Трихолог Київ

Більше трьох чвертей дорослих жителів планети тією чи іншою мірою страждають від випадання волосся. Мешканці Києва щодо цього не є винятком. Саме тому медичний центр Slim у Києві на Оболоні, Позняках, Голосіїво приділяє велике значення такому важливому напрямку, як трихологія у сучасній косметології.

triholog lechenie

Що лікує лікар трихолог?

Трихологія є окремим напрямком дерматології, яка займається проблемами волосяного покриву - комплексною профілактикою, лікуванням випадання волосся, сухості шкіри.

Якщо спочатку основним призначенням волосся був захист голови від негативних кліматичних явищ, надмірного потовиділення, механічних пошкоджень, то в наш час до цього додалася естетична складова плюс найчастіше саме вона виходить на перший план. Оскільки у людського організму все взаємопов'язано, проблема випадання волосся у чоловіків, жінок, порідження та поява залисин на голові супроводжуються порушеннями нашого психоемоційного фону, а іноді свідчать про внутрішні захворювання, про які ми не здогадувалися. Як бачите, ціна зволікання може бути занадто високою. Саме тому не затягуйте із походом до трихолога.

Лікар трихолог у Києві – це вузький спеціаліст, який спеціалізується на лікуванні волосся, шкіри голови. Лікар позбавляє лупи, ознак себореї, підвищеної сухості ламкості, локального облисіння, алопеції, інших неприємних проблем.

Консультація трихолога в Києві

Існує безліч симптомів, які вказують на те, що терміново потрібна консультація трихолога. До таких, сьогодні, належать:

 1. Щоденне збільшення кількості волосся, що випадає;
 2. Виникнення на голові помітного вогнища (вогнищеві алопеції);
 3. Поява залисин;
 4. Уповільнення зростання;
 5. Ломкість і січкість кінчиків;
 6. Надмірна сухість або маслянистість шкіри голови, що супроводжується свербінням, висипаннями, лупою.

Наявність хоча б однієї-двох із зазначених вище ознак свідчить про те, що виникла нагальна потреба записатися до трихолога на прийом. Трихолог центру Slim на Оболоні, Позняках, Голосіїво проведуть ретельну консультацію, подивляться стан шкіри, волосся, дерматоскоп-трихоскоп, призначать не локальне лікування, а комбіноване, з можливим підключенням імунолога, ендокринолога, гінеколога. За потреби лікар порадять здати аналізи – подібні послуги вписуються в загальний контекст терапевтичного курсу лікування стійкого випадання волосся.

Докладніше процес виглядає так:

  1. Лікар проводить попередньо діагностику, збирається анамнез: лікар вислуховує скарги, уточнює, наскільки давно почалися проблеми, у тому числі – випадання волосся, розпитує про спадковість, наявність супутніх захворювань, інші можливі провокуючі фактори;
  2. Оглядається шкіра голови - проводиться так званий «pull»-тест, який при деяких випадках здатний допомогти при постановці типу лікування;
  3. Лікарський - із застосуванням медикаментів, вітамінних препаратів, мікроелементів;
  4. Зовнішню терапію з використанням спеціальних лікувально-гігієнічних засобів;
  5. Ін'єкції з ефективним використанням сучасних методів лікування – мезотерапії, озонотерапії.

лікар трихолог Перший варіант є насичення шкіри на голові корисними речовинами за допомогою локальних ін'єкцій. Завдяки чому значно покращується місцевий кровообіг плюс стимуляція активних у біологічному відношенні точок. Паралельно з цим може бути призначена плазмотрепія, мезотерапія шкіри голови.

Виконуючи всі призначення лікаря, пам'ятайте, що навіть після лікування волосся не почне рости швидше, ніж це було призначено природою. Але зупинити їхнє випадання цілком реально – наш лікар трихолог у Києві має багатий досвід, чому свідчення численні позитивні відгуки наших вдячних пацієнтів.

Трихолог у Києві в центрах Slim

Про косметологічний центр «Слім» чули не лише мешканців районів Оболонь, Голосіїво, Позняки, а й міста Києва, де нашими лікарями проводяться необхідні комплекси процедур.

Ми гарантуємо якісне комфортне лікування, щодо невисоку його вартість. Ми проводимо вигідні акції, знижки на трихологічне лікування. Ціни на різні послуги трихолога дуже доступні. Ще один значний привід лікувати алопецію у спеціалістів нашого Центру. Досвідчений трихолог чекає на Вас. Ми ніколи не порушуємо конфіденційність та не надаємо відомостей про наших пацієнтів третім особам.

Трихология

Время (мин)Цена (грн)
Консультація+схема лікування 30 500
Плазмоліфтинг голови 45 2000
Мезотерапія волосистої частини голови (Meso-Genesis) 2,5 ml 45 1400
Мезотерапія волосистої частини голови (Dermaheal HL) 2,5 ml 45 1200
Мезотерапія волосистої частини голови (Hair Loss Control) 2,5 ml 45 1500

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого