Політика конфіденційності

Центр апаратної косметології «Слім» найбільше цінує свою добру репутацію та довіру своїх клієнтів.

Ми працюємо за принципом: надання найякісніших професійних послуг у жодному разі не повинно порушити їхню конфіденційність і стати надбанням третіх осіб. Це аксіома у всіх ситуаціях, крім випадків, передбачених чинним законодавством нашої країни. Кожен із наших співробітників при прийомі на роботу письмово повідомляється про матеріальну відповідальність за розголошення інформації особистого характеру, скріплюючи цей документ своїм підписом.

Центр косметології «Слім» (надалі – Адміністрація) Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152 гарантує конфіденційність особистих даних користувачів, які можуть у тому чи іншому вигляді ідентифікуватися при використанні офіційного сайту Центру або при замовленні послуг за допомогою телефонного замовлення. /p>

Адміністрація організації залишає за собою право в будь-який час на власний розсуд міняти цю Політику конфіденційності без спеціального повідомлення. Будь-яка внесена зміна буде розміщена на сайті та стане дійсною починаючи з моменту опублікування. Продовжуючи надалі користуватися послугами Сервісу, клієнт (користувач) підтверджує свою беззаперечну згоду зі зміненою Політикою.

Отримання та обробка персональних даних

Зареєструвавшись на сайті, оформивши заявку онлайн або звернувшись до Кол-центру, Користувач підтверджує ознайомлення з політикою конфіденційності та згоду на обробку Адміністрацією своєї особистої інформації будь-якими способами, передбаченими відповідними законами України.

Водночас, клієнт дає свою згоду на зберігання, обробку будь-яких відомостей, що стосуються його особистих, персональних даних, включаючи збір, систематизацію, обробку, накопичення, зберігання, уточнення, технічне використання, розповсюдження, обробку (у тому числі через інтернет ), знеособлення, блокування, знищення особистих відомостей, наданих їм. Адміністрація бере на себе зобов'язання забезпечити при процесі обробки конфіденційність, повну безпеку отриманих даних.

Особиста інформація, надана Користувачем, використовується Адміністрацією, щоб надати йому замовлену послугу:

  1. Відкрити клієнтові доступ до сайту або покращити якість Сервісу;
  2. Надати необхідні відомості про клієнта фахівцю, якого той вибрав;
  3. Створити обліковий запис клієнта на Сайті з отриманням прав на доступ до послуг будь-якого характеру;
  4. Дозволити клієнту оцінити рівень наданих йому послуг;
  5. Подати претензію або висловити своє ставлення до цієї претензії;
  6. Захистити права плюс законні інтереси клієнтів та інших зацікавлених осіб на основі чинного законодавства України.

Згода на збирання та використання інформації

Ця політика конфіденційності інформації включає, крім імені Користувача, такі відомості особистого характеру, як номер його телефону, адреса його інтернет-пошти тощо. Для відкриття доступу до Особистого кабінету клієнт створює пароль, який стає частиною його облікового запису.

Окрім добровільного надання інформації особистого характеру, клієнту іноді необхідно підтвердити, що він є повнолітнім, дієздатним громадянином України.

Безпека та відповідальність

Адміністрацією вживаються всі необхідні заходи для того, щоб запобігти несанкціонованому доступу до персональної інформації клієнтів Сайту та форуму. Одночасно Адміністрація Центру апаратної косметології Слім Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152 попереджає, що гарантія стовідсоткової безпеки при передачі відомостей через інтернет, мобільний зв'язок або бездротовий пристрій .

Клієнту настійно рекомендується не розголошувати пароль облікового запису, не надавати іншу особисту інформацію третім особам, не порушувати правила сайту Слім. У цьому випадку Адміністрація не несе жодної відповідальності.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого