Видалення перманентного макіяжу

видалення перманентного макіяжу

Ще недавно послуги перманентного макіяжу користувалися шаленою популярністю. Вони рятували красунь від необхідності вставати рано вранці й витрачати час на наведення антуражу. Після процедури досить правильно доглядати за перманентним макіяжем, щоб виглядати бездоганно.

На жаль, клієнти часто потрапляли до недосвідченим та некваліфікованим майстрам, які використовували дешеві барвники або порушували техніку виконання процедури. Після сеансу пацієнт бачив зовсім не той результат, на який розраховував. Особлива складність полягає в тому, що перманентний макіяж наноситься на обличчя, приховати його за допомогою одягу і аксесуарів досить складно. Виникає головне питання: як видалити неякісно нанесений пігмент? Це можна зробити при зверненні в наш центр «Слім» в Києві.

Коли це необхідно?

Основні проблеми, з якими стикаються клієнти, це:

  1. нерівномірний розподіл пігменту;
  2. недостатня яскравість перманентного макіяжу після загоєння;
  3. вицвітання фарби, в результаті чого брови та інші частини тіла можуть стати зеленими, сірими або фіолетовими.

Через недосвідченість майстри можуть не вибрати правильний форму для заповнення пігментом - ефект може бути плачевним. Клієнт знаходить карикатурний вид, від якого прагне позбутися якнайшвидше. Асиметрично промальовані брови, нерівні стрілки на очах - все це ви навряд чи хотіли б бачити на своєму обличчі. Ще недавно єдиним способом впоратися з проблемою було використання великої кількості декоративної косметики.

Скільки процедур потрібно?

Сьогодні ми пропонуємо вам спробувати на собі лазерне видалення перманентного макіяжу - сучасну технологію боротьби з неякісно виконаним роботою. Над вирішенням делікатного завдання трудяться висококваліфіковані майстри центру косметології «Слім», який отримав широку популярність в Києві. Перш ніж приступити до будь-яких маніпуляцій, вони запрошують клієнта на попередню консультацію. Вона необхідна, щоб оцінити стан шкірних покривів пацієнта, а також мати уявлення про масштаб проблеми.

Щоб отримати бездоганний результат, необхідно розуміти, яка доза пігменту була введена під шкіру. Грунтуючись на цій інформації, майстер вибирає оптимальний тип лазера для безпечного видалення татуажу.

Плануючи майбутню процедуру, фахівець враховує безліч факторів:

видалення перманенту
  • Побажання клієнта щодо остаточного результату. Досить часто пацієнти просять лише висвітлити або виділити частину обличчя. Іноді жителі і гості Києва все ж звертаються за повним видаленням татуажу без рубців й утворення шрамів.
  • Кількість сеансів видалення перманентного макіяжу багато в чому залежить від результатів роботи попереднього майстра. Має значення стійкість використаного пігменту та техніка, в якій працював виконавець. Якщо пігмент був призначений для виконання натільних татуювань, то його видалення займе набагато більше часу.

При нанесенні татуажу майстер міг провести один або кілька сеансів. Наприклад, він міг спробувати скорегувати невдалий результат й додатково посилив проблему. Мало місце додаткове введення пігменту. Отже, видалення такої роботи може зайняти більше часу.

Кваліфікований фахівець з видалення татуажу обов'язково орієнтується на тип шкіри пацієнта й стан покривів. Він визначає необхідну та достатню кількість сеансів лазерної корекції, виходячи з фототипу шкіри, здоров'я покривів, наявності свіжого засмаги.

Якість та функціонал використовуваної майстром лазерної установки безпосередньо впливають на ефект процедури. Як правило, повне видалення пігменту відбувається на 5 - 10-й сеанси. У нашій клініці встановлено сучасне обладнання, яке дозволяє швидше досягти бажаного ефекту зі стовідсотковою гарантією безпеки процедури для клієнта.

Ми робимо лазерне видалення перманентного макіяжу ефективним, дбайливим, делікатним та доступним. Міняйтеся на краще разом з нами!

Видалення Q-Switch лазером Fotona QX Max
Ціна
Видалення татуажу брів
800
Видалення татуажу губ
800
Татуювання (до 10 см2)
1000
Видалення татуювань
Цена
Видалення тату до 5 см2
600
от 10-20 см2
1300
от 20-30 см2
1500
от 30-50
2200

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки), 073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380445999007
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

лого