Антицелюлітний масаж у Києві

антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж - одна з найбільш ефективних та популярних методик, що застосовуються в естетичній косметології для лікування целюліту, зменшення в об'ємах тіла, підтяжки шкіри. Особливістю ручного антицелюлітного масажу є більш інтенсивний та глибокий вплив на підшкірно жирову клітковину.

Масаж антицелюлітний застосовується з метою максимального поліпшення кровообігу в проблемних зонах, відновлення мікроциркуляції та стимулювання вироблення колагену, еластину. Масаж проти целюліту дозволяє швидко та суттєво скоротити кількість жирових клітин та зробити шкіру більш пружною.

Ручний антицелюлітний масаж у Києві - це одна з найбільш затребуваних косметологічних процедур в естетичній косметології, медицині. Але перш ніж детальніше розповідати про особливості масажу, варто розібратися з поняттям целюліт, стадії та особливості його прояву.

Целюліт – це захворювання підшкірної клітковини, викликане уповільненням кровообігу та зниженням метаболізму в жировій клітині. Він виявляється у 70-90% представниць прекрасної статі старше 16 років. Багато лікарів пов'язують появу апельсинової кірки на сідницях, стегнах з особливостями фізіологічного явища, властивим жінкам. Поява целюліту у жінок пов'язана з гормональним фоном жінок, будовою та накопиченням жирової клітини.

До надмірного накопичення жирових відкладень, вираженого прояву целюліту призводять такі захворювання як: гормональний дисбаланс, порушення функції щитовидної та підшлункової залоз, несприятлива екологія, неправильне харчування, гіподинамія, стрес, пристрасть до сигарет інші шкідливі звички. Як не прикро, але целюліт – це виключно жіноча проблема. Це з будовою, формою жирової клітини. Целюліт має свою класифікацію і відрізняється за видом та ступенем прояву. Існує 4 стадії, про які ми розповімо докладніше.

Форми прояву целюліту

 1. Фіброзний. Найпоширеніший вид прояву. Виявляється у вигляді апельсинової кірки, для обмацування спостерігається достатня щільність, болючість при натисканні, зернистість, може спостерігатися різна температура різних ділянок. Цей вид апельсинової кірки найчастіше є проблемою дівчат, які ведуть активний спосіб життя.
 2. Набряковий. Особливістю цього виду целюліту є збільшення розмірів за рахунок набряку, а при натисканні на м'які тканини спостерігається відбиток, який тримається кілька секунд.
 3. Дрябий або м'який. Ця стадія лікується найдовше, вимагає правильного підходу та методики. Найчастіше спостерігається у жінок, які швидко або на багато схудли. Це пов'язано з тим, що шкіра втрачає свою еластичність, пружність, проявляється в'ялість, що може призвести до прояву судин, вен.
 4. Змішаний.

Стадії розвитку целюліту:

У своєму повному розвитку целюліт може проходити чотири стадії, а саме:

 1. Перша стадія. Зовнішньо абсолютно не проявляється, лише при натисканні на шкіру можна помітити зміну її структури з появою бугристості. У цьому випадку лише один курс або кілька процедур антицелюлітного масажу вже дасть видимий результат.
 2. Друга стадія. Таку стадію целюліт вже можна помітити неозброєним оком, при цьому шкіра стає щільнішою та порушується кровообіг проблемної зони.
 3. Третя стадія. Більш виражені горбки, нерівність шкіри, чіткий прояв апельсинової кірки.
 4. Четверта стадія. Спостерігається сильна набряклість, вузлуватість, великі горбки та западини. При натисканні спостерігається дискомфорт та болючі відчуття.

Для запобігання появі апельсинової кірки слід відкоригувати харчування, зайнятися активними видами спорту, стежити за своїм здоров'ям, позбутися або мінімізувати шкідливі звички, вживання алкоголю, записатися на будь-яку антицелюлітну програму. Одними з найефективніших методик корекції фігури лікування прояву целюліту є: ручний антицелюлітний масаж, LPG масаж, обгортання Styx, пресотерапія, rf ліфтинг, душ шарко.

Антицелюлітний масаж сприяє:

 • покращення роботи лімфатичної та кров'яних систем;
 • усунення апельсинової кірки;
 • зменшення обсягів тіла;
 • зниження ваги;
 • усунення в'ялості шкіри;
 • виведення шлаків і токсинів;
 • надає шкірі гладкості та пружності.

Антицелюлітний масаж у Києві в центрі Slim проводиться не тільки для усунення целюліту, а й підтяжки шкіри на животі, стегнах, сідницях, усунення в'ялості та формування красивої, стрункої фігури. Для досягнення бажаних результатів масажисти нашого центру підбирають індивідуальну методику або комплекс процедур, які дадуть максимальний результат у лікуванні прояву целюліту. До найефективніших методик корекції фігури належать такі процедури:

 1. Ручний масаж;
 2. Лімфодренажний масаж;
 3. LPG масаж;
 4. RF ліфтинг;
 5. Антицелюлітне обгортання;
 6. Пресотерапія.

Сутність антицелюлітного масажу полягає в глибокому впливі на проблемні зони тіла, активізують процеси внутрішньоклітинного обміну речовин, прискорює кровотік, лімфострум, стимуляції вироблення колагену, еластину, сприяє виведенню надлишкової міжтканинної рідини та шлаків. Курс процедур масажу підбирається індивідуально, залежно від ступеня прояву проблеми, вибору методики, але в середньому це 7-12 сеансів із певним інтервалом.

Протипоказання до процедури:

 1. тромбоз, тромбофлебіт;
 2. ВІЛ-захворювання;
 3. захворювання шкіри;
 4. захворювання серцево-судинної системи;
 5. захворювання крові;
 6. онкологічні захворювання;
 7. гострі запальні процеси;
 8. вагітність.

Запишіться на антицелюлітний масаж в центрах Slim на Оболоні, Позняках, Голосіїво за найдоступнішими цінами в Києві. Найкращі методики, найсучасніше обладнання, кваліфіковані фахівці, які зможуть підібрати ту чи іншу методику.

Як часто треба робити антицелюлітний масаж?

Для отримання хорошого результату рекомендується проводити цю процедуру 2-3 рази на тиждень.

Чи можна робити антицелюлітний масаж щодня?

Ні. Це не прискорить і наблизить вас до бажаного результату. Якщо є потреба, рекомендуємо чергувати методики.

Яка оптимальна вартість антицелюлітного масажу в Києві?

Все залежить від методики, тривалості, рівня салону. Середня ціна по Києву складає від 600-1000 грн. за процедуру.

Як усунути целюліт на тривалий час?

Якщо ви хочете позбавитися апельсинової кірки на довгі роки, рекомендуємо робити масаж на постійній основі. 3-4 процедури на місяць, дозволять усунути прояв целюліту, ущільнити та підтягнути шкіру.

Який масаж краще?

Будь-який, навіть не найякісніший ручний або апаратний масаж, це краще ніж нічого. Для хорошого результату потрібна постійність і регулярність. Апаратні методики (Rf ліфтинг, LPG масаж, Ендосфера) більш ефективні перед ручним масажем, тому що виключають втому фахівця.

Коли видно результат?

Ефект від масажу помітний вже після 3-5 процедур. Насамперед усувається набряклість, після чого розбиваються щільніші жирові відкладення.

Скільки потрібно процедур для гарного ефекту?

Оптимальний курс ручних та апаратних методів корекції фігури складається з 10-20 процедур. Після чого рекомендуються підтримуючі процедури, 2 рази на місяць, які дозволять вам не проходити повторний курс та насолоджуватися результатом.

З якого віку можна робити масаж антицелюлітний?

Боротися з проявом целюліту рекомендується після 18 років, не раніше.

Що краще? Ручний масаж, LPG масаж, ендосфера, rf ліфтинг або кріоліполіз.

Складно порівнювати дані методи корекції фігури та вибрати найкращий. Все залежить від індивідуальних особливостей жінки та ступеня прояву целюліту. Ці методики одні з найпопулярніших і найкращих процедур, що пропонуються в центрах, салонах у Києві. Рекомендуємо записатися та спробувати кожну для порівняння.

Де зробити хороший антицелюлітний масаж у Києві?

Вибираючи салон краси, медичний центр або клініку, орієнтуйтесь на відгуки, ціни та методики, які представлені в центрі. Чим більше якісних, оригінальних та дорогих методик є в арсеналі клініки, тим більш виражений результат ви отримаєте.

Чи можна прибрати целюліт за допомогою крему або обгортання?

Дослідні масажисти стверджують, що ці методики дуже добре покращують кровообіг, запускають ліполіз і ущільнюють шкіру, що дозволяє отримати або зберегти бажаний результат. До списку найкращих брендів відносяться: Styx, Guam, Косметика LPG System.

Ін'єкції проти целюліту, це працює?

Ліполітики – краще застосовувати для усунення зайвих жирових відкладень у проблемних місцях (тварин, під'ягодична складка, внутрішня поверхня стегна), але не для лікування целюліту по всіх ногах, сідницях.

LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
Lpg фахівець
Масажист, Lpg фахівець
Різновид процедури
Ціна
-10% знижка на курс процедур
Масаж проблемних зон (живіт, поперек, стегна, сідниці)
650
Антицелюлітний масаж
750
LPG масаж
600

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого