Видалення папілом у Києві

видалення папілом

Сучасна косметологія пропонує величезний арсенал різних засобів для догляду за шкірою. Але всі вони діють та мають позитивний ефект лише у тому випадку, якщо зовні наша шкіра виглядає здоровою та не мають симптомів різних новоутворень.

Йдеться про папіломи, маленькі новоутворення, які часто не завдають шкоди, але викликають багато інших проблем: починаючи від особистого дискомфорту й до формування візуальних недоліків зовнішнього вигляду. Поява папілом на обличчі та тілі це показання для відвідування медичного центру або лікаря-дерматолога.

Місць появи папілом досить багато. Як правило, їх можна виявити в паху, промежини, під пахвами, на шиї. Не рідкісні випадки, коли вони виникають й на відкритих ділянках шкіри. Способи видалення папілом – це особиста справа кожного. Виняток становлять показання лікаря, коли подальше зволікання може спричинити тяжкий рецидив. У цьому випадку варто не відкладати з оперативним втручанням, оскільки усунення наслідків запалення, що виникло, буде набагато важчим та трудомістким.

Чому з'являються папіломи на тілі

Механізм їх виникнення досить добре досліджений фахівцями - дерматологами, онкологами. Поява папілом на шкірі тіла, обличчя, викликана вірусом папіломи людини або, якщо називати їх у медичному аспекті – папіломавірусам. Це дуже поширені мікроорганізми. Багато хто вважає, що вони є у кожного чоловіка або жінки, але дослідження говорять про те, що ними інфікуються близько 80% всіх жителів планети, що, звичайно, також дуже багато. Ключовий вид передачі – сексуальний – якщо є порушення шкірних покривів, то можна заразитися й побутовим шляхом.

Міжнародна класифікація папіломавірусу людини включає 5 пологів та 27 видів, а кількість його штамів досягає 600. Якщо не заглиблюватися в деталі вірусології, слід лише запам'ятати, що класифікація цих мікроорганізмів здійснюється за ступенем ризику формування злоякісних пухлин. Вона може бути низькою, середньою чи високою. За найзагальнішого підходу прогноз їх розвитку зазвичай сприятливий. Статистика каже, що лише у 10% випадків можливі ускладнення.

Захищений статевий контакт не гарантує запобігання передачі папіломавірусу. Досить наявність зовні невиразних мікротріщин, щоб заразитися ним. Таким чином, потенційно у зоні ризику перебуває кожен. Мікроорганізм стійкий до антисептиків, тому не варто дивуватися, якщо виявите у себе на тілі його прояви у вигляді невеликих м'яких виростів. Існує низка критеріїв, які збільшують ризик активізації папіломавірусу людини. До них відносяться:

  1. нерегулярне харчування;
  2. наявність хронічних захворювань;
  3. порушення гормонального фону;
  4. безладні незахищені статеві контакти;
  5. надмірне вживання алкоголю та тютюнопаління;
  6. перенесений стрес.

У будь-якому випадку якщо ви вважаєте, що новоутворення може завдати шкоди організму, то за консультацією до лікаря-дерматолога, або косметолога варто звернутися негайно. Особливо це необхідно, якщо потрібно видалити папіломи на шиї, повіках, на геніталіях або в паху.

Чи потрібно видаляти папіломи, або вони можуть самі зникнути?

Фізично, папіломи не відчуваються. Хоча в них є нервові закінчення, вони досить несприйнятливі до зовнішніх впливів. У цьому полягає одна з головних прихованих проблем. Випадкове травмування видалення папілом викличе підвищений ризик зараження крові. Виникла рана гоїться набагато довше, ніж звичайне ушкодження шкіри.

Таке видалення новооутворень не зупинить зростання папіломи, воно спровокує його. Дуже часто виникає ситуація, коли до травми розмір поліпа становив лише кілька міліметрів, а після травмування збільшився до сантиметра або більше. Якщо після тривалого періоду ліквання, який може становити кілька місяців, папілома не зникла з поверхні шкіри, рекомендовано провести це у лікаря дерматолога. Кожен такий виріст може спонтанно збільшитися в розмірах або викликати провокування виникнення вогнища захворювання.

Основні методи та способи лікування папіломи

Оскільки проблема папіломавірусу людини та проявів на тілі папілом відома досить давно, медициною та косметологією вироблено ефективні методи, що дозволяють прибрати папілому. У цьому напрямку застосовуються передові досягнення фармакології, хірургії, фізіотерапії та лазерної терапії. Методики видалення папілом, які набули широкого поширення, практично повністю безпечні, а список протипоказань для них досить вузький тта має індивідуальний характер.

Застосування лікарських засобів від папілом

Папіломавірус людини можна придушити за допомогою медичних препаратів. Перевагою даного підходу те, що діє не весь організм загалом. Противірусні ліки активно пригнічують життєдіяльність віруса, в результаті папіломи зникають скрізь та надовго. Тут важлива лише особиста сприйнятливість організму до препаратів, відсутність алергічних реакцій та протипоказань іншого. Добре підходить для делікатних ситуацій, наприклад, як видалення папілом на статевих губах.

Крім препаратів для внутрішнього застосування, досить поширені й зовнішні засоби. До їх переваг належить низька вартість та можливість застосовувати без призначення лікаря з мінімальним ризиком для організму. Як діюча речовина застосовуються концентровані кислоти, які проникають як у зовнішні, так й у внутрішні шари папіломи, надаючи деструктивну дію по всьому її об'єму. Застосування засобів зазначеної категорії необхідно проводити з особливою обережністю, оскільки йдеться про нанесення собі точкового хімічного опіку. Лікарі-дерматологи зазвичай намагаються застерегти своїх пацієнтів від таких дій.

Оперативна хірургія

Скальпель у руках досвідченого хірурга видаляє папілому повністю. Але він сьогодні використовується рідко, внаслідок розвитку інших, менш травматичних для шкіри методів як радіохвильовим ножем. Призначається у разі великих поразок, коли йдеться про збереження функцій організму, а не про його естетичні показники.

Застосування низьких температур

Кріохірургія була одним із найбільш затребуваних методів у сучасній косметології. Точкове заморожування потрібної ділянки м'яких тканин дозволяє видалити їх безболісно та без зовнішніх дефектів. У цьому стані азот завдає критичних пошкоджень папіломі, і вона відмирає по всьому об'єму.

Потрібне застосування місцевої анестезії, щоб уникнути гострих больових відчуттів. Крім того, якщо видаляється утворення значних розмірів, то можливі шкірні дефекти у вигляді рубців після загоєння рани.

Лазерне видалення папілом

Узконаправлене потужне випромінювання, яке забезпечує лазерна система, часто застосовується в медицині для видалення новооутворень або пригнічення росту клітин на заданій ділянці шкіри. Технологія хороша тим, що дозволяє впливати на папіломи розташовані на дуже чутливих ділянках шкіри (шиї, статевих органах, пахвах). Лазерне видалення папілом передбачає тонке налаштування параметрів випромінювача, а саме його потужності, тривалості імпульсу та величини Це дозволяє фахівцям видаляти без сліду практично будь-які новоутворення.

Внаслідок впливу припікаються судини, що живлять освіту життєво необхідними речовинами й вони відмирають. Шкіра добре регенерується після впливу лазера – слідів або рубців після видалення практично не залишається.

Електрокоагуляційний метод

Високочастотний електричний струм у медицині використовується для припікання тканин, які ростуть із проявами патології. Спосіб досить досконалий, оскільки немає обмежень за площею впливу. Оскільки він болісний, лікарі рекомендують застосування місцевого знеболювання, а у важких випадках – повної анестезії..

Де видалити папілому у Києві?

Сьогодні ефективне видалення папілом у Києві проводять багато косметологічних клінік та дерматологічних кабінетів. У центрі Slim на Оболоні або в районах Голосіїво, Позняки вам запропонують оптимальні та сучасні методики лікування, які будуть найбільш доречними у кожному окремо взятій ситуації. Не рекомендуємо відкладати консультацію лікаря - дерматолога, якщо ви знайшли у себе папіломи, оскільки їх подальший розвиток може спричинити як появу серйозних загроз для організму, так й збільшення загальної вартості видалення.

Чи небезпечні папіломи для організму?

Якщо у вас 1-2 та більше новоутворень на тілі, рекомендуємо здати аналіз на папіломовірус. За наявності вірусу у крові пройти певну терапію чи підняти імунітет. Для безпеки рекомендуємо пройти дерматоскопію, тому що деякі можуть перерости у злоякісні.

Як відрізнити папілому від інших новоутворень?

Бородавка плоска, кератома опукла на товстій ніжці, а папілома - це додаткове утворення на тонкій ніжці, рожевого або світло-коричневого кольору. Найчастіше утворюється на шиї, під пахвою, верхньому віці.

Чим краще видалити папілому на обличчі, тілі?

Рідкий азот, Кислота – це пережитки минулого, які залишають рубці та приносять дискомфорт. Сьогодні одними з найбезпечніших методів видалення є: Лазерне видалення, видалення радіохвильовим ножем, діатермокоагулятором. Новоутворення швидко зрізується або випаровується, після чого коагулюються судини. Якщо утворення маленьке, найкраще підійде неодимовий лазер. За 1-2 спалахи, коагулюються судини й вона відпадає протягом 5-7 днів без сліду.

Чи можна видалити папілому в домашніх умовах?

Так, якщо ви на 100% впевнені, що це папілома. Рекомендуємо звернутися до дерматолога, щоб виключити всі ризики та дізнатися, які народні або аптечні засоби можуть допомогти в домашніх умовах..

Чому з'являються папіломи на обличчі, шиї, під пахвою?

Основна причина – це папіломовірус у крові людини. Його треба лікувати й не відтягувати, тому що кількість новоутворень може збільшитись у рази.

Як передається папілома?

Вірус передається контактним (ліжко, рушник) або статевим шляхом, потрапляючи через кров та слизову оболонку в організм. Але якщо у вас сильний імунітет, він може не прогресувати та не турбувати.

Чому після лікування видалення папіломи можуть знову з'явитися?

Якщо вірус в організмі не вбити, новоутворення можуть з'являтися в будь-якій зоні, навіть на тій або десь де було видалено.

Чи боляче видаляти папіломи лазером?

Якщо новоутворення велике, його підколюють криголам, ультракоїном. Тоді людина нічого не відчуває. Маленькі легко зрізати або скоагулювати так, щоб людина особливо нічого не відчула.

Як видалити папілому на повіках?

Видалення проводиться лазером, або радіохвилями. Але тут лікар повинен мати досвід роботи!

Видалення контагіозного молюска

Цена (грн)
Контагіозний молюск 1 шт 250
Контагіозний молюск зона 10-20 шт 1400
Контагіозний молюск зона більше 20-30 шт 2500

Дерматологія

Ціна (грн)
Консультація + схема лікування 500
Повторна консультація 300
Дерматоскопія 300
Біопсія (гістологія) 800
Панч Біопсія плоских новоутворень 1000
Анестезія по необхідності 200

Видалення папілом, кератом

Цена (грн)
Видалення папіломи, 1 шт 250
від 5-6 шт 1100
від 7-10 шт 1500
від 11-20 шт 2000
від 21-30 шт 2500

Видалення папілом/кондилом по зонам (до 10 шт.)

Ціна (грн)
Зона очей 1шт 600
Зона очей від 3-5 шт 1500
Зона очей від 5-10 шт 1800
Ксантелазма повік 1шт 600
Ксантелазма повік 3-5 шт 1500
Ксантелазма повік 6-10 шт 1800
Новоутворення порожнини рота 1 категорія 800
Новоутворення порожнини рота 2 категорія 1000
Пах (1 шт.) 600
Видалення конділоми на статевих губах (1 шт.) 600
Видалення конділоми крайня плоть (1 шт.) 600
Видалення конділоми анальна зона (1 шт.) 600

Видалення бородавок

Ціна (грн)
Плоска бородавка до 2 мм, 1 шт 300
Плоска бородавка до 5 мм, 1 шт 650
Плоска бородавка до 6-10 мм, 1 шт 1100
Подошвенная бородавка до 5 мм, 1 шт 650
Подошвенная бородавка до 6-10 мм, 1 шт 1100
Корнева мозоль стопи 800

Видалення родимок

Ціна (грн)
Гістологія 800
Панч Біопсія плоских новоутворень 1000
Видалення на тілі родимок I-категорія (до 5 мм) 650
II-категорія (5-10 мм) 800
III-категорія (5-10 мм) 1350
Видалення кератоми 250
Видалення пигментированной кератоми від 5-6 шт. 1100
Видалення кератом від 6-10 шт. 1500

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого