Лазерне видалення судин

Розширені судини, телеангіектазії, судинні зірочки на обличчі, тілі можна помітити мало не у кожної людини. Найчастіше судини червоного або синього кольору проявляються на обличчі, тілі, ногах, щоках, під оком на крилах носа, та можуть викликати у пацієнтів відчутний дискомфорт. У 20-30% людей поодинокі судини на обличчі можуть призвести до появи стійкої еритеми, куперозу, розацеа. Телеангіектазії, судинна сітка на гомілки та стегнах у майбутньому може перерости у варикозне розширення вен.

Саме тому, лікарі дерматологи, флебологи у Києві рекомендують не запускати цю естетичну проблему та якнайшвидше знайти причину, почати лікування, або видалити розширені судини лазером на початковій стадії.

Судинні зірочки можуть бути кількох видів — венозними та артеріальними, або капілярними, як при куперозі. Перед видаленням, лікарі центру Slim у Києві рекомендують розібратися та зрозуміти які фактори призвели до розширення судин.

видалення судин

Причини появи судин на обличчі та тілі:

 1. вроджена схильність;
 2. змінений гормональний фон внаслідок деяких процесів;
 3. венозна недостатність;
 4. ендокринні захворювання та захворювання печінки;
 5. часте перебування на сонці;
 6. гінекологічні хвороби;
 7. висока проникність судин (як правило, викликана нестачею вітаміну С).

Після консультації, огляду, лікар починає процедуру видалення судин. Видалення судин на обличчі, тілі в центрі Slim проводиться судинним лазером Fotona. Лазерне видалення або селективний фототермоліз застосовується понад 20 років та займає лідируюче місце у напрямку естетичної медицини.

Видалення судин на обличчі, зірочок на ногах ґрунтується на тому, що лазерний промінь впливає на гемоглобін, що знаходиться в капілярі, внаслідок чого він запаюється. Неодимовий лазер Fotona діє виключно на уражену область, не торкається здорових тканин. Потреби в анестезії немає, оскільки лазер оснащується ефективною системою повітряного охолодження Zimmer Cryo 6.

Під час видалення пацієнт відчуває тепло та легке поколювання в оброблюваній зоні. Лазерне видалення судин у Києві пропонують багато центрів, клініки, салони. Вибираючи куди сходити на лазерну терапію, рекомендуємо звернути увагу на лазер, яким проводять процедуру та наявність достатнього досвіду у лікаря. Лідером у видаленні судин (червоних, синіх, великих, поверхневих) є саме неодимовий лазер Fotona. Цей лазер має довжину хвилі 1064 Нм, а глибину проникнення до 3-5 мм.

Мішенню впливу лазерного променя є гемоглобін, який знаходиться у розширеній посудині. Також лазер Fotona дозволяє зі 100% ефективністю видаляти купероз, проводити лікування розацеа, гемангіоми на обличчі та тілі, винні плями, на губі, язиці, слизовій оболонці.

У центрі Slim у Києві представлений Неодимовий лазер Fotona нового покоління, потужність даного лазера настільки висока, що він може легко видаляти розширені судини як на обличчі, ногах без рубців, шрамів. Неодимовий Лазер Fotona, визнаний найкращим судинним лазером у світі для естетичної медицини, косметології, дерматології, хірургії. Даний лазер абсолютно безпечний для здоров'я та дозволяє видалити розширені судини на обличчі, тілі всього за 1-2 сеанси.

Показання до лазерного видалення судин

 1. телеангіектазія;
 2. наявність судинної сітки;
 3. судинні зірочки на ногах;
 4. судинні родимі плями;
 5. купероз;
 6. «винні» плями;
 7. варикозне розширення вен;
 8. розацеа.

Протипоказання до процедури видалення:

 • при системних захворюваннях сполучної тканини;
 • у період лактації або вагітності;
 • при гострих запальних захворюваннях;
 • за будь-яких онкологічних захворювань на будь-якій стадії;
 • якщо у вас спостерігається схильність до утворення колоїдних рубців;
 • якщо ви страждаєте на епілепсію;
 • при загостренні будь-яких захворювань шкіри.

Хочете безпечно та ефективно видалити розширені судини у Києві?

Лазерне видалення судин у Києві проводиться у центрах Slim на Голосіїво, Оболоні, Позняках, за доступними цінами, а процедуру проводять кваліфіковані лікарі. Лазерна терапія настільки ефективна, що тішить пацієнтів вже відразу після сеансу, не дивлячись на невеликий набряк, який проходи протягом дня. Багаторічний досвід, професійний підхід робить процедуру на всі 100% ефективною та безпечною. І це підтверджують відгуки клієнтів.

Результаты Удаления сосудов

Запишіться телефоном на зручний для Вас час або скористайтесь на сайті формою онлайн-запису.

Який принцип видалення судин та зірочок на обличчі?

Суть методики полягає в коагуляції розширеної судини (спаювання), після чого вона перестає функціонувати, а кровотік розподіляється по здоровим.

Яким лазером краще видалити розширені судини?

Найефективнішим вважається неодимовий лазер з довжиною хвилі 1064 Нм, глибина проникнення лазерного променя може досягати 5-6 мм, що дозволяє ефективно закривати судини не тільки на обличчі, а й на ногах.

Які можуть бути ускладнення при видаленні судин і як їх уникнути?

Щоб уникнути опіків, скоринок, постпроцедурної пігментації, необхідно дотримуватися найважливіших факторів: не засмагати, не відвідувати солярій за 7-14 днів до процедури; не приймати антибіотики тетрациклінового ряду, вітаміни групи А. Все це збільшує фоточутливість клітин шкіри.

Чи можна проводити процедуру видалення судин із засмагою?

Сильна, свіжа засмага є протипоказанням. Необхідно почекати від 10-14 днів після засмаги, щоб уникнути опіків, скоринок, еритеми.

У чому різниця між судинною зірочкою та гемангіомою, винною плямою?

Всі судинні новоутворення діляться за типом, кількістю та щільністю судин, ступенем залягання. Судинна зірочка - це невелике поверхневе скупчення капілярів у вигляді зірочки, червоного кольору. Гемангіома - велике скупчення судин, найчастіше буває одиночним, у вигляді опуклої кульки. Винна пляма – це велике скупчення капілярів, розташованих на різній глибині, і великій площі шкіри.

Чим мазати обличчя, ноги після лазерної коагуляції розширених судин?

Після лазерної терапії, в найближчі 2-3 дні рекомендується наносити такий крем, на вибір: Бепантен, Бепантен-плюс, Пантенол, Аргосульфан, Солкосерил, креми з Алоє Віра та ін.

Що не можна робити після видалення посуду лазером?

Протягом кількох днів не можна відвідувати лазню, сауну, басейн, спортивний зал, вживати будь-який алкоголь (особливо червоне вино). Мінімізувати міцну каву, куріння, гостру їжу, прийом судинорозширювальних препаратів.

Ефективність видалення судин лазером?

За одну процедуру лікар може скоагулювати практично всі розширені судини на обличчі, тілі, але не завжди є ймовірність, що 10-30% можуть проявитися назад. Це з індивідуальними особливостями організму та дотриманням реабілітаційного періоду. Саме тому навіть найдосвідченіші лікарі флеболог призначають 2-3 процедури лазерної терапії для отримання бажаного результату.

Що краще лазер або IPL (фото система)?

Використання Неодимового лазера дозволяє закривати розширені судини на обличчі та тілі, будь-якого типу, діаметра та глибини залягання. IPL-системи можуть впоратися лише з поверхневими (купероз, розацеа, еритема).

Скільки потрібно процедур для хорошого результату?

Все залежить від індивідуальних особливостей, способу життя та супутніх захворювань пацієнта. Якщо лікувати купероз то 2-4 процедури. Видалення червоних лінійних судин на носі, щоках, під оком, видалення вен на ногах відбувається за 1-2 сеанси. Для видалення гемангіоми, винних плям знадобиться від 1-4 сеансів.

Від чого залежить вартість лазерного видалення судин у Києві?

Ціна видалення залежить від рівня клініки, лазерного обладнання, а також від вибраних зон. Якщо це зона обличчя, рекомендуємо вибирати центри та клинки, які вважають за см2 або зонами (ніс, щоки, підборіддя), а не за спалахами! Іноді лікар може вибрати методику в 2-4 проходи, на низьких параметрах, для кращого результату та безпеки.

З скільки років можна проводити видалення судин на обличчі, тілі?

Лазерна коагуляція повністю вивчена і є безпечною для організму на всі 100%. Лазерну терапію застосовують навіть у дітей, починаючи з 2-3 років для видалення таких дерматологічних проблем як: гемангіома, винна пляма, ангіома.

Лазерне видалення судин
Ціна
Видалення судинної зірочки, 1 шт. (До 1 см2)
550
Видалення судинної сітки на крилах носа
650
Видалення судинної сітки, ніс повністю
800
Видалення судин на щоках
800
Все обличчя
1500
На ногах, до 50 імпульсів, за імп.
25
від 50-200 імпульсів, за імп.
20
від 200 імпульсів, за імп.
15

 

Видалення судинних новоутворень
Ціна
Видалення судинних новоутворень до 10 мм
500
до 20 мм
1500
до 50 мм
3700
Видалення гемангіоми, 1 шт
200
3 - 5 шт
800
6 - 10 шт
1100
від 11 - 20 шт)
1800

 

Лікування розацеа
Ціна
Все обличчя, 1 проц.
1500

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого