Естетична гінекологія

естетична гінекологія

Лазерне інтимне омолодження дає можливість відновити еластичність шкірного покриву, пружність. Крім того поліпшується тонус піхви. Показання до проведення лазерного омолодження:

 • неприємні відчуття при сексуальногу контакті;
 • втрата чутливості під час статевого акту;
 • збільшення обсягу піхви;
 • розтягування;
 • деякі порушення форми;
 • нетримання сечі.

Лазерна гінекологія має протипоказання - хвороби шкіри, індивідуальні особливості організму.

Ефективність лазерної процедури

Сьогодні лазерна гінекологія включає в себе також підтяжки піхви IntimaLase із застосуванням якісного обладнання FOTONA Dynamis. Дана методика є ефективною, безпечною для лікування синдрому вагінальної релаксації.

Лікування за допомогою ербіевого лазера Fotona направлено безпосередньо на відновлення шкірного покриву, реконструкцію й вироблення колагену, це забезпечує скорочення тканин та збільшення тонусу. Метод має досить високу оцінку лікарів й пацієнтів в разі усунення естетичних дефектів плюс для поліпшення якості інтимного.

Протипоказання й показання

До основних показань відноситься:

 1. синдром вагінальної релаксації;
 2. ослаблена піхва;
 3. пролапс геніталій;
 4. різні види сексуальної дисфункції.

Протипоказання такі:

 • прийом препаратів, які викликають фоточутливість;
 • вагітність;
 • різні пошкодження, кровотечі піхви;
 • менструація;
 • різні інфекції т. д.

Опис IntimaLase

Перед візітом необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем щодо протипоказань, уточнення діагнозу. Якщо протипоказань немає, призначається лікування. В цілому, курс включає в себе кілька сеансів, які проводяться з інтервалом 2-4 тижні. Спеціаліст використовує наступний алгоритм дій:

 1. для початка наноситися місцева анастезія;
 2. за допомогою лазера опромінюється вагінальний канал;

Період реабілітації

Процедура є неінвазивної, фототепловой. При цьому не травмується поверхня. В цілому, по больових відчуттів, 43% людей кажуть, що естетична гінекологія абсолютно безболісна. 53% людей говорять - при процедури присутні невеликі больові відчуття, але тільки в момент обробки області входу в порожнину.

Результат

Перед тим як почати застосування технології IntimaLase Fotona, фахівці багаторазово провели різні види дослідження. У підсумку, було виявлено, що процедура дає позитивний результат при лікування пролапсу геніталій, вагінальне омолодження усунення симптоматики вагінальної, цістоуретральной атрофії слизової в періменопаузальном періоді та відбілювання інтимних зон. Але результат говорить сам за себе: 95% пацієнток відзначають поліпшення якості сексуального життя, 57% - поліпшення оргазму, 14% - збільшення кількості оргазмів.

Переваги застосування FOTONA

Лазер Фотону - світовий лідер, який поєднає в собі оптимальну довжину хвиль для широкого спектра можливостей. Активність й тривалість імпульсу змінюється за рахунок досить коротких значень для агресивних впливів на тканини, до максимально довгих імпульсів для м'яких стимулюючих процедур.

За своїм впливом та результатами в сфері естетичної гінекології, використання лазера для поліпшення естетики інтимної зони тим більше максимально виправдано, так як відомі методики корекції є травматичними й мають тривалий процес реабілітації. Одне з основних відмінностей лазера для боротьби з естетичними дефектами (вагінопластика), та омолодження полових губ є те, що технології абсолютно безболісна. При цьому відсутня реабілітаційний період. Уже через 72 години після процедури в Києві, ви зможете повноцінно повернутися до інтимного життя.

Цікавить естетична гінекологія та лазерні процедури? Скористайтеся послугами центру естетічної косметології Слім (Голосієво, Оболонь, Позняки) Київ, або узнати ціни на послуги можна на сайті, або уточніть їх у співробітників компанії.

Лазерна гінекологіяЦіна (грн)
Лазерне лікування стресового нетримання сечі Incontilase 5000
Лазерне лікування стресового нетримання сечі Incontilase ( 2 процедури) 10000 9000
Лазерне вагінальне омолодження 5000
Лазерне лікування опущення стінок матки 5000
Консультація лікаря-гінеколога 450
Ін'єкціїЦіна (грн)
Корекція великих статевих губ, 1 ml 5900
Звуження піхви, 1 ml 5900 
Біоревіталізація інтимних зон1 ml 5500
Стимуляція (збільшення) точки G, 1 ml 5900

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого