Видалення мелазми

видалення мелазми

Мелазма – це порушення пігментації шкіри, внаслідок якого створюються сірі, синюваті або коричневі плями з чіткими контурами. Вони є доброякісними, не несуть небезпеку для організму. Від того, наскільки глибоко в шкірі розташований пігмент, залежить складність лікування. Якщо плями знаходяться в епідермісі, то видалити їх дуже просто. Але якщо пігмент пронизує всю шкіру, то вибілити ці зони буде досить складно. Мелазма на обличчі, тілі темніє під дією сонячного проміння. Необхідно використовувати сонцезахисні фільтри широкого спектру захисту. Можна користуватися кремом з SPF 30 та більше. Такий засіб необхідно наносити кожного дня, навіть коли людина не виходить на відкрите сонце.

Від появи мелазми страждають жінки будь-якої раси, але частіше це люди з темним фототипом. Хлоазмою називають мелазму, яка виникає під час вагітності. Для того, щоб знайти професійного спеціаліста в Києві, пропонуємо послуги нашого центру. Ми підбираємо лазерну терапію для кожного пацієнта індивідуально. Сучасне обладнання допомагає нам досягати бажаного ефекту.

Основні фактори виникнення мелазми

В якості факторів, які провокують розвиток даної проблеми, виступають:

 1. Гормональний дисбаланс, гострі та хронічні запалення органів статевої системи, прийом протизаплідних таблеток.
 2. Надмірне перебування під ультрафіолетовим промінням. Це негативно впливає на стан шкіри. Вони провокують синтез меланіну.
 3. Різні зміни в гормональному фоні – це серйозний фактор, який веде до розвитку пігментації. Першими причинами можуть бути порушення функції щитовидної залози, яєчників, вагітність, гормональна терапія та інші стани, які змінюють гормональний фон жінки. Посилення пігментації також пов’язано зі зміною рівня вмісту естрогену та прогестерону в організмі жінки. Через ендокринні зміни пігментні плями часто виникають під час вагітності. Це також називають хлоазмою. Незначний вплив на появу даної проблеми має спадковість.

Також серед факторів, які впливають на розвиток мелазми, виділяють прийом деяких лікарських препаратів. Мова йде про продукцію, яка в складі має фотосенсибілізатори. Це речовини, які підвищують чутливість до сонячних променів. Захворювання органів ЖКТ, порушення обміну речовин, недолік вітамінів та мінералів, проблеми з печінкою, підшлунковою залозою також є причинами виникнення мелазми на лиці.

Клінічні прояви мелазми

Найчастіше від мелазми страждають жінки, ніж чоловіки. Вона виникає у віці 30-40 років. Темна шкіра або її реакція на сонце має велику схильність до появи такої проблеми. З’являється цей недолік на щоках, переніссі, лобі, над верхньою губою. Може зустрічатися у вагітних жінок

Виділяють декілька видів розташування мелазми:

 1. центрофаціальна – плями знаходяться в центрі лоба, на спинці носа, над верхньою губою та на бороді;
 2. молярна – пігментація виникає на щоках та крилах носа;
 3. нижньощелепна – плями з’являються по кутах нижньої щелепи.

В деяких випадках пігментні плями можуть виникати на шиї, молочних залоз та сосках. Нечасто поява пігментації може виникати на внутрішній стороні стегон, на передній черевній стінці. Ці зони найбільш чутливі до гормональної стимуляції та дії ультрафіолетових променів. Прояв пігментації може відбуватися в різних шарах шкіри та глибині. Від цього фактору залежить колір пігментної плями.

Якщо пігмент знаходиться на поверхні, тоді плями коричневі, а при глибокій локалізації вони виділяються синім, сірим та сіро-коричневим відтінками. Дана проблема є клінічною і не потребує лабораторного дослідження.

Лікування мелазми в Києві

Лікування пігментації в першу чергу повинно бути направлено на усунення первопричини, яка привела до розвитку гіперпігментації. Необхідно відвідати кабінет дерматолога. До базової терапії відносяться такі методи:

 1. заборона приймати препарати, їжу та косметичні засоби з фотосенсебілізуючим ефектом;
 2. використовувати сонцезахисні засоби на регулярній основі;
 3. не приймати без консультації лікаря препарати, які мають у складі ретиноїди, гідрокислоти та гідроксикислоти;
 4. уникати пересушування шкіри, так як вона виробляє свій власний SPF;
 5. приймати косметичні засоби, які пригнічують меланогенез.

Серед терапії також виділяють ряд апаратних та лазерних методик, серед яких є мікродермабразія, хімічні відлущуючі агенти, саліцилова кислота, лазерне видалення мелазми. Для прикладу, принцип дії фракційних лазерів полягає в руйнуванні мікрозон епідермісу та подальшим відновленням шкіри та появи нового, здорового шару. Використання неаблятивного фракційного лазеру Fotona допомогає за декілька процедур поліпшити стан шкіри й позбутися мелазми.

Для видалення мелазми у Києві в центрі Slim, ми використовуемо Q-switch лазер Fotona. Вона полягає в направленні високоінтенсивного світла на пігмент, після чого мелазма світліє . Як показує практика, ця методика дає хороші результати. Особливо для людей, які мають світлий фототип шкіри. В тих випадках, коли складно вилікувати мелазму, використовують Nd:YAG Q-switch лазер – він вибірково діє на меланін, але не нагріває шкіру. Це досягається завдяки короткочасній дії імпульсу.

Якщо мелазма має змішаний тип, тоді використовують комбінацію неодимого лазера та фракціонного омолодження ербієвим лазером Фотона. Серед способів лікування мелазми також виділяють прийом проантоцианідів. Вони є природними компонентами та дозволяють досягнути бажаного результату. Їх можна використовувати як монотерапію, так і в комбінації з іншими методами лікування. Щоб видалити мелазму у Києві, звертайтеся до саме до нас. Демократичні ціни, сучасне та ефективне обладнання дозволить позбудится пігментації на обличчі, тілі без особливої реабілатації.

Видалення пігментації (мелазма, хлоазма, лентиго)
Ціна
Пігментну пляму 1 см2
650
Видалення пігментації на лобі
1300
Видалення пігментації обличчя
2500
Видалення пігментації на руках (кисті повністю)
2000
Видалення пігментації, зона декольте
2500

 

Серединне шліфування (реабілітація 5-7 днів)
Ціна
Лазерна шліфовка 1 см2
400
Обличчя
5000
Шия
4000
Декольте
5000
Повіки та гусячі лапки
1800
Періорбітальна зона
3000
Лоб
1500
Щоки
2000
Носогубний трикутник
2000

 

Фракційне шліфування, наноперфорація (реабілітація 3-5 днів)
Ціна
Наноперфорація 1 см2
400
Обличчя
4000
Обличчя + Шия
5000
Шия
3000
Декольте
3000
Область грудей + декольте
5000
Груди
3000
Шия + декольте
4000
Носогубний трикутник
1500
Орбітальна область + гусячі лапки
1500
Тильна поверхня кистей рук
2000
Живіт
5000
Стегна (внутрішня поверхня)
5000

 

Лазерний пілінг / Оксамитова шкіра
Ціна
Обличчя
3000
Шия
2100
Декольте
2500
Кисті рук
1800

 

Дермальне омолодження (Piano + Frac3 ліфтинг)
Ціна
Обличчя
2500
Обличчя + Шия
1900
Шия
2000
Декольте
4400
Шия + декольте
3100
Обличчя + шия + декольте
5000
Руки повністю
4500
Сідниці
4500
Інтимні зони, 1 сеанс
3400

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого