Лікування розацеа

лікування розацеа лазером київ

Захворювання розацеа виявляється у 10% хворих, які зіштовхнулися з дерматологічними проблемами. Будь-які пошкодження шкіри на поверхні особи викликають почуття дискомфорту психологічного або фізичного плану. Розацеа це запальний процес - виявляється на шкірі обличчя почервоніння, невеликими наривами, рожевими вуграми, висипом, гнійничкові утвореннями.

Якщо акне страждають переважно підлітки, то розацеа спостерігається в середньому та зрілому віці. Діагностувати хворобу складно, так як її прояви схожі з демодекозом, куперозом. Правильний діагноз може поставити досвідчений лікар після оцінки зовнішніх змін структури епідермісу, проведення цифрової відеодерматоскопіі, за результатами розширеного клінічного / ультразвукового обстеження.

Вибір методу лікування залежить від тяжкості захворювання. У переліку факторів, які впливають на розвиток недуги (причина), важливо відзначити:

 • зловживання продуктами, що містять кофеїн, алкоголь;
 • прийом в їжу гострих, гарячих, копчених страв;
 • часте відвідування соляріїв, прийом сонячних ванн;
 • регулярне перебування в стані стресу;
 • прийом гормонів;
 • тривале перебування в приміщеннях з високою / низькою температурою.

Симптоми захворювання:

 1. стійке почервоніння обличчя тривалий період часу, іноді супроводжується відчуттям спека;
 2. наявність шкірних висипань;
 3. потовщення дерми на ділянках, почервоніння;
 4. поява судинних зірочок.

При виборі медикаментозного способу лікування, пацієнту прописується застосування лікарських препаратів: метронідазол, антибіотики, івермектин, ізотретиноїн. Важка ступінь хвороби вимагає хірургічного втручання або використання менш травматичною апаратної методики, заснованої на лазерній обробці проблемної зони. Якщо пустити проблему на самоплив, то незабаром вона трансформується в рінофіму, що супроводжується утворенням на носі або іншій частині (особа, лоб, вуха) наросту, для видалення якого буде потрібно скальпель.

Стадії захворювання

Початок хвороби (пре-розацеа) проявляється у вигляді інтенсивного почервоніння, стійкого розширення дрібних шкірних судин. Друга стадія (судинна) характеризується появою прищів, гнійничкових пухирів, ізольованих один від одного або згрупувані в півсфери. Третя (запальна) - супроводжується наявністю легкої набряклості. Незважаючи на те, що спорожнення пустул не призводить до утворення рубців, ознаки розацеа розширюють свою «географію», проявляючись потовщенням шкіри на центральній частині особи, області чола, що межує з лінією росту волосся, по шиї. Найважча 4-а стадія супроводжується формування запальних вузлів, бляшок, захоплюючи великі ділянки, створюючи сприятливі умови для зміни структури тканин, що виявляються появою значних потовщень шкіри, горбів, шишок, наростів.

Вартість видалення дефектів шкіри залежить прямо від стадії захворювання, обраної технології лікування, площі ураженої зони, кількості необхідних сеансів.

Лікування розацеа лазером Fotona

Сьогодні не існує єдиного лікарського препарату або апаратної технології, що дозволяють повністю вилікувати захворювання. Протікаючи в підшкірних шарах хронічний запальний процес не відноситься до звичайних естетичних дефектів, шкірних інфекцій. Сучасні європейські стандарти лікування засновані на застосуванні комплексу процедур, що включають фармакотерапию плюс апаратний вплив. Нівелювати вплив факторів які стимулюють хворобу, запобігти загостренню, можна тільки при індивідуальному підході до кожного конкретного випадку.

Вибір параметрів приладу, що використовується при лазерної процедури залежить від стадії, ступеня тяжкості перебігу, глибини залягання уражених недугою судин, виявлених в уражених тканинах патологічних змін. Видалення капілярів, які втратили свої початкові функції, лазерним променем відбувається за рахунок нагрівання пошкодженої судини, в результаті чого склеюються її стінки. У шкірних шарах активізуються процеси регенерації тканин на клітинному рівні, вони забезпечують не тільки позбавлення від судинних дефектів, а ще значно покращує характеристики дерми: колір, рельєф, пружність.

Особливості лазерної терапії в центрі Slim (Київ)

У Києві, послуги щодо усунення косметологічних дефектів, пропонують безліч салонів. Вибираючи надійний заклад, необхідно переконатися в легальності його роботи (наявність ліцензії), використовуваного обладнання й професіоналізмі співробітників. Сьогодні лазерне лікування розацеа у висококваліфікованого фахівця центру естетичної медицини Slim гарантує відсутність:

 1. хворобливих відчуттів при лазерної процедури;
 2. післяопераційної набряклості;
 3. негативних наслідків.

Лазерний метод Fotona підходить для всіх типів шкіри. Для видалення 90% уражених судин, досить відвідати 4 сеанси. Отриманий результат має стабільний характер протягом не менше 4-х років. Центр працює за ліцензією МОЗ, оснащений апаратурою останнього покоління, а професіоналізм працюючого в ньому персоналу підтверджений Акредитаційним сертифікатом першої категорії. У клініці працюють відділення працюють по районам Оболонь, Позняки, Голосієво. Прочитати відгуки пацієнтів, дізнатися актуальні ціни та записатися на прийом можна, зателефонувавши за вказаними на сайті slim.ua номерами контактних телефонів, або заповнивши бланк онлайн-заявки (розділ «Контакти»).

Лікування розацеа
Ціна
Лазерне
1200
Ботулотоксином - обличчя
2500
Ботулотоксином - 1/2 обличчя
1800

 

Лазерне видалення судин
Ціна
Видалення судинної зірочки, 1 шт. (До 1 см2)
350
Видалення судинної сітки на крилах носа
550
Видалення судинної сітки, ніс повністю
800
Все обличчя
1200

 

Серединна шліфування (реабілітація 5-7 днів)
Ціна
Лазерна шліфовка 1 см2
200 160
Обличчя
5000 4000
Шия
4000 3200
Декольте
5000 4000
Повіки та гусячі лапки
1800 1480
Періорбітальна зона
3000 2400
Лоб
1500 1200
Щоки
2000 1600
Носогубний трикутник
2000 1600

 

Дермальне омолодження + Frac3 ліфтинг
Ціна
Обличчя
2500 2000
Обличчя + Шия
1900 1520
Шия
2000 1600
Декольте
4400 3520
Шия + Декольте
3100 2480
Обличчя + шия + декольте
5000 4000

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки), 073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380445999007
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

лого