Лікування стрижневого мозоля

лікування стрежневого мозоля

Стержнева мозоль – новоутворення на поверхні шкіри, яке завдає людині масу дискомфортних відчуттів. Як правило, дефект виникає на тій поверхні, яка регулярно піддається тертю. Ороговіла ділянка приймає тілесний або білястий відтінок. При натисканні на нього пацієнт відчуває біль.

Фізіологічно такі новоутворення захищають шкірні покриви від механічних травм. З цієї причини найчастіше стрижневі мозолі з'являються на пальцях і ступнях ніг. Рідше вони трапляються на руках. Часто за лікуванням стрижневого мозоля звертаються представники робітничих професій, які змушені виконувати багато операцій руками або протягом трудового дня багато пересуваються.

Продуктивне лікування стрижневого мозолю слід проводити за умов спеціалізованої клініки. Впоратися з проблемою в дома практично неможливо. Це саме з наявністю стрижня, який утримує новоутворення. Видаленням стрижневих мозолів займаються кваліфіковані подологи та дерматовенерологи. Вони знають найбільш ефективні та безпечні способи лікування стрижневого мозолю та успішно застосовують їх на практиці.

Новоутворення розташовується в епідермісі – верхньому шарі шкіри. Воно з'являється, коли на певній ділянці шкіри відбувається трансформація процесів ороговіння. Поступово серцевина мозолі починає передавлювати судини, що живлять шкіру, у результаті конус активно розростається. Щоб позбавитися проблеми, необхідно видалити сам стрижень. Для цього знадобиться спеціальний інструмент.

Стержнева мозоль – симптоми та лікування

Візуально стрижневий мозоль зазвичай нагадує більш світлу ділянку шкіри. Його шкірний візерунок не відрізняється від навколишніх покровів. У той самий час структура мозолі неоднорідна, а форма нагадує круглу. У центральній частині може бути невелике поглиблення. Новоутворення можна порівняти із пробкою, яка вростає у шкіру людини. Натискання на мозоль викликає болючі відчуття. Якщо дефект розташований на стопі, може спровокувати навіть зміна ходи. Порівняно з бородавками, такий наріст ніколи не кровоточить і завжди розташовується в однині.

Щоб зробити лікування ефективним, подолог має попередньо провести діагностику ураженої ділянки. Це дозволить відрізнити мозоль від злоякісної освіти та інших дефектів. Отримавши результати обстеження пацієнта на віруси папіломатозу та грибкову флору, лікар зможе призначити подальше лікування. Будь-яка дія на шкірні покриви має бути продуманою і проводитися в спеціальних умовах, інакше виникає ризик поширення інфекції по тілу пацієнта.

лікування стрежневого мозоля

Швидке та безболісне видалення стрижневого мозоля в Києві здійснюється за одним із трьох апаратних методів. Усі маніпуляції виконує кваліфікований спеціаліст за умов косметологічного кабінету. Найчастіше лікарі практикують методику, за якою за допомогою спеціального апарату мозоль випарюють. Шкірні покрови, в такому разі, не потребують попереднього розм'якшення та іншого виду підготовки. Фахівець знезаражує стрижневий мозоль за допомогою медичного антисептика, а потім, використовуючи апарат із фрезою, видаляє причину занепокоєння. Проведення процедури не потребує запровадження місцевого наркозу. Усі маніпуляції відбуваються абсолютно безболісно для пацієнта. У процесі обробки людина може відчувати несильне печіння в області мозолі, але вона проходить майже миттєво.

Стержнева Мозоль – де вилікувати у Києві

Ми пропонуємо звернутися до центру «Слім» на Позняках, де ви зможете максимально швидко і без негативних наслідків для здоров'я позбутися стрижневого мозолю. У косметологічних кабінетах створені всі умови для комфортного проведення процедури. Найкращі фахівці Києва зможуть позбавити вас від небажаних мозолів, щоб ви повернулися до звичного життя та забули про біль та незручності.

Центр "Слім" - це:

  1. доступні ціни;
  2. висококваліфікований персонал;
  3. спеціально обладнані кабінети;
  4. найкраще обладнання для вирішення проблем пацієнтів.

Записуйтесь онлайн для візиту до подолога на зручний для Вас час.

Найменування процедурЦіна (грн)
Консультація подолога 300
Повторна консультація 200
Комплексна діагностика 400
Зняття гель-лаку 150
Зняття лаку 80
Педикюр подологічний 800
Манікюр апаратний (класичний) 350
Зачищення нігтя оніхогрифоз / оніхолізису 1 ніготь 340
Частковий апаратний медичний педикюр 450
Видалення стрижневий мозоль 1 шт 350
Міжпальцевий стрижневий 1шт 450
Усунення натоптишів, гіперкератоз 1 шт 300
Обробка тріщин на одну стопу 500
Обробка тріщин на обидві стопи 700
Усунення проблеми врослого нігтя двох. 1-ша стадія 600
Усунення проблеми врослого нігтя одне. 2-а стадія + тампона + перев'язка 800
Усунення проблеми врослого нігтя двох. 2-а стадія + тампонада + перев'язка 1100
Відновлення Нитиноловая система 1 шт 800
Корекція врослого нігтя системою 3TO 1 шт 1300
Виявлення грибка із нігтів 500
Усунення потовщень нігтьової пластини - 1 палець 250
Протезування нігтя гелем з клотоімозолом S\M 400-450
Лазерне видалення бородавокЦена (грн)
Плоска бородавка до 2 мм, 1 шт. 250
Плоска бородавка до 5 мм, 1 шт. 450
Плоска бородавка до 10 мм, 1 шт. 850
Проста (колоногтьова) бородавка до 5 мм, 1 шт. 500
Проста (колоногтьова) бородавка до 10 мм, 1 шт. 850
Підошовна бородавка до 3 мм, 1 шт. 350
Підошовна бородавка до 10 мм, 1 шт. 900
Коренева мозоль стопи 800

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки), 073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого