Лазерная вагинопластика Київ

лазерна вагінопластіка

Відкинувши забобони, ми з упевненістю можемо заявити, що яскравість та насиченість сексуального життя має важливе значення для сучасної жінки.

Ми намагаємося досягти гармонії в даному питанні будь-якими доступними способами, але лише ефективна професійна лазерна вагінопластіка в Києві дозволяє домогтися неймовірних результатів.

Поява дитини на світ є дуже важливою подією, але це неминуче накладає відбиток на інтимну сферу. Відбувається деформація тих органів, які роблять жінку - жінкою. До цього додається природне старіння, негативно позначається на стані інтимних органів. Для боротьби із зазначеними проблемами провідними світовими експертами була створена процедура вагінопластікі.

Вона дає можливість відновити нормальне функціонування сечостатевої системи й зробити сексуальне життя таким ж барвистим, як в молодості. Для 60% представниць прекрасної статі, які перенесли пологи, в перший період після цієї події нетримання сечі стає нормою. В 2/3 випадків жінки стикаються з частковим опущеними матки. При виношуванні великого плода, у 100% пацієнток відбуваються патологічні зміни в області промежини.

Зазначені розлади отримали настільки широке поширення в Києві, що ми перестали відносити їх до категорії відхилень або захворювань. Ці ефекти не можна вважати природними. Вони розвиваються на тлі атрофії м'язової тканини піхви.

Способи вирішення проблеми

Прийоми відновлення чутливості та еластичності інтимних м'язів були відомі ще нашим предкам. Вони боролися з подібними проблемами за допомогою травотерапіі й фруктових компресів. Сьогодні на зміну зазначеним методикам приходить лазерна вагінопластіка що користується в Києві все більшою популярністю.

У порівнянні з іншими методами, процедура гарантує якісну безболісну корекцію статевої сфери. У процесі сеансів у жінки з'являється можливість позбутися від атрофії піхви, головною перепоною на шляху до повноцінного яскравого статевого життя. Сьогодні лазерна вагінопластіка дозволяє позбутися безлічі косметичних дефектів.

Лазерні промені володіють високою інтенсивністю й активно бореться зі слідами рубців, стрий та швів. Ви зможете вирішити більшу частину естетичних проблем шкіри, які так довго турбували вас.

Лазерна вагінопластіка в Києві

Вагінальне омолодження - це делікатний вплив на слизові оболонки інтимних органів. Лазерний промінь налаштовують так, щоб він не доставляв пацієнтці дискомфортних відчуттів й сприяв лікуванню тканин інтимної зони. Підвищена ефективність методики має логічне пояснення. Лазерний промінь завдає слизових оболонок мікроскопічні травми.

За рахунок цього, вагінальне омолодження призводить до вироблення організмом власних клітин колагену й поліпшення мікроциркуляції крові в інтимній зоні.

Пацієнтки центру Slim віддають перевагу вагінальному омолодженню, оскільки тривалість сеансу обмежена всього 30 хвилинами. Процедури проводяться при амбулаторному форматі, що дозволяє йти на мінімальні обмеження, не відмовлятися від звичного рітму на тривалий час.

Лазерний вплив абсолютно безпечний, повністю безболісний. Найчастіше клієнтки не відчувають вплив лазерних променів. При підвищеній чутливості тканин, ви можете спостерігати ефект «легкого поколювання». Методи лазерної вагінопластікі дозволяють одночасно вирішувати естетичні та фізіологічні проблеми.

Важливою перевагою естетичної гінекології як свідчать відгуки кліентів є мінімальна тривалість реабілітаційного періоду, яка налічує не більше 4-5 діб, плюс доступна ціна даної процедури, відмінні відгуки пацієнтів.

Фахівці гінекологи нашого центру Слім на Позняках, Оболоні, Голосієво є винятковими професіоналами своєї області. У приватній обстановці вони проведуть всі необхідні маніпуляції по процедурі лазерна вагінопластіка. Наш центр допоможе вам повернути молодість інтимних органів й жити яскравим, барвистим життям!

Лазерна гінекологіяЦіна (грн)
Лазерне лікування стресового нетримання сечі Incontilase 5000
Лазерне лікування стресового нетримання сечі Incontilase ( 2 процедури) 10000 9000
Лазерне вагінальне омолодження 5000
Лазерне лікування опущення стінок матки 5000
Консультація лікаря-гінеколога 450
Ін'єкційна гінекологіяЦіна (грн)
Корекція великих статевих губ, 1 ml 5900
Звуження піхви, 1 ml 5900
Біоревіталізація інтимних зон 1 ml 5500
Стимуляція (збільшення) точки G, 1 ml 5900

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого