й забезпечувала необхідну температуру нагрівання розширеного капіляра. Лазерний промінь діє вибірково, виключно на уражену область. Результат лазерного видалення судин вже помітно після однієї процедури. видалення судин лазером

Показання до використання лазера:

 • судинна сітка, зірочки на обличчі, ногах;
 • купероз;
 • родимі, "винні" плями судинного характеру;
 • варикоз;
 • розацеа.

Ціна на процедуру лазерного видалення судин у Києві в центрі Slim залежить від ступеня проблеми, розміру пошкоджених судин їх місця розташування, кількості сеансів, використовуваного обладнання.

Переваги та протипоказання до видалення судин лазером

Як апаратний засіб лікування, лазерний метод має масу переваг:

 1. гарантована безпека;
 2. швидкий результат;
 3. відсутність рубців, шрамів, слідів пігментації;
 4. збереження цілісності шкірного покриву;
 5. не порушується звичний графік життя.

Протипоказання - період вагітності, лактації, гострі запальні захворювання, будь-яка стадія онкології, схильність до утворення колоїдних рубців, епілепсія, шкірні хвороби.

Переваги лазерного видалення судин у Києві

При виборі надійного медичного закладу або косметологічного салону, центра, варто вибирати якість обладнення використовуваного при видалення судин на обличчі, тілі, та кваліфікацію персоналу. Центр естетичної медицини Slim надає послуги європейського рівня, оснащений інноваційною апаратурою, а професіоналізм персоналу підтверджений акредитаційними сертифікатом першої категорії МОЗ України.

Результаты Удаления сосудов

Вартість видалення судин лазером залежить прямо від місця розташування проблемної ділянки: ніс, щоки, вилиці, на поверхні ніг, часу маніпуляцій та числа сеансів. Для усунення судинних патологій в центрі Слім використовується Неодимовий лазер Fotona. Апарат здатний видалити усі розширені капіляри, зірочки, вени, як на обличчі, так й тілі за 1-2 сеансу. Запис на прийом до відділень, розташовані в районах: Голосіїво, Оболонь, Позняки, здійснюється за вказаними на сайті slim.ua номерами контактних телефонів або шляхом заповнення електронної заявки, якщо нема з'язку в період відключення світла.

Лазерне видалення судин
Ціна
Видалення судинної зірочки, 1 шт. (До 1 см2)
550
Видалення судинної сітки на крилах носа
650
Видалення судинної сітки, ніс повністю
800
Видалення судин на щоках
800
Все обличчя
1500
На ногах, до 50 імпульсів, за імп.
25
від 50-200 імпульсів, за імп.
20
від 200 імпульсів, за імп.
15

 

Видалення судинних новоутворень
Ціна
Видалення судинних новоутворень до 10 мм
500
до 20 мм
1500
до 50 мм
3700
Видалення гемангіоми, 1 шт
200
3 - 5 шт
800
6 - 10 шт
1100
від 11 - 20 шт)
1800

 

Лікування розацеа
Ціна
Все обличчя, 1 проц.
1500

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки), 073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого