Видалення папілом у Києві

Папіломи на обличчі, шиї, повіках, тілі - це маленькі новоутворення, які часто не завдають шкоди, але викликають багато інших проблем: починаючи від особистого дискомфорту та закінчуючи формуванням візуальних недоліків зовнішнього вигляду. Поява папілом на обличчі, тілі це показання для відвідування медичного центру або лікаря-дерматолога.

видалення папіломи лазером

Місць появи папілом досить багато. Як правило, їх можна виявити в паху, промежини, під пахвами, на шиї. Не рідкісні випадки, коли вони виникають на відкритих ділянках шкіри, слизової. Якщо Ви виявили у себе одну або багато папілом, рекомендуємо записатися на видалення в центр Слім у Києві. Способи видалення папілом – це особиста справа кожного. Виняток становлять показання лікаря, коли подальше зволікання може спричинити тяжкий рецидив. У цьому випадку варто не відкладати з оперативним втручанням, оскільки усунення наслідків запалення буде набагато важчим та трудомістким.

Чому з'являються папіломи?

Причина появи папілом досить добре відома дерматологам та онкологам. Поява папілом на обличчі, тілі викликана вірусом папіломи людини або, якщо називати їх у медичному аспекті – папіломавірусам. Це дуже поширені мікроорганізми. Багато хто вважає, що вони мають кожного чоловіка чи жінки, але дослідження говорять про те, що ними інфікуються близько 80% всіх жителів планети, що, звичайно, теж дуже багато. Ключовий вид передачі – сексуальний, якщо є порушення шкірних покривів, можна заразитися побутовим шляхом.

Міжнародна класифікація папіломавірусу людини включає 27 видів, а кількість її штамів досягає 600. Якщо не заглиблюватися в деталі вірусології, слід лише запам'ятати, що класифікація цих мікроорганізмів здійснюється за ступенем ризику формування злоякісних пухлин. Статистика каже, що лише у 10% випадків папілом можливі ускладнення.

Захищений статевий контакт не гарантує запобігання передачі папіломавірусу. Достатньо наявність зовні нерозрізних мікротріщин, щоб заразитися. Таким чином, потенційно у зоні ризику перебуває кожен. Мікроорганізм стійкий до антисептиків, тому не варто дивуватися, якщо виявите у себе на тілі його прояви у вигляді невеликих м'яких виростів. Існує низка критеріїв, які збільшують ризик появи папілом. До них належать:

  1. нерегулярне харчування;
  2. наявність хронічних захворювань;
  3. порушення гормонального фону;
  4. безладні незахищені статеві контакти;
  5. надмірне вживання алкоголю та тютюнопаління;
  6. перенесений стрес.

Важливо пам’ятати що поява папілом може завдати шкоди організму - за консультацією до лікаря-дерматолога, варто звернутися негайно. Особливо це необхідно, якщо потрібно прибрати папіломи на шиї, столітті, на геніталіях або в паху, які часто травмуються.

Чи потрібно видаляти папіломи?

Фізично папіломи не відчуваються. Хоча в них є нервові закінчення, вони досить несприйнятливі до зовнішніх впливів. У цьому полягає одна з головних прихованих проблем. Просте випадкове видалення папілом викликає підвищений ризик зараження крові. Рана, що виникла, гоїться набагато довше, ніж звичайне пошкодження шкіри.

Лікарі центру Slim у Києві стверджують, що таке видалення не зупинить зростання папіломи, воно спровокує його. Дуже часто виникає ситуація, коли до травми розмір папіломи становив лише кілька міліметрів, а після самостійного видалення збільшився до сантиметра або більше. Якщо після тривалого періоду, який може становити кілька років, папілома не вийшла самостійно, рекомендовано провести це у лікаря дерматолога. Кожне таке новоутворення може спонтанно збільшитися у розмірах або викликати провокування виникнення вогнища захворювання.

Основні методи та способи видалення папілом у Києві

Оскільки проблема папіломавірусу людини та її проявів на тілі відома досить давно, медициною та косметологією вироблено ефективні методи, що дозволяють прибрати новоутворення. У цьому напрямі застосовуються передові досягнення фармакології, хірургії, фізіотерапії та лазерної терапії. Методики видалення папілом, які набули широкого поширення, практично повністю безпечні, а список протипоказань для них досить вузький й має індивідуальний характер.

Застосування азоту при видаленні папілом

Кріотерапія була одним із найбільш затребуваних методів у сучасній косметології. Точкове заморожування потрібної ділянки м'яких тканин дозволяє видалити папілому безболісно та без зовнішніх дефектів. У цьому стані азот завдає критичних ушкоджень папіломі й вона відмирає за всім своїм обсягом.

При необхідністі застосовується місцева анестезія щоб уникнути гострих больових відчуттів. Крім того, якщо видаляється утворення значних розмірів, можливі шкірні дефекти у вигляді рубців, шрамів після загоєння рани.

Лазерне видалення папілом - передова методика в Києві

Вузконаправлене потужне лазерне випромінювання Неодимового лазера Fotona, яке забезпечує лазерна система, часто застосовується в медицині для видалення новоутворень або пригнічення росту клітин на заданій ділянці шкіри. Технологія видалення папілом лазером хороша тим, що дозволяє впливати на папіломи розташовані на дуже чутливих ділянках шкіри (повіках, шиї, статевих органах, пахвах). Лазерне видалення папілом передбачає тонке налаштування параметрів випромінювача, а саме його потужності, тривалості імпульсу та величини робочої плями. Це дозволяє фахівцям видаляти без сліду практично будь-які новоутворення.

В результаті лазерного впливу судини що живлять папілому життєво необхідними речовинами коагулюються й вони відмирають протягом 4-5 днів. Шкіра добре регенерується після дії лазера – слідів або рубців після видалення не залишається. Якщо видаляти папілому Ербієвим лазером, то в процесі вона повністю випаровується в рівень зі шкірою, й залишається маленька ранка, яка швидко гоїться.

Електрокоагуляційний метод видалення папілом

Високочастотний електричний струм у медицині використовується для припікання тканин, які ростуть із проявами патології. Спосіб досить досконалий, оскільки не має обмежень за площею впливу. Оскільки він болісний, лікарі рекомендують застосування місцевого знеболювання, а у важких випадках – повної анестезії.

Де видалити папілому у Києві?

Ефективне видалення папілом у Києві проводять багато косметологічних клінік, дерматологічних центрів. У центрі Слім на Оболоні або в районах Голосієво, Позняки вам запропонують оптимальні, сучасні методики лікування, які будуть доречні в кожному окремо взятій ситуації. Не рекомендуємо відкладати консультацію дерматолога, якщо ви знайшли у себе папіломи, оскільки їх подальший розвиток може спричинити як появу серйозних загроз для організму, так й збільшення загальної вартості видалення.

Чи небезпечні папіломи для організму?

Якщо у вас 1-2 та більше новоутворень на тілі, рекомендуємо здати аналіз на папіломовірус. За наявності вірусу у крові пройти певну терапію чи підняти імунітет. Для безпеки радимо пройти дерматоскопію, тому що деякі можуть перерости в злоякісні.

Як відрізнити папілому від інших новоутворень?

Бородавка плоска, кератома опукла на товстій ніжці, а папілома - це додаткове утворення на тонкій ніжці, рожевого або світло-коричневого кольору. Найчастіше утворюється на шиї, під пахвою, верхньому повіці.

Чим краще видалити папілому на обличчі, тілі?

Рідкий азот, Кислота – це пережитки минулого, які залишають рубці та приносять дискомфорт. На сьогодні одними із найбезпечніших методів видалення папілом є Лазерне видалення, видалення радіохвильовим ножем, діатермокоагулятором. Новоутворення швидко зрізується або випаровується, після чого коагулюються судини. Якщо освіта маленька, найкраще підійде неодимовий лазер. За 1-2 спалахи, коагулюються судини й вона відпадає протягом 5-7 днів без сліду.

Чи можна видалити папілому в домашніх умовах?

Так, якщо ви на 100% впевнені, що це папілома. Рекомендуємо звернутися до дерматолога, щоб виключити всі ризики та дізнатися, які народні або аптечні засоби можуть допомогти в домашніх умовах.

Чому з'являються папіломи на обличчі, шиї, під пахвою?

Основна причина – це папіломовірус у крові людини. Його треба лікувати та не відтягувати, оскільки кількість новоутворень може збільшитись у рази.

Як передається папіломовірус?

Вірус передається контактним (ліжко, рушник) або статевим шляхом, потрапляючи через кров та слизову оболонку в організм. Але якщо у вас сильний імунітет, він може не прогресувати та не турбувати.

Чому після лікування видалення папіломи можуть знову з'явитися?

Якщо вірус в організмі не вбити, новоутворення можуть з'являтися у будь-якій зоні, навіть на тій чи поряд де було видалено.

Чи можна видаляти новоутворення лазером?

Якщо новоутворення велике, його підколюють лідокаїном, ультракоїном. Тоді людина нічого не відчуває. Маленькі легко зрізати або скоагулювати так, щоб людина особливо нічого не відчула.

Як видалити папілому на віку?

Видалення проводиться лазером, або радіохвилями. Але тут лікар повинен мати досвід роботи!

Видалення контагіозного молюска

Цена (грн)
Контагіозний молюск 1 шт 250
Контагіозний молюск зона 10-20 шт 1400
Контагіозний молюск зона більше 20-30 шт 2500

Дерматологія

Ціна (грн)
Консультація + схема лікування 500
Повторна консультація 300
Дерматоскопія 300
Біопсія (гістологія) 800
Панч Біопсія плоских новоутворень 1000
Анестезія по необхідності 200

Видалення папілом, кератом

Цена (грн)
Видалення папіломи, 1 шт 250
від 5-6 шт 1100
від 7-10 шт 1500
від 11-20 шт 2000
від 21-30 шт 2500

Видалення папілом/кондилом по зонам (до 10 шт.)

Ціна (грн)
Зона очей 1шт 600
Зона очей від 3-5 шт 1500
Зона очей від 5-10 шт 1800
Ксантелазма повік 1шт 600
Ксантелазма повік 3-5 шт 1500
Ксантелазма повік 6-10 шт 1800
Новоутворення порожнини рота 1 категорія 800
Новоутворення порожнини рота 2 категорія 1000
Пах (1 шт.) 600
Видалення конділоми на статевих губах (1 шт.) 600
Видалення конділоми крайня плоть (1 шт.) 600
Видалення конділоми анальна зона (1 шт.) 600

Видалення бородавок

Ціна (грн)
Плоска бородавка до 2 мм, 1 шт 300
Плоска бородавка до 5 мм, 1 шт 650
Плоска бородавка до 6-10 мм, 1 шт 1100
Подошвенная бородавка до 5 мм, 1 шт 650
Подошвенная бородавка до 6-10 мм, 1 шт 1100
Корнева мозоль стопи 800

Видалення родимок

Ціна (грн)
Гістологія 800
Панч Біопсія плоских новоутворень 1000
Видалення на тілі родимок I-категорія (до 5 мм) 650
II-категорія (5-10 мм) 800
III-категорія (5-10 мм) 1350
Видалення кератоми до 2 мм 250
Видалення кератоми до 5 мм 450
Видалення пигментированной кератоми від 5-6 шт. 1100
Видалення кератом від 6-10 шт. 1500

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого