Лікування хропіння

лазерне лікування хропіння

Хропіння – це захворювання, яке неможливо ігнорувати. Воно не тільки завдає дискомфорту, а й знижує якість життя пацієнта, створює масу проблем для членів сім'ї. Чим швидше буде призначено лікування хропіння, тим ефективнішою і менш тривалою буде терапія. Важливо розуміти, що подібне явище з часом починає прогресувати, симптоми захворювання стають все більш вираженими.

Своєчасне та грамотно підібране лікування хропіння – це гарантія вашого прекрасного самопочуття та спокою ваших близьких. Важко заперечувати істину про те, що повноцінний сон необхідний кожній людині для підтримки здоров'я.

Як виникає хропіння?

Уві сні дихання людини стає уривчастим, але відчути це повною мірою ми не можемо, а тим більше контролювати. Поступово виникає ефект кисневого голодування, людина починає страждати від підвищеної втоми. Хропіння, що посилюється, може призвести і до страшніших наслідків – інсульту або раптової смерті!

Якщо ваші близькі стали скаржитися на ваше хропіння, обов'язково зверніться до кваліфікованого фахівця. Ми раді прийняти вас у центрі Слім та проконсультувати з питань успішної терапії хропіння інноваційними методиками.

Лікування хропіння лазером

Пацієнту, який страждає від хропіння, в першу чергу треба виключити симптом викривленої перегородки та носа, оскільки дана проблема часто спричиняє порушення дихання. Тому консультація лора необхідна насамперед. Він проаналізує симптоми захворювання, поставить правильний діагноз та призначить відповідну терапію.

Сучасні технології роблять лікування абсолютно безболісним та максимально швидким. Ми запрошуємо вас у клініку Слім, у Києві для проведення лікування хропіння викликаним провисанням язичка та провисанням м'язів гортані. Спеціальне лазерне обладнання усунути переривання дихання уві сні та виявити його причину, а також визначити тривалість та періодичність виникнення подібних порушень.

Існує безліч способів боротьби з хропінням, але найбільш дієвим та безпечним вважають застосування лазера. Ця методика є кращою альтернативою хірургічному втручанню, оскільки дає чудовий результат і дозволяє відмовитися від тривалого реабілітаційного періоду.

Лазерне лікування хропіння в Києві

Ми запрошуємо вас відвідати центр Слім у Києві, де питаннями вашого здоров'я займатимуться висококваліфіковані лікарі. У їхньому розпорядженні знаходяться нове обладнання. Додатковою гарантією безпеки лазерного впливу на організм є той факт, що наш центр має діючий сертифікат Міністерства Охорони здоров'я України на проведення всього комплексу косметологічних процедур.

Лазерне лікування хропіння стає дуже популярним, оскільки метод є малоінвазивним хірургічним втручанням в організм пацієнта. Лікар спрямовує лазерний промінь таким чином, щоб досягти локальної термічної обробки м'язів глоткового кільця. Головна мета процедури – підвищення тонусу цих м'язів.

Лікування апное за допомогою лазера прийшло на зміну більш традиційним способам вирішення проблеми хропіння, які раніше практикували медики. Щоб позбутися апное якнайшвидше, ми рекомендуємо пацієнтові відмовитися від вживання алкогольних напоїв та від пристрасті до куріння.

Послуга лазерного лікування хропіння показана пацієнтам, які страждають від:

  1. анатомічні відхилення, виявлені в органах носоглотки (розвиваються на тлі частих простудних захворювань, при яких відбувається подовження піднебінного язичка);
  2. гіпертрофія лімфоїдної тканини, розташована в безпосередній близькості від носоглотки;
  3. викривлення носової перегородки;
  4. зайва вага.

Для усунення проблеми за допомогою лазера пацієнту необхідно пройти кілька етапів:

  • отримати консультацію у Лора (виключити викривлення перегородки);
  • отримати висновок про причини хропіння.

Записатися на процедуру лікування хропіння, уточнити вартість та дізнатися про чинні акції на Оболоні, Голосіїво або Позняках у Києві, ви можете по телефону або в онлайн запису. Ми робимо ціни доступними для більшості пацієнтів, а відгуки наших клієнтів допоможуть оцінити результат і переконатися в необхідності цієї процедури.

НайменуванняЦіна
Лазерне лікування хропіння (1 процедура) 2000
Лазерне лікування хропіння (3 процедури) 5000

 

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого