Лазерна косметологія Київ

Лазерна косметологія стає все більш затребуваною, оскільки вона має масу достоїнств, в порівнянні з іншими доступними способами впливу в естетичній медицині. Сьогодні лазерна косметологія має підвищену ефективність й характеризується практично повною відсутністю ускладнень, тривалої реабілітації та малим переліком протипоказань.

<р2>Особливість процедур

У сучасному Києві подібні процедури користуються величезним попитом, оскільки вони дозволяють ефективно усунути наслідки різних захворювань. Лазерна косметологія дозволяє усунути такі захворювання та їх наслідки:

У центр лазерної косметології «Слім» в Києві досить часто звертаються клієнти, які страждають від вугрових висипань й гнійничкових утворень на шкірі. Застосування сучасних лазерів та єфектівних методик, дозволяють в рекордні терміни вирішити всі наболілі проблеми. Лазерна дерматологія подарувала багатьом жінкам можливість знайти привабливе, бездоганне тіло. Ще недавно ми вважали, що повністю позбутися від слідів розтяжок, бородавок, папілом та родимок й лентиго на тілі практично неможливо. Сьогодні цю проблему вдається вирішити без хворобливих відчуттів й тривалого періоду реабілітації. Ми намагаємося вирішити будь-які естетичні проблеми за мінімальну кількість відвідувань.

Серед методів боротьби з пігментними плямами в області обличчя і відкритих ділянок шкіри лазерна терапія не має рівних. Клієнти отримують відмінний результат без видимих дефектів дерми. Насолоджуйтесь чистою, гладкою, пружною шкірою в будь-якому віці!

Особливості лазерної косметології в Києві?

У розпорядженні фахівців центру апаратної косметології «Слім» знаходиться краща інноваційна апаратура, що дозволяє використовувати на практиці передові методики лазерного впливу.

Кожному відвідувачеві ми гарантуємо підбір індивідуальної програми лікування, враховуючи наявність проблем, особливості організму та інші важливі чинники. Серед найбільш популярних в Києві програм, ми радить звернути увагу на методи лазерної шліфовки, пілінг, фракційного омолодження, лазерне лікування грибкових утворень на нігтях, папілом бородавок, судинних сіточок (купероза), лікування храпу.

Підтримувати свіжість шкіри та чудовий зовнішній вигляд допоможуть процедури Lpg масажу лазерного омолодження й пілінгу, епіляція лазером. Серед специфічних напрямків діяльності нашого центру можна позначити лікування наслідків розацеи лазерне видалення гемангіоми та унікального лазерного вагінального омолодження.

Наші фахівці широко відомі в Києві й далеко за його межами. Вони готові похвалитися не тільки неймовірним досвідом проведення косметологічних процедур, а й прагненням до постійного підвищення кваліфікації. Ви можете бути впевнені в грамотному проведенні заходів та чудовому результаті. Ми готові впоратися з будь-якими шкірними патологіями та повернути вашій шкірі еластичність пружність, без побічних явищ.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого