Видалення шрамів лазером

видалення шрамів лазером

Такі косметичні дефекти як рубці й шрами зовсім не прикрашають людини, особливо жінок.

У сучасному світі існують продуктивні методи боротьби з ними - шляхом лазерної дії.

Подібні процедури в Києві можна отримати в центрі «Слім» у висококласних фахівців.

Особливості

Вплив ербіевого лазером на шкірні покриви дозволяє частково видалити рубець та стимулювати процеси відновлення дерми. Іноді вплив націлене також на усунення гіперпігментації шкіри, якщо пацієнт відчуває в цьому необхідність.

Методика дозволяє щвидко видалити шрам абсолютно будь-якого розміру, виду, форми, незалежно від його місця розташування на людському тілі. Процедура відбувається з високою точністю, тому видалення шрамів лазером відбувається виключно на заданій майстром глибині й ділянці локалізації.

Лазерна шліфовка шрамів в Києві не допускає травмування здорових шкірних покривів або їх деформацію, що робить дану процедуру абсолютно безпечною. Зона що оброблається додатково піддається знезараженню, що робить подібну маніпуляцію максимально безпечною для клієнта. Навіть єдиний проведений сеанс дозволить отримати помітний ефект.

Лазерне видалення шрамів не має обмежень щодо типу шкіри клієнта. Не має потреби тривалої підготовки до проведення сеансу, тривалість реабілітаційного періоду зведена до мінімуму. Відразу після закінчення дії ербіевого лазером, пацієнт зможе вести звичний спосіб життя.

Переваги:

  1. Прийоми лазерного видалення шрамів активізують протікають в шкірі власні регенеративні процеси;
  2. Апарат дозволяє стимулювати посилене створення нових клітин колагену та підвищує ступінь активності фібробластів;
  3. Лазер проводить колірну корекцію недосконалостей шкірного покриву, які приймають відтінки від червоного до фіолетового;
  4. Запаювання судин дозволяє повернути ураженим зонам звичний відтінок людської шкіри, повністю усунувши косметичні недосконалості у вигляді купероза або зайвої пігментації.

У центрі Slim ми використовуємо при роботі саме Ербіевий лазер, оскільки він залишається найбільш ефективним в питаннях шліфування рубців, шрамів, а також наноперфораціі. Апарат зводе до мінімуму можливість появи наслідків. Тривалість періоду відновлення після сеансів залежить від глибини й часу впливу лазеру.

Після закінчення обробки, помітна межа між здоровими й відновлюваними ділянками відсутня. Цей різновид лазера є єдиною доступною для власників тонкої та сухої шкіри.

Як підготуватися до процедури видалення шрамів

Перш ніж записатися до лікаря, клієнт здійснює підготовку власного організму до майбутнього лазерного впливу. Це не вимагає значних зусиль. Досить на пару тижнів утриматися від проведення хімічного пілінгу або аналогічних йому медико-косметичних процедур. Також необхідно захистити шкірні покриви від попадання прямих УФ-променів й утриматися, не вживати препарати з фотосенсибилизирующим ефектом.

Де видалити шрам в Києві?

Опинившись в центрі естетичної медицини «Слім» в Києві, райони Позняки, Оболонь, Голосієво ви потрапляєте в окремий кабінет фахівця. Всі маніпуляції будуть проходити в стерильній обстановці. Оскільки лазерний вплив пов'язан з певними больовими відчуттями, лікарі центру Slim Київ використовують в роботі систему місцевого охолодження шкіри Zimmer Cryo.

Протягом 10-40 хвилин фахівець обробляє уражені шкірні покриви за допомогою лазерного променя, після чого покриває епідерміс заспокійливим кремом з додатковим зволожуючим ефектом та накладає пов'язку.

Хочете видалити шрам або рубець? Приходьте в Центр косметології Slim на Оболоні (біля метро Мінська), Позняках (недалеко від метро), Голосієво (поруч з підземкою). Професійне видалення шрамів ербіевим лазером за адекватну вартість. Ціна пропорційна площі обробки.

Найбільш поширені запитання

Скільки процедур потрібно для видалення шраму?

Кількість процедур залежить від виду шраму та агресивності роботи з ним. Після консультації лікар визначає методику. З практики, для отримання бажаного результат знадобитися від 3 процедур з інтервалом 30 - 50 днів.

Видаляти шрами лазером це боляче?

Ні, це комфортно й терпимо. Лазерна шліфовка шраму - це пошарове випаровування верхніх шарів шкіри з метою згладити краї та прибрати висоту рубця. Під час процедури використовується система місцевого охолодження шкіри, що робить процедуру максимально комфортною.

Скільки коштує видалити шрам?

Ціни на корекцію шрамів залежать від рівня клініки, рівня устаткування, й лояльності керівництва. В середньому ціна на процедуру видалення шраму лазером починається від 300 - 500грн за см2. Клієнтам пропонується знижка на курс з 3 - 5 процедур.

Який ефект від лазерної шліфовки шрамів?

Результат помітний вже після однієї процедури. Зона рубця стає м'якше, вирівнюється колір, згладжуються за висотою з рівнем шкіри. Кожна наступна процедура наближає до бажаного результату.

Лазерне видалення шрамів Ціна (грн)
Будь-яка область за 1 см2, перша категорія складності 400
від 4 до 5 см2 1500
від 6 до 10 см2 2000
від 11 до 20 см2 3700
Первинна консультація Безкоштовна

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки), 073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого