Центр косметології SLIM

слім Залишатися молодою, красивою та здоровою. Чи не про це мріє кожна жінка в будь-якому віці?

У гонитві за цими трьома вислизаючими явищами жінка використовує різні засоби: від домашніх масок й спа-процедур до походів в косметологічні клініки та салони, якими сьогоднішній Київ рясніє на кожному кроці.

І практично кожна така клініка пропонує різні програми омолодження та догляду за обличчям і тілом.

Але як знайти клініку, яка по-справжньому надасть допомогу, зробить жінку здоровою, поверне їй колишню красу й молодість, надавши адекватну цінову політику?

Центр естетичної медицини SLIM

Косметологічна клініка повинна мати медичну ліцензію, що дозволяє здійснювати амбулаторну діяльність та дипломованих лікарів-косметологів. Центр естетичної медицини SLIM має необхідну документацію для здійснення діяльності в сфері косметології.

Крім базових знань фахівці Центру косметології SLIM в обов'язковому порядку підвищують кваліфікацію, проходячи в Києві й за кордоном навчання по роботі з сертифікованим обладнанням та інноваційними препаратами, отримують досвід роботи з передовими процедурами. Для наших косметологів важливий результат та повна задоволеність пацієнта виконаною роботою.

Послуги центру SLIM

послуги Центр косметології SLIM є одним з провідних в Києві багатопрофільним закладом охорони здоров'я з надання косметологічних послуг населенню. Тут для пацієнтів підібрано краще оснащення, що відповідає сучасним вимогам й технологічним новинкам. Завдяки новітньому обладнанню жінкам виявляється відповідний спектр послуг та кожна з пацієнток Центру косметології SLIM без зусиль знайде для себе напрямок естетичної медицини.

У Центрі є практично все необхідне, щоб задовольнити потреби самого вимогливого пацієнта. Сучасні й ділові жінки Києва особливо оцінять широкий асортимент послуг, адже при такому підході не доведеться витрачати час та кошти на пошуки й звернення в вузькопрофільні салони краси.

Фахівці центру Слім раді запропонувати відвідувачам послуги:

  • унікальна епіляція олександритовим та неодимовим лазером;
  • лазерної дерматології та косметології;
  • лікування грибкового ураження нігтьової пластини, вугрової висипки;
  • омолодження з використанням лазерних методик;
  • шліфування шкіри;
  • позбавлення від купероза й локальної пігментації;
  • фракційного омолодження;
  • видалення розтяжок на шкірі, постакне, рубців;
  • усунення папілом, купероза, бородавок, а також гематом із застосуванням інноваційних технологій.

У клініці успішно розвиваються напрямки інтимної пластики, естетичної та лазерної гінекології. Фахівці допоможуть впоратися з нетриманням сечі, на високому рівні проведуть операцію по вагінального омолодження. Також відвідувачам Слім доступні послуги LPG масажу на апараті останнього покоління, радіочастотного ліфтингу, всіх видів ручного масажу, мікрострумової терапії.

Ми володіємо всіма популярними ін'єкційними методиками на високому професійному рівні та використовуємо високоякісну спеціалізовану косметику для проведення процедур по догляду за обличчям.

Звертаючись до наших фахівців, ви можете бути впевнені в отриманні бездоганного результату. Всі співробітники центру апаратної косметології Слім - це висококваліфіковані косметологи, які безперервно проходять навчання, освоюють нові напрямки й технології. Високий професіоналізм косметологів центру «Слім» підтверджений ліцензією Міністерства Охорони Здоров'я України та Акредитаційним сертифікатом медичного центру першої категорії.

Докладніше про сервіс Центру можна дізнатися на сайті, де є інформація про співробітників, новинки косметології та методиках, цінах, знижки та акції. Зручна форма онлайн-запису дозволить зареєструватися на будь-яку процедуру.

Де нас знайти в Києві

Наші філії розташовані в центральних районах Києва (Оболонь; Позняки; Голосієво). Кожен з цих Центрів, спрямований на запобігання та корекцію вікових змін обличчя та тіла, розробить для будь-якої жінки індивідуальну комплексну програму, втілюючи заповітну мрію - виглядати молодше і випромінювати здоров'я.

ліцензія моз акредітація slim

Для зручності Клієнтів на сайті центру Слім доступні сторінки російською мовою.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки), 073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380445999007
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

лого