Лікування акне

лікування акне Багато помиляються, вважаючи вугровий висип проблемою виключно підліткового віку. Прищі можуть доставляти психологічний й фізичний дискомфорт, навіть в зрілому віці. Акне - це запальне захворювання шкіри, причини появи якого до кінця не з'ясовані.

Вважається, що вугрі з'являється внаслідок зараження організму бактерією Propionibacterium acnes. Погіршити ситуацію можуть:

 • генетична схильність;
 • підвищена вологість;
 • жаркий клімат;
 • стресові ситуації;
 • гіперактивність сальних залоз;
 • великий шар ороговілих клітин, що закупорюють пори; використання косметики, що містить ланолін / парафін;
 • прийом препаратів, до складу яких входять бром, йод, хлор, фтор, барбітурати, літій.

В результаті порушення роботи сальних залоз відбувається накопичення в шарах епідермісу шкірного сала, що закупорює пори з утворенням пробок, це сприяє розвитку інфекції. Здорова імунна система здатна знищити бактерії, але не може вплинути на продукти їх життєдіяльності, які у вигляді гною скупчуються в епідермісу. Намагаючись позбутися від прищів, багато їх видавлюють в нестерильних умовах - це ускладнює ситуацію, створюючи сприятливе середовище для розмноження шкідливих мікроорганізмів.

Залежно від форми прояву захворювання, акне буває декількох типів:

 1. закриті комедони без запального процесу;
 2. відкриті / закриті комедони, висип, з мінімальною кількістю гнійників;
 3. кутові прищі з безліччю пустул;
 4. конглобатні акне - представляє собою важку форму хвороби з утворенням хворобливих запальних вузлів на великих ділянках шкіри з можливим рубцеванием.

Сучасна косметологія пропонує кілька методів лікування вугрового висипу, серед яких найбільшою популярністю користується технологія з використанням лазерної апаратури. Ціна процедури залежить від категорії захворювання, площі ураженої ділянки обличчя або тіла.

Переваги лазерного методу

Бактерії, що провокують появу акне, виділяють порфирин, структура якого подібна пігменту меланіну. Лазерне лікування вугрової хвороби засноване на поглинанні проблемною ділянкою світлового імпульсу, що виробляється спеціальною апаратурою. В результаті впливу на уражену вуграми зону жовтим, зеленим, інфрачервоним випромінюванням відбувається:

 • знищення шкідливих бактерій;
 • прискорений процес поглинання клітинами чужорідних частинок;
 • поліпшення циркуляції крові;
 • розкупорка пір;
 • активізація протизапальних функцій організму.

Лазерне прогрівання стимулює вироблення колагенових клітин, які сприяють вирівнюванню рельєфу шкіри, звуження пор, усунення пігментації. Термічна обробка відновлює пошкоджену дерму, не зачіпаючи здорові ділянки. Результат помітний після перших двох процедур. Пройшовши повний курс можна на довгий період часу забути про вугрі.

Протипоказання

На першому знайомстві з пацієнтом, лікар повинен переконатися у відсутності у нього захворювань перешкоджаючих проведенню операції:

 1. наявність доброякісних / злоякісних пухлин;
 2. дерматит;
 3. псоріаз;
 4. епілепсія;
 5. прийом лікарських препаратів, що містять залізо, магній, антибіотиків, антидепресанти, стероїдні гормони;
 6. наявність кардіостимулятора.

Також доведеться відкласти лікування вагітним жінкам, які годують груддю.

Результаты Удаления угрей лазером

Послідовність проведення процедури в центрі Slim (Київ)

Ефективність лікування акне лазером залежить від якості використовуваного обладнання, професіоналізму фахівця та бажання пацієнта отримати максимально можливий позитивний результат. Процедура здійснюється в кілька етапів:

 1. оцінка лікарем стадії захворювання;
 2. ретельне очищення оброблюваної поверхні, видалення забруднень, декоративної косметики;
 3. захист очей пацієнта темними окулярами;
 4. обробка шкіри спеціальним кремом;
 5. вплив на проблемні зони спалахами світла за допомогою використання аплікатора, обладнаного системою охолодження; нанесення на оброблену область косметологічних засобів догляду (крем, гель, лосьйон).

Щадний вплив лазера викликає у пацієнта відчуття легкого поколювання, та не супроводжується болем. Утворині після "операції" почервоніння проходить протягом години. З огляду на це процедура видалення прищів виключає будь-яке пошкодження шкірного покриву, період реабілітації передбачає мінімальні обмеження:

 • відмова від косметики;
 • захист від ультрафіолетових променів.

Результати проведених маніпуляцій помітні після другого-третього сеансу. Щоб повністю позбавитися від вугрової висипки, доведеться відвідати близько десяти процедур, по дві в тиждень. Для закріплення отриманого ефекту, рекомендується повторити курс через місяць. Назавжди забути про психологічний / фізичний дискомфорт, що супроводжує акне, можна, довіривши лікування хвороби висококваліфікованим косметологам центру естетичної медицини Слім в Києві. У клініці працюють відділення працюють в районах Голосієво, Оболонь, Позняки. Вартість процедури лікування акне лазером вказана в розділі "Ціни" на сайті slim.ua.

Лазерне лікування вугрової хвороби (Акне)
Ціна
обличчя, 1 категорія
600
обличчя, 2 категорія
750
обличчя, 3 категорія
900
груди жіночі
900
груди чоловічи
1400
спина жіноча
1000
спина чоловіча
1100

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки), 073-424-44-22 (Голосієво).