Контурна пластика обличчя

контурна пластика обличчя

Сучасна естетична косметологія в своєму активі має багато різних процедур та методик. Однією з найпопулярніших й затребуваних є контурна пластика обличчя. Вона дозволяє ефективно боротися з віковими змінами, наслідками травм, дефектами обличчя. Сьогодні контурна пластика обличчя допомагає коригувати лінії й форми. Сприяє позбавленню від рубців та шрамів без застосування оперативних втручань.

Маніпуляції пов'язані з проведенням її в Києві, оптимально проводити в медичному центрі «СЛІМ». Контурне «відновлення» засноване на введенні медичних препаратів за допомогою ін'єкцій. Такі кошти називаються філлерамі або скінбустерамі.

Використання інноваційної медичної технології у багатьох випадках дозволяє відмовитися від втручання пластичного хірурга.

Коли рекомендується застосовувати контурну пластику?

Ін'єкції скінбустера допомагають результативно безпечно справлятися з поставленими завданнями. Результатом подібних маніпуляцій є привабливий зовнішній вигляд й природна свіжість обличчя. Тому, метод популярний та незамінний в ряді випадків:

 1. при позбавленні від глибоких зморшок в області чола й очей;
 2. для боротьби з заломами навколо губ;
 3. щоб позбутися «гусячих лапок»;
 4. якщо потрібно збільшити обсяг губ;
 5. для корекції обличчя;
 6. щоб ліквідувати «рубцеві» прояви.

На жаль, багато людей піддаються віковим «погіршенням» обличчя. Шкіра втрачає пружність й еластичність. З'являються зморшки та набряки. Змінюється силует. А процедури по контурній пластиці в поєднанні з ліфтінговим масажем допоможуть нехірургічним методом вирішити проблему корекції обличчя. Довірити таку відповідальну процедуру доцільно кваліфікованим фахівцям клініки «СЛІМ».

Методика затребувана не тільки у жінок, які переступили певний віковий рубіж, але й юних дівчат. Це викликано бажанням відповідати модним тенденціям сьогоднішнього дня. Кожна молода жінка хоче мати пухкі чуттєві губи, чітко окреслені вилиці й маленький носик. Зробити дівчину привабливою допоможе контурна пластика губ, носа.

Філлери для пластики

Філери являють собою медичні препарати, що випускаються у вигляді гелю. Така консистенція дозволяє складу легко впроваджуватися в м'які тканини. Таким чином, коригуються вилиці, губи, ніс. Розгладжуються зморшки, рубці. Скінбустери бувають двох типів:

 1. розсмоктуються;
 2. не розсмоктуються.

Препарати, що не «розчиняються» в шкірі, вже, практично, не використовуються в косметологічних процедурах. Адже ефект від їх впровадження міг бути несподіваним. Причому, не в кращому сенсі цього слова.

Для виробництва розсмоктуються виробів використовують гіалуронову кислоту (ГК). У клітинах людського організму у великій кількості присутній ГК. Елемент допомагає зберегти вологу шкірі. Введення ГК дозволяє вирішити ряд проблем:

 • заповнити міжклітинний простір вологою;
 • активує процеси обміну речовин;
 • забезпечує появу колагену й еластину;
 • стимулює протівоаксідантний вплив.

ГК створює всі умови, для збереження водного балансу шкіри. Тому методика дуже ефективна, найчастіше, необхідна, щоб створити живий привабливий образ.

Поетапне проведення

Для того, щоб здійснити ефективну якісну корекцію, необхідно звернутися до висококваліфікованої лікаря. Київ рясніє косметологічними кабінетами. Але рекомендуємо звернутися до лікарів «СЛІМ». Тут вам нададуть необхідну допомогу. Процес корекції в клініці проводиться в такій черговості.

В першу чергу, доктор проводить первинний огляд. Визначає тип препарату, який підійде для конкретного випадку, його дозування. Після цього на поверхню обличчя наносяться точки, які є, свого роду, розміткою. Вони допоможуть зафіксувати ділянки шкіри, куди будуть вводитися ін'єкції. Потім обличчя обробляють антисептиком.

Для маніпуляцій використовується дуже тонка голка. Методика є безболісною. Хоча, при необхідності, лікар може застосовувати локальну анестезію у вигляді крему. Особливо актуально це в області очей.

Процедура корекції не відніме у пацієнта більше години часу. Потім, можна повернутися до нормального природного способу життя. Варто звернути увагу на необхідність дотримання деяких правил:

 1. в найближчі дні не відвідувати спортивних занять, фітнес клубів;
 2. не ходити в лазню сауну;
 3. берегти шкіру від дії ультрафіолетових променів;
 4. уникати алкоголю.

До речі, заборонено приймати алкоголь, антикоагулянти перед проведенням корекції протягом 2-3 днів.

Переваги клініки

Контурна пластика це відповідальна медична процедура. Довірити її проведення варто тільки лікарям дерматокосметології, які мають великий практичний досвід, проведуть медичні заходи ефективно безпечно. Контурна корекція в центрі Слім (Голосієво, Оболонь, Позняки) дозволить отримати ряд переваг:

 • швидкий ефект;
 • збереження відмінного результату протягом тривалого періоду часу;
 • можливість обмежитися одним сеансом;
 • відсутність рубців, шрамів;
 • відсутність періоду реабілітації;
 • безпека;
 • безболісність;
 • індивідуальний підхід;
 • сумісність з іншими косметологічними процедурами.

Результаты Контурной пластики

Протипоказання для контурної пластики

Заходи підходять, практично, всім. Виняток становлять кілька видів захворювань:

 1. епілепсія;
 2. онкологічні недуги;
 3. проблеми згортання крові;
 4. запальні процеси;
 5. алергія.

Побічні ефекти

Негативні побічні ефекти після проведення процедури контурна пластика обличчя дуже рідкісні. Неприємності можуть виникнути, якщо пацієнт звернувся не до спеціалізованого медичного закладу, а до приватного майстра. У такого «фахівця» не завжди є вища освіта. В умовах приватного кабінету як свідчать відгуки можуть не повністю дотримуватися правил гігієни й норми санітарії. Якщо ви звернулися в клініку «Слім», то процедури будуть проведені на найвищому рівні.
Як негативних наслідків можуть виникнути незначні набряки, почервоніння, алергія.

Чому саме центр Slim?

У медцентрі косметологами використовуються виключно якісні філери різної щільності. Програму корекції лікар підбирає строго індивідуально для кожного пацієнта. Ціна залежить від:

 • особливостей пацієнта;
 • структури пошкоджень;
 • медичної наповненості програми.

У будь-якому випадку, ціни на уколи краси в клініці «Слім Київ» вас приємно здивують. Тому, не варто сумніватися. Звертайтеся до дермакосметології медичного центру. Це дозволить вам виглядати привабливо, молодо та свіжо.

Контурна пластика губ, носо-губних складок, носо-сльозних борозенЦіна (грн)
Neuramis, 1 мл 3950
Juvederm Smile, 0,55 мл 4500
Juvederm 2, 0,55 мл 4500
Juvederm 3, 1 мл 5500
Juvederm volumа, 1 мл 6900
Juvederm Volift 1 мл 6700
Juvederm Volift Retouch 0,6 мл 5200
Juvederm Volbella 1,0 мл 6700
Belotero soft, 1,0 мл 5700
Belotero balance, 1,0 мл 6700
Belotero intense, 1,0 мл 7000
Belotero voluma, 1,0 мл 7400
Belotero lips countour, 0,6 мл 4900
Belotero lips shapy, 0,6 мл 5000
Soypha (Princess) Volume, 1,0 мл 4400
Soypha (Princess) Filler, 1,0 мл 4400
Radiesse, 1.5 мл 9000

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого