Видалення бородавок та папілом у Києві

видалення бородавок та папілом Папіломи, бородавки - це новоутворення на шкірі ніби крапелька неправильної форми (широка, загострена, плоска, ниткоподібна), що підноситься над поверхнею шкіри. Невеликі бородавки, паіломи виникають в місцях, де шкіра відчуває роздратування при контакті з предметами одягу: на руці, шиї, в зоні пахв, на статевих органах, зона навколо ануса. Від постійного тертя папіломи, бородавки часто травмуються, створюючи сприятливу зону для додаткового інфікування.

Бородавки, папіломи рідко несуть у собі небезпеку розвитку онкологічного захворювання, але при цьому заподіюють дискомфорт й створюють зону підвищеного ризику. Причина виникнення папілом, бородавок на шкірі - зараження вірусом папіломи людини, що передається контактним шляхом від людини до людини або через предмети загального користування: дверні ручки, лазневі приналежності, канцелярські товари й т.п. Папіломовірус може проникнути в організм через мікроскопічні пошкодження шкірі та іноді роками не проявляти ознак свого існування.

Маленькі та великі папіломи, бородавки складаються з клітин епітелію, провокують зміни в характері зростання тканин, можуть з'являтися як на поверхні шкіри, так й на слизових оболонках, внутрішніх органах, зв'язках. Згодом, новоутворення на шкірі зникають, але окремі «крапельки» змінюють свою форму, збільшуючись в розмірах. Інфікована жінка, чоловік стає носієм вірусу та, в разі вагітності, здатна при пологах заразити їм свого малюка.

Щоб визначити рівень небезпеки виявленого новоутворення, необхідно звернутися до досвідченого лікаря-дерматолога. Після попередньої осмотра, фахівець визначить тип вірусу папіломи людини, призначить оптимальний варіант лікування, або видалення:

 • припікання пухлини за допомогою лікарських препаратів, рідким азотом, електричним струмом;
 • радіохвильовим впливом;
 • хірургічним способом;
 • лазерне видалення бородавок, папілом.

Видалення бородавок, папілом лазером

На відміну від родимок, бородавки, папіломи не надають людині особливого шарму. Папіломовірус в організмі може викликати безконтрольний поділ клітин, що призведе до збільшення площі ураження папіломами, важких ускладнень, здатним викликати рак. У переліку сучасних методів боротьби з доброякісними новоутвореннями в Києві, на обличчі, тілі, вигідно виділяється технологія лазерного видалення бородавок, папілом.

На фоні інших методів лікування, лазерне видалення бородавок та папілом має ряд переваг:

 1. спрямоване точкове вплив - не зачіпає здорові тканини;
 2. самовідновлення мікроскопічної ранки протягом місяця, без рубців;
 3. можлива обробка в делікатних зонах (повіки, промежину);
 4. відсутність реабілітаційного періоду.

Ціна лазерного видалення бородавок, папілом лазером залежить від числа новоутворень, місця їх розташування, кількості призначених сеансів. Після процедури лазерного видалення новоутворень, необхідно забезпечити відсутність контакту обробленої ділянки з водою, засобами косметологічного догляду (лосьйон, гель, крем), декоративною косметикою. Далі, на зоні видалення з'являється скоринка, яка повинна зійти самостійно за 3-5 днів.

Протипоказання та рекомендації для лазерного видалення бородавок, папілом

Пацієнту, у якого будуть виявлені інфекційні захворювання, герпес, порушення цілісності шкіри, запальний процес в області поразки, доведеться вибрати інший метод видалення доброякісних новоутворень. Відмова у використанні лазерного методу видалення новоутворень отримають жінки в період вагітності, грудного вигодовування.

Щоб повністю виключити зараження ВПЛ, слід дотримуватися певних рекомендацій:

 • уникати випадкових статевих зв'язків;
 • використовувати бар'єрні форми контрацепції;
 • дотримуватися правил гігієни;
 • вести здоровий спосіб життя;
 • регулярно здавати аналізи - дозволять виявити вірус на початковому етапі.

Результаты Удаления бородавок

Особливості видалення бородавок, папілом в центрі Slim в Києві

Не знаєте де видалити бородавку, папілому в Києві? Щоб зробити якісну процедуру з видалення бородавок, папілом, досить звернутися в одне з відділень центру Slim, які розташовані у Києві в районах: Оболонь, Голосіїво, Позняки. У центрі працюють висококваліфіковані лікарі дерматологи, здатні швидко поставити правильний діагноз, призначити оптимальне лікування, вартість якого доступна, а результат перевершить найсміливіші очікування.

На попередньої консультації, дерматолог запропонує пацієнтові здати певні аналізи які дозволяють поставити точний діагноз, визначити ступінь ураження вірусом. Клініка обладнана найсучаснішою лазерною апаратурою в Києві, та гарантує максимальну безпеку процедури. Послуги надаються на підставі ліцензії МОЗ, а професіоналізм співробітників підтверджений акредитаційними сертифікатом медичного центру першої категорії. Прочитати відгуки й записатися на прийом, або видалення папілом, бородавок лазером, можна на сайті slim.ua.

Найчастіші питання:

Чи можна видалити бородавки, папіломи самостійно, в домашніх умовах чи народними засобами?

Більшість методів лікування, видалення новоутворень народними засобами не дають позитивного ефекту, оскільки припускають застосування агресивних речовин, кислот, які можуть призвести до опіків, травматизму новоутворень, та навіть рубця. Найбільш поширеним засобом є чистотіл, але він ефективний тільки при маленьких бородавках, але наслідки після неакуратного застосування можуть призвести до великого дискомфорту та опіків. Не рекомендується перетягувати папіломи ниткою, особливо великі, це може призвести до серйозних наслідків, гематом, а також ризик рознести інфекцію ще більше.

Яким способом краще видалити бородавку, папілому?

На сьогодні, одним з найпопулярніших та найефективніших методів, є лазерне видалення новоутворень. Суть методики полягає у випаровуванні новоутворення Ербієвим або СО2 лазером, та глибокої коагуляції судин Неодимовим лазером. Після чого бородавка, папілома перестає існувати та починає відсихати.

Принцип видалення навколонігтьової бородавки?

У цій зоні краще проводити видалення бородавки неодимовим лазером, а не азотом, та не радіохвильовим ножем, щоб уникнути рубців, шрамів. Не пошкоджуючи шкіру, лазерний промінь коагулює судини новоутворення. З часом вона перестає рости та відсихає.

Чим мазати новоутворення після видалення?

Все залежить від того, яким методом вам його видалили! Якщо неодимовим лазером, мазати нічим не варто, поки воно не відсохне. Якщо це було кріодеструкція, радіохвильовий ніж, діатермокоагулятор або кислота, рекомендується обробляти дану зону йодом, зеленкою або використовувати Банеоцин.

Лікування ВПЛ, появу бородавок, папілом препаратами – ефективно чи ні?

Поява даних новоутворень на руках, стопі, тілі говорить про те, що в організмі людини є папіломовірус, та його потрібно лікувати. Саме тому, якщо ви помітили у себе 1-2 або більше новоутворень, рекомендуємо звернутися до лікаря дерматолога, який призначить противірусні препарати або засоби для підвищення імунітету.

Від чого залежить вартість видалення бородавок, папілом в Києві?

Ціна залежить від розміру, кількості та способу видалення новоутворення. У деяких випадках може знадобитися кілька процедур, тому рекомендуємо вибирати центри та клініки з демократичними цінами.

Чи безпечно видаляти папілому лазером?

Так. Лазерна терапія є абсолютно безпечною для організму, яка дозволяє проводити процедуру більш акуратно та ефективно, без тривалої реабілітації, рубців.

З якого віку можна проводити процедуру лазерного видалення новоутворень?

Методика не має особливих вікових обмежень, але лікарі рекомендують проводити цю процедуру починаючи з 16-18 років. Лазерне видалення надає певні болючі відчуття. Для дорослої людини вони в межах норми! Саме тому з маленькими дітками складно працювати, та надати якісний результат.

Чи можна видаляти папіломи влітку?

Так. Але краще вибрати неодимовий лазер, який скоагулює судини, які живлять новоутворення. Радіохвильовий ніж, Ербієвий та СО2 лазер можуть залишити постпроцедурну пігментацію або депігментацію.

Видалення контагіозного молюска

Цена (грн)
Контагіозний молюск 1 шт 250
Контагіозний молюск зона 10-20 шт 1400
Контагіозний молюск зона більше 20-30 шт 2500

Дерматологія

Ціна (грн)
Консультація + схема лікування 500
Повторна консультація 300
Дерматоскопія 300
Біопсія (гістологія) 800
Панч Біопсія плоских новоутворень 1000
Анестезія по необхідності 200

Видалення папілом, кератом

Цена (грн)
Видалення папіломи, 1 шт 250
від 5-6 шт 1100
від 7-10 шт 1500
від 11-20 шт 2000
від 21-30 шт 2500

Видалення папілом/кондилом по зонам (до 10 шт.)

Ціна (грн)
Зона очей 1шт 600
Зона очей від 3-5 шт 1500
Зона очей від 5-10 шт 1800
Ксантелазма повік 1шт 600
Ксантелазма повік 3-5 шт 1500
Ксантелазма повік 6-10 шт 1800
Новоутворення порожнини рота 1 категорія 800
Новоутворення порожнини рота 2 категорія 1000
Пах (1 шт.) 600
Видалення конділоми на статевих губах (1 шт.) 600
Видалення конділоми крайня плоть (1 шт.) 600
Видалення конділоми анальна зона (1 шт.) 600

Видалення бородавок

Ціна (грн)
Плоска бородавка до 2 мм, 1 шт 300
Плоска бородавка до 5 мм, 1 шт 650
Плоска бородавка до 6-10 мм, 1 шт 1100
Подошвенная бородавка до 5 мм, 1 шт 650
Подошвенная бородавка до 6-10 мм, 1 шт 1100
Корнева мозоль стопи 800

Видалення родимок

Ціна (грн)
Гістологія 800
Панч Біопсія плоских новоутворень 1000
Видалення на тілі родимок I-категорія (до 5 мм) 650
II-категорія (5-10 мм) 800
III-категорія (5-10 мм) 1350
Видалення кератоми 250
Видалення пигментированной кератоми від 5-6 шт. 1100
Видалення кератом від 6-10 шт. 1500

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого