Видалення перманентного макіяжу

видалення перманентного макіяжу

Ще недавно послуги перманентного макіяжу користувалися шаленою популярністю. Вони рятували красунь від необхідності вставати рано вранці й витрачати час на наведення макіяжу. Після процедури татуажа досить правильно доглядати за перманентним макіяжем, щоб виглядати бездоганно.

На жаль, клієнти часто потрапляли до недосвідченим та некваліфікованим майстрам, які використовували дешеві барвники або порушували техніку виконання процедури. Після сеансу перманента пацієнт бачив зовсім не той результат, на який розраховував. Особлива складність полягає в тому, що перманентний макіяж наноситься на брови, губи, та приховати його за допомогою одягу й аксесуарів досить складно. Виникає головне питання: як видалити неякісний перманентний макіяж? Це можна зробити при зверненні в наш центр «Слім» в Києві.

Коли необхідно записатися на видалення татуажу лазером?

Основні проблеми, з якими стикаються клієнти, це:

  1. нерівномірний розподіл пігменту;
  2. недостатня яскравість перманентного макіяжу після загоєння;
  3. вицвітання фарби, в результаті чого брови та інші частини тіла можуть стати зеленими, сірими або фіолетовими.

Через недосвідченість майстри можуть не вибрати правильний форму для заповнення пігментом - ефект може бути плачевним. Клієнт знаходить карикатурний вид, від якого прагне позбутися якнайшвидше. Асиметрично промальовані брови, нерівні стрілки на очах - все це ви навряд чи хотіли б бачити на своєму обличчі. Ще недавно єдиним способом впоратися з проблемою було використання великої кількості декоративної косметики. Лазерне видалення перманентного макіяжа губ, брів - процедура яка видаляє пігмент усього за 3-5 процедур. Якщо про ми говоримо про якісне лазерне обладнання ( Fotona, Candela, Synoshure, lutronic). Це лазерне обладнання для видалення перманентного макіяжа, тату, пігментації відрізняється від Китайський лазерів своею потужністю та безпекою. На китайских лазерах видалення перманентного макіяжа губ, брів може досягати 10-15 процедур.

Скільки процедур потрібно?

Ми пропонуємо вам спробувати на собі лазерне видалення перманентного макіяжу лазером Fotona QX MAX - сучасну технологію боротьби з неякісно виконаним роботою. Над вирішенням делікатного завдання трудяться висококваліфіковані майстри центру косметології Слім в Києві, який отримав широку популярність. Перш ніж приступити до будь-яких маніпуляцій, вони запрошують клієнта на попередню консультацію. Вона необхідна, щоб оцінити стан шкірних покривів пацієнта, а також мати уявлення про масштаб проблеми.

Щоб отримати бездоганний результат, необхідно розуміти, яка доза пігменту була введена під шкіру. Грунтуючись на цій інформації, майстер вибирає оптимальний тип лазера для безпечного видалення татуажу.

Плануючи майбутню процедуру видалення пігмента, дерматолог враховує безліч факторів:

видалення перманенту

  • Побажання клієнта щодо остаточного результату. Досить часто пацієнти просять лише висвітлити або виділити частину обличчя. Іноді жителі та гості Києва все ж звертаються за повним видаленням татуажу без рубців й утворення шрамів.
  • Кількість сеансів видалення перманентного макіяжу багато в чому залежить від результатів роботи попереднього майстра. Має значення стійкість використаного пігменту та техніка, в якій працював виконавець. Якщо пігмент був призначений для виконання натільних татуювань, то його видалення займе набагато більше часу.

При нанесенні татуажу майстер міг провести один або кілька сеансів. Наприклад, він міг спробувати скорегувати невдалий результат й додатково посилив проблему. Мало місце додаткове введення пігменту. Отже, видалення такої роботи може зайняти більше часу.

Кваліфікований фахівець центра Slim у Києві з видалення татуажу обов'язково орієнтується на тип шкіри пацієнта й стан покривів. Він визначає необхідну та достатню кількість сеансів лазерного видалення, виходячи з фототипу шкіри, здоров'я покривів, наявності свіжого засмаги.

Якість та функціонал використовуваної майстром лазерної установки Fotona безпосередньо впливають на ефект процедури. Як правило, повне видалення пігменту брів, губ відбувається на 3- 5-й сеанси. У нашій клініці у Києві, встановлено сучасне обладнання, яке дозволяє швидше досягти бажаного ефекту зі стовідсотковою гарантією безпеки процедури для клієнта.

Ми робимо лазерне видалення перманентного макіяжу ефективним, дбайливим, делікатним та доступним. Ціни та акції на видалення перманентного макіяжу губ, брів Пікосекундним лазером Fotona у центрі Slim - самі доступні.

Видалення Q-Switch лазером Fotona QX Max
Ціна
Видалення татуажу брів
800
Видалення татуажу губ
 800
Видалення татуювань
Цена
Видалення тату до 5х5см
1000
10х10см 
1500
15х15см
2000
20х20см
3500
Видалення ремувером
Ціна
Видалення татуажу брів/губ
800

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого