Вагінальне омолодження

вагінальне омолодження

Кожна жінка прагне залишатися молодою та привабливою, a для цього все в інтимній сфері повинно її цілком влаштовувати. Однак з віком тіло жінки має властивість змінюватися. Це стосується й найбільш делікатних його частин. Якщо у вульвовагінальній частині тіла жінка, з віком, відчуває дискомфорт, то це часто приводить до відмов від статевих актів та проблем, які виникають на психологічному рівні. Проте, не варто падати у відчай, адже сучасна медицина здатна повернути вам всі барви життя й вашу вульвовагінальну молодість за допомогою лише сучасних технологій естетичної та анти вікової медицини.

Що таке вагінальне омолодження?

Вагінальне омолодження це не хірургічна апаратна процедура, яка покращує стан жіночих інтимних органів. При допомозі фракційного Эрбіевого лазера Fotona, можна бережливо та легко видалити омертвілі тканини з поверхні шкіри та слизової оболонки. Вона активізує синтез колагену плюс сприяє покращенню місцевого кровообігу. Пружність, еластичність тканин та їх тонус – результат, який не заставить себе довго чекати. Для ще більш швидшого помітного результату також використовують додаткове RF-вплив - він діє глибше на шари шкіри, стимулюючи процеси природного їх відновлення.

Результат процедури

Перевагою вагінального омолодження є комплексна дія процедури, адже вона дозволяє усунути естетичні недоліки інтимних органів, a також позбутися функціональних проблем. Завдяки цьому якість життя жінки значно підвищується. Після лазерного омолодження:

 1. покращується текстура слизових оболонок;
 2. підвищується м’язевий тонус, еластичність стінок піхви;
 3. відновлюється естетичний вигляд зовнішніх великих, малих статевих губ;
 4. покращується стан рогівки піхви;
 5. нормалізується живлення тканин статевих органів;
 6. підсилюються відчуття під час статевого акту.

Показання

 • деформація піхви в результаті вікових чи післяпологових змін;
 • атрофія та сухість слизових оболонок;
 • понижений м’язевий тонус статевих органів;
 • неестетичний вигляд інтимної зони;
 • больові відчуття чи дискомфорт під час статевого акту.

Протипоказання

Омолодження вагіни не можна проводити при запаленні в області дії чи інфекційних захворюваннях, при наявності доброякісних чи злоякісних новоутворень. Процедура також не рекомендується для вагітних й годуючих грудьми жінок. Після пологів інтимне омолодження рекомендується проводити після повного зупинення виділень, як мінімум через 2 місяця. Процедуру не проводять при менструації. З повним списком протипоказань вас обов’язково ознайомить лікар.

Підготовка

Перед процедурою омолодження необхідно прийти на консультацію до лікаря и пройти гінекологічний огляд. Спеціаліст детально розповість про те, якого ефекту дозволить добитися лазерна дія та дасть вам відповіді на всі запитання, які цікавлять. Напередодні маніпуляцій ніякої спеціальної підготовки не потрібно, достатньо прийняти гігієнічний душ.

Хід процедури

Корекція вікових змін жіночих статевих органів проводиться амбулаторно й триває всього 30-40 хвилин. Метод не передбачае ніяких розрізів, тому в процесі пацієнтка не відчуває болю чи дискомфорту, як такого. Дія здійснюється за допомогою спеціальної внутрішньо вагінальної насадки. Після процедури вагінальне омолодження лазером одразу можна піти додому. Ніяких слідів втручання на шкірі не залишиться.

Відновлення

Лазерне омолодження вагіни максимально делікатно діє на тканини, тому довготривала реабілітація не потрібна. Протягом трьох днів після омолодження необхідно не приймати гарячу ванну, відмовитися від відвідування сауни лазні, утримуватися від інтимної близькості близько 7 днів не рекомендується користуватися гігієнічними тампонами. В іншому ви можете вести звичний для себе спосіб життя. Результати омолодження будуть помітні одразу ж. В деяких випадках для досягнення помітного ефекту буде потрібно декілька сеансів, кількість яких визначить лікар.

Переваги вагінального омолодження в «СЛІМ»

 • Висока кваліфікація та багаторічний досвід лікарів;
 • Наявність передового обладнання;
 • Уважний делікатний підхід до кожної пацієнтки;
 • Повна конфіденційність особистих даних.

Вартість в Слім

На вартість омолодження інтимної зони впливають використовувані параметри дії. Вони підбираються індивідуально з урахуванням стану шкіри та слизових оболонок, вираженню вікових змін, бажаного ефекту. Більш детальну інформацію про ціни на процедуру ви можете отримати на консультації у лікаря. Приходьте в центри Слім, розташовані в Києві, дізнайтеся більше про сучасні можливості медицини.

Наші спеціалісти з великим досвідом з радістю допоможуть вам уникнути від естетичних недоліків, зв’язаних з ними інтимних проблем, підберуть оптимальний саме для вас курс. Щоб записатися на лазерне вагінальне омолодження – зателефонуйте. Поверніть собі молодість та привабливість – впевненість в собі у ваших руках!

Лазерна гінекологіяЦіна (грн)
Лазерне лікування стресового нетримання сечі Incontilase 5000
Лазерне лікування стресового нетримання сечі Incontilase (2 процедури) 10000 9000
Лазерне вагінальне омолодження 5000
Лазерне лікування опущення стінок матки 5000
Консультація лікаря гінеколога 450
Ін'єкційна гінекологіяЦіна (грн)
Корекція великих статевих губ, 1 ml 5900
Звуження піхви, 1 ml 5900
Біоревіталізація інтимних зон 1 ml 5500
Стимуляція (збільшення) точки G, 1 ml 5900

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого