Відбілювання інтимних зон

відбілювання інтимних зон Індивідуальність людини поєднує в собі цілий комплекс якостей, що дозволяють йому виділятися з натовпу. Люди відрізняються один від одного не тільки зовнішнім виглядом, характером, темпераментом, звичками, іншими особливостями, якими їх наділила матінка - природа.

Наприклад, кольором шкіри, який має пряму залежність від наявності в організмі меланіну.

Чим його більше, тим темніше поверхню дерми. На кількість даної речовини впливають спадкові чинники, вплив ультрафіолетових променів. Виникнення пігментації в інтимній зоні людини зі світлою шкірою вносить дискомфорт в особисте життя, служить джерелом скутості, тривожності.

Потемніння делікатній області може статися внаслідок: прийому гормональних препаратів, результат запальних процесів, невдало проведеної епіляції воском, пологів, вікових змін, носіння неякісного нижньої білизни.

Наявність невідповідності більш світлого відтінку шкіри й темної зони промежини доставляє особливий дискомфорт при необхідності оголитися в місцях загального користування (роздягальня), при процесі інтимних відносин, при певних захоплення (танці, акробатика) та заняттях спортом.

Процедура відбілювання інтимних зон лазером дозволяє стати більш привабливою, бажаною, усунути колірний дисбаланс та:

 1. розкуто відчувати себе з статевим партнером;
 2. носити відкриті купальники;
 3. займатися синхронним плаванням, акробатичними танцями, цирковими трюками, брати участь в еротичних шоу.

З огляду на чутливість дерми в інтимних зонах, проведення "осветляющих" процедур при домашніх умовах пов'язано з великим ризиком - наступним дорогим лікуванням. Сьогодні відбілювання статевих губ, ануса, мошонки слід проводити при спеціальних умовах, які гарантують комфорт й безпеку.

Досвідчений лікар виявить причину зміни відтінку шкіри делікатній зони. На підставі результатів діагностики, зробить правильний вибір максимально ефективного методу, що дозволяє досягти гармонійного однорідного кольору, застосувавши професійні засоби відбілювання або спеціальну апаратуру.

Відбілювання ануса є досить складною, дорогою процедурою, яку беруться робити деякі фахівці. "Операція" здійснюється, як з використанням теплової енергії лазера, так й косметологічних методом. Для отримання бажаного результату достатньо однієї процедури: на повністю очищену від рослинності поверхню, наносяться спеціальні косметичні засоби, здатні усунути будь-яку пігментацію. Після операції необхідно користуватися прописаними лікарем кремами, уникати найменшого попадання на оброблену площу ультрафіолетових променів.

Запрошуємо до медичного центру "Слім" в Києві в райони Позняки, Оболонь, Голосієво, для проведення процедури. Записатися на прийом до фахівця з питання: освітлення ануса або статевих губ, можна зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті центру, або скориставшись послугою онлайн. У нас працюють висококваліфіковані лікарі, що використовують при своїй роботі інноваційні косметологічні методики та препарати нового покоління.

Центр оснащений сучасним сертифікованим обладнанням, яке дозволяє швидко безболісно усувати будь-які проблеми.

Лазерне відбілювання інтимних зон

Інноваційний лазерне відбілювання інтимних зон відноситься до найбільш затребуваним процедурам, що дозволяє швидко, без побічних ефектів, як свідчать відгуки позбутися наявних комплексів. "Операція" полягає в проведенні шліфування проблемних зон променем лазера.

З огляду на підвищену чутливість оброблюваної поверхні, перед сеансом наноситися спеціальний анестетик, для усунення можливих больових відчуттів. Потім протягом не більше 15 хвилин здійснюється лазерне вплив.

В наслідок обробки тепловою енергією лазерного випромінювання, відбувається відлущування верхнього шару з активізацією синтезу нових клітин. Така процедура може використовуватися не тільки для відбілювання статевих губ, ануса, області лобка, пахв. Серед достоїнств лазерного відбілювання відзначимо:

 • делікатне, ніжне освітлення;
 • швидкий, ефективний результат;
 • омолоджуючий ліфтинговий ефект.

Щоб дізнатися як відбілити інтимну зону, слід звернутися до професіоналів, які мають за своїми плечима не один рік відповідного досвіду. Фахівці центрів Слім на Позняках, Оболоні, Голосієво в Києві детально розкажуть, як відбілити статеві губи, створять комфортні умови для проведення цієї "операції", а по закінченню - забезпечать необхідними рекомендаціями. Після оформлення заявки на прийом, наш адміністратор зв'яжеться з Вами, щоб уточнити час запису на обрану Вами дату.

Пілінг інтимної зони

В якості альтернативи лазерного відбілювання, сучасна косметологія дозволяє здійснювати процедуру за допомогою спеціального пілінгових гелю. До складу даного продукту входять біологічно активні речовини, що містять фруктові кислоти. У процесі впливу на проблемну ділянку, відбувається відлущування старих клітин, з наступним синтезом нових. В якості альтернативи лазерного відбілювання, сучасна косметологія дозволяє здійснювати процедуру за допомогою спеціального пілінгових гелю. До складу даного продукту входять біологічно активні речовини, що містять фруктові кислоти. У процесі впливу на проблемну ділянку, відбувається видалення старих клітин, з наступним синтезом нових.

Пілінг інтимної зони має ряд переваг:

 • вирівнювання відтінку шкіри;
 • повна безпека процедури;
 • збільшення товщини епітелію;
 • мінімальний ризик ускладнень;
 • відсутність опіків.

На нашому сайті можна ознайомитися з усіма можливими косметологічними процедурами, метою яких є підвищення якості життя. Ви можете зробити усвідомлений вибір в повній відповідності зі своїми бажаннями. Ціни на процедуру доступні й повністю відповідають прайс-листу. Працюючі в центрі на Позняках, Оболоні, Голосієво лікарі забезпечують індивідуальний підхід до кожного пацієнта, враховують особливості конкретного організму, застосовують максимально ефективні методи, спрямовані на усунення дефектів зовнішності.

Лазерне відбілювання інтимної зониЦіна (грн)
Лазерне відбілювання інтимної зони 3000
Відбілювання інтимної зони пілінгом 1800
Лазерна гінекологіяЦіна (грн)
Лазерне лікування стресового нетримання сечі Incontilase 5000
Лазерне лікування стресового нетримання сечі Incontilase ( 2 процедуры) 1000 9000
Лазерне вагінальне омолодження 5000
Лазерне лікування опущення стінок матки 5000
Консультація лікаря-гінеколога 450
Ін'єкційна гінекологіяЦіна (грн)
Корекція великих статевих губ, 1 ml 5900
Звуження піхви, 1 ml 5900
Біоревіталізація інтимних зон 1 ml 5500
Стимуляція (збільшення) точки G, 1 ml 5900

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого