Видалення тату - найпродуктивніший метод

удаление тату лазером

Деякі люди думають, що попит на татуювання зародився в останні десятиліття, але це не так. Ще з давніх-давен наші предки стали прикрашати своє тіло хитромудрими орнаментами, пов'язуючи це з традиціями, обрядами. Але на відміну від популярного в ті століття використання хни, процес нанесення сучасних тату передбачає занесення пігменту в глибокий шар шкіри.

Барвник накопичується в каплеподібні з'єднання менше 400 нм. Окремі краплі групуються в більші сфери, займаючи в організмі 0,5-4 мікрометрів. Пігмент характеризується стійкістю й довгим проявом, яке одних радує, а у інших викликає дискомфорт, почуття сорому. На допомогу приходить видалення тату лазером в Києві.

Зовсім недавно люди не могли позбутися від зображень на тілі, не заподіявши собі болю. Адже для цих процедур використовували:

  • висічення (хірургічне видалення);
  • дермабразію (соскабливанием скальпелем з поверхні шкіри).

Такі маніпуляції накладали важкі наслідки на організм: пацієнти заробляли не чисту шкіру, а значні рубці та шрами, які проблематично вилікувати.

Ближче до середини двадцятого століття вперше стали застосовувати спеціальний лазер для відомості татуювань. Практично відразу ж розробили методику для роботи в цій сфері. Уже в кінці 90-х XX століття технологія отримала популярність й перших постійних клієнтів.

Лазерне видалення татуювання - якісний результат назавжди

Суть процедури полягає в освітленні пігменту за допомогою пучка лазера. Лазерний промінь - це точково спрямована світлова енергія, що впливає на пігмент, виключаючи захоплення і пошкодження не містять барвник клітин. Під його впливом в місці обробки підвищується температура, а пігмент розпадається, виходячи з організму природним шляхом. Клітка, яку атакує промінь, розривається зсередини, вивільняючи барвник. Далі активізується імунітет, поступово виводячи барвник, залишки мертвих клітин через лімфу.

удаление татуировки киев

На ефективність результату впливають:

  1. Якісні властивості чорнила, їх палітра;
  2. «Свіжість» зображення;
  3. Глибина занесення пігменту;
  4. Ступінь та площа поширення фарби;
  5. Рівень використовуваного обладнання.

Косметолог налаштовує певний діапазон довжини хвилі, тривалість впливу імпульсом та потужність енергії - показники, які надають пряме вплив якості виконаної роботи з видалення малюнка. Найбільшою ефективністю плюс безпекою відрізняються лазери останнього покоління - Нано й пикосекундной лазери Q-swith. Вони характеризуються довжиною хвилі в 1064 й 532 нм. Саме такий імпульс може зруйнувати будь-який відтінок пігменту та запобігти пошкодженню нефарбованих клітин.

Найбільш схильний до видалення - чорний барвник. Але тут відіграє роль, скільки було вироблено корекцій контурів тату. Чим більше, тим важче піддасться розпаду малюнок.

Видалити татуювання лазером в клініці Слім

Пропонуємо звернутися з візитом в центр косметології Слім, розташований в Києві. Косметологи центру точно розрахують кількість сеансів - видалять зображення в найкоротші терміни. Наш колектив - це професіонали, які подбають про Ваше здоров'я комфорті. Нас вибирають як один з кращих по співвідношенню доступності цін, бездоганної якості послуг, що надаються.

Видалення тату лазером фахівці проводять за допомогою неодимового Q-Swith пристрою. Він є золотим стандартом для позбавлення від неякісних або обридлих картинок на тілі. Апарат можна налаштувати на ідеальну довжину й потужність хвилі. Наблизитися до максимально позитивного результату допоможе комплекс сеансів з розривом в 30-50 діб між візитами до косметолога. Кількість візитів та їх тривалість підбирається фахівцем індивідуально. Відвідавши наш центр, Ви гарантовано отримаєте якісний результат, що не завдавши шкоди організму.

Уточнити, скільки коштує лазерне видалення тату інноваційним апаратом можна прямо зараз - просто зателефонуйте за вказаним номером телефону або перейдіть у відповідний розділ сайту. Ознайомтеся з відгуками, подивіться фотографії до та після процедури, дізнайтеся про протипоказання, необхідній кількості сеансів у адміністратора.

Видалення татуювань Q-switch лазером Fotona QX MAX
Ціна
Видалення тату до 5х5 см
1000
10-10см
1500
15-15см
 2000
20х20см
3500
Видалення татуажу лазером Fotona
Цена
Татуаж брів (обидві)
800
Татуаж губ
800

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого