Омолодження статевих губ

омолодження статевих губ

Вершиною сексуального збудження є оргазм. Жіночий організм, здатний відчувати хвилини максимального збудження та виробляє спеціальний гормон (окситоцин), який сприятливо впливає на репродуктивну функцію плюс є джерелом задоволення, психологічної рівноваги.

У поведінці «задоволених» представниць прекрасної статі з'являються нотки альтруїзму. Ставлення до оточуючих характеризується підвищеною доброзичливістю.

Досягти кульмінації близьких інтимних відносин, допоможе безоперационная косметологічна процедура - інтимна пластика в Києві. Дана процедура служить гідною альтернативою хірургічним методам корекції форми зовнішніх статевих органів.

Сьогодні омолодження статевих губ дозволяє відновити їх спокусливу форму за допомогою ін'єкцій препарату, що містить гіалуронову кислоту (філлера). Філлери, що використовуються в гінекології характеризуються:

 • повною безпекою для організму людини, містять біосумісний тканинний компонент (гіалуронову кислоту);
 • відсутністю алергічних реакцій, токсикації;
 • постійним розміщенням, без можливої міграції на інші ділянки тіла.

Будучи біологічно активною речовиною, гіалуронова кислота здатна змінювати свої властивості в залежності від фізіологічного стану тіла. У стані збудження, вона сприяє підвищенню еластичності тканин інтимних органів, їх зволоженню, що робить позитивний вплив на якість статевого акту. Наявність у використовуваних при процедурі омолодження філерів, натурального складу, забезпечує даний компонент здатністю саморассасивающіеся.

Тому з плином часу виникає необхідність проведення повторної корекції. Процедура омолодження проходить амбулаторно, супроводжується місцевим знеболенням. Ефективність отриманого результату може досягати року. Неправильно підібраний препарат, або порушення техніки введення філлера в підшкірний шар, може привести до рубцювання пошкоджених тканин.

Запрошуємо пройти процедуру омолодження статевих губ в центрі "Слім". Наші кваліфіковані лікарі правильно підберуть техніку процедури, в залежності від ступеня атрофії геніталій конкретного пацієнта. Записатися на прийом до фахівця можна зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами, або онлайн, в будь-який час доби.

Скільки коштує пластика статевих губ

З плином життя, шкіра статевих органів піддається всіляким фізіологічним змінам (дозрівання, оновлення, старіння), швидкість протікання яких залежить від індивідуальних особливостей організму жінки. Найбільш істотні зміни відбуваються в періоди вагітності, пологів, внаслідок гормональної перебудови.

В'ялість не тільки істотно знижує естетичний вигляд, згубно позначається на якості інтимного життя з партнером. Основна мета яку переслідує інтимна контурна пластика із застосуванням філерів, що виконують роль імплантатів, полягає у відновленні параметрів великих статевих губ до стандартів молодий родили жінки. Серед показань для проведення даної процедури можна вказати: атрофію, зниження чутливості.

Довіряйте тільки кваліфікованим лікарям, які володіють технікою безпечного введення філлера в інтимну зону, мають належний досвід роботи з препаратами на основі гіалуронової кислоти, здатні підібрати концентрацію «філлера» відповідну індивідуальним особливостями організму.

Дізнатися, скільки коштує пластика статевих губ на Оболоні, Позняках, відгуки й ціни на інші маніпуляції, можна на сайті Slim, скориставшись інформацією, викладеною на інтернет сторінці.

Контурна пластика статевих губ

Після проведення процедури омолодження статевих губ спостерігається позитивний ефект практично у всіх пацієнток:

 • підвищується чутливість геніталій;
 • вагінальний оргазм відчувають жінки, раніше обділені даними задоволенням;
 • оргазм супроводжується додатковими приємними відчуттями;
 • збільшується сила оргазму, його насиченість й частота.

Кожна жінка бажає мати акуратні, спокусливі статеві губи. При процесі інтимної контурної пластики, яку проводять фахівці медичного центру Slim на Позняках, Оболоні, Голосієво, застосовуються препарати, здатні відновити втрачений об'єм м'яких тканин:

 1. відкоригувати вікові зміни;
 2. підвищити тонус великих (малих) губ;
 3. забезпечити легкий доступ до точки «G» для стимуляції;
 4. підвищити тонус піхви, зменшити його розмір.

Наші лікарі гінекологи проведуть процедуру контурна пластика статевих губ в Київі в районах Оболонь, Позняки, Голосієво з використанням найсучасніших та затребуваних препаратів. Після проведеної процедури, лікар дасть рекомендації, які дозволять уникнути можливих ускладнень.

Ін'єкційна гінекологіяЦіна (грн)
Корекція великих статевих губ, 1 ml 5900
Звуження піхви, 1 ml 5900
Біоревіталізація інтимних зон 1 ml 5500
Стимуляція (збільшення) точки G, 1 ml 5900

 

Лазерна гінекологіяЦіна (грн)
Лазерне лікування стресового нетримання сечі Incontilase 5000
Лазерне лікування стресового нетримання сечі Incontilase ( 2 процедуры) 10000 9000
Лазерне вагінальне омолодження 5000
Лазерне лікування опущення стінок матки 5000
Консультація лікаря-гінеколога 450

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого