Лікування розацеа

лікування розацеа лазером київ

Судинне захворювання розацеа виявляється у 10% хворих, які зіштовхнулися з дерматологічними проблемами. Будь-які пошкодження шкіри на поверхні обличчя викликають почуття дискомфорту психологічного або фізичного плану. Розацеа це запальний процес - виявляється на шкірі обличчя почервоніння, стійкою появою капілярів, невеликими наривами, рожевими вуграми, висипом, гнійничкові утвореннями.

Якщо акне страждають переважно підлітки, то розацеа спостерігається в середньому та зрілому віці. Діагностувати хворобу складно, так як її прояви схожі з демодекозом, куперозом. Правильний діагноз може поставити досвідчений лікар дерматолог центра Slim у Києві після оцінки зовнішніх змін структури епідермісу, проведення цифрової відеодерматоскопіі.

Вибір методу лікування розацеа залежить від тяжкості захворювання. У переліку факторів, які впливають на розвиток недуги (причина), важливо відзначити:

 • зловживання продуктами, що містять кофеїн, алкоголь;
 • прийом в їжу гострих, гарячих, копчених страв;
 • часте відвідування соляріїв, прийом сонячних ванн;
 • регулярне перебування в стані стресу;
 • прийом гормонів;
 • тривале перебування в приміщеннях з високою, низькою температурою.

Симптоми які говорять що у вас розацеа:

 1. стійке почервоніння обличчя тривалий період часу, іноді супроводжується відчуттям спека;
 2. наявність шкірних висипань;
 3. потовщення дерми на ділянках, почервоніння;
 4. поява судинних зірочок.

При виборі медикаментозного способу лікування розацеа, пацієнту прописується застосування лікарських препаратів: метронідазол, антибіотики, івермектин, ізотретиноїн. Важка ступінь хвороби вимагає комплексного лікування або використання менш травматичною апаратної методики, заснованої на лазерному лікуванні проблемної зони. Якщо пустити проблему на самоплив, то незабаром розацеа трансформується в рінофіму, що супроводжується утворенням на носі або іншій частині обличчя ( носі, лобі, вуха) наросту, для видалення якого буде потрібно скальпель, або глубока лазерна шліфовка шкіри.

Стадії розацеа та ефективні методи лікування

Початок хвороби (пре-розацеа) проявляється у вигляді інтенсивного почервоніння шкіри на обличчі, стійкого розширення дрібних шкірних судин. Друга стадія (судинна) характеризується появою прищів, гнійничкових пухирів, ізольованих один від одного або згрупувані в півсфери. Третя (запальна) - супроводжується наявністю легкої набряклості. Незважаючи на те, що спорожнення пустул не призводить до утворення рубців, ознаки розацеа розширюють свою «географію», проявляючись потовщенням шкіри на центральній частині обличчя, області чола, що межує з лінією росту волосся, по шиї. Найважча 4-а стадія супроводжується формування запальних вузлів, бляшок, захоплюючи великі ділянки, створюючи сприятливі умови для зміни структури тканин, що виявляються появою значних потовщень шкіри, горбів, шишок, наростів.

Вартість лікування розацеа у Києві, залежить від стадії захворювання, обраної технології лікування, площі ураженої зони, кількості необхідних сеансів.

Лікування розацеа лазером Fotona

Сьогодні не існує єдиного лікарського препарату або апаратної технології, що дозволяють повністю вилікувати захворювання, окрім лазера. Протікаючи в підшкірних шарах хронічний запальний процес не відноситься до звичайних естетичних дефектів, шкірних інфекцій. Сучасні європейські стандарти лікування розацеа, засновані на застосуванні комплексу процедур, що включають фармакотерапию плюс лазерну терапію. Нівелювати вплив факторів які стимулюють хворобу, запобігти загостренню, можна тільки при індивідуальному підході до кожного конкретного випадку.

Вибір параметрів для проведення лазерного лікування, що використовується, залежить від стадії, ступеня тяжкості перебігу, глибини залягання уражених недугою судин, виявлених в уражених тканинах патологічних змін. Видалення розширених капілярів, які втратили свої початкові функції, лазерним променем відбувається за рахунок нагрівання пошкодженої судини, в результаті чого склеюються її стінки. У шкірних шарах активізуються процеси регенерації тканин на клітинному рівні, вони забезпечують не тільки позбавлення від судинних дефектів, а ще значно покращує характеристики дерми: колір, рельєф, пружність.

Особливості лазерної терапії в центрі Slim

У Києві, є небагато клінік які мають потужний Неодимовий лазер Fotona, який гарно та безпечно видаляє судини,капіляри на обличчі. Вибираючи надійний заклад, необхідно переконатися в легальності його роботи (наявність ліцензії), використовуваного обладнання й професіоналізмі співробітників. Лазерне лікування розацеа у висококваліфікованого дерматолога центру естетичної медицини Slim гарантує відсутність:

 1. хворобливих відчуттів при лазерної процедури;
 2. післяопераційної набряклості;
 3. негативних наслідків.

Лазерний метод лікування розацеа підходить для всіх типів шкіри. Для видалення 90% уражених судин, досить відвідати 2-4 сеанси. Отриманий результат має стабільний характер протягом не менше 2-3-х років. Центр працює за ліцензією МОЗ, оснащений апаратурою останнього покоління, а професіоналізм працюючого в ньому персоналу підтверджений Акредитаційним сертифікатом першої категорії. У клініці працюють відділення по районам Оболонь, Позняки, на Голосіїво. Прочитати відгуки пацієнтів які прошли курс лікування лазером, побачити результати піцієнтів до/після, або дізнатися актуальні ціни можна, зателефонувавши за вказаними на сайті slim.ua номерами контактних телефонів, або заповнивши бланк онлайн-заявки (розділ «Контакти»).

Лікування розацеа
Ціна
Консультація лікаря + схема лікування
500
Лазерне лікування (все обличчя)
1500
Ботулотоксином - обличчя
2500
Ботулотоксином - 1/2 обличчя
1800

 

Лазерне видалення судин
Ціна
Видалення судинної зірочки, 1 шт. (До 1 см2)
550
Видалення судинної сітки на крилах носа
650
Видалення судинної сітки, ніс повністю
800
Все обличчя
1500

 

Серединна шліфування (реабілітація 5-7 днів)
Ціна
Лазерна шліфовка 1 см2
400
Обличчя
5000
Шия
4000
Декольте
5000
Повіки та гусячі лапки
1800
Періорбітальна зона
3000
Лоб
1500
Щоки
2000
Носогубний трикутник
2000

 

Дермальне омолодження + Frac3 ліфтинг
Ціна
Обличчя
2500
Обличчя + Шия
1900
Шия
2000
Декольте
4400
Шия + Декольте
3100
Обличчя + шия + декольте
5000

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого