Ручний масаж

ручний масаж

Центр Слім пропонує своїм клієнтам послуги ручного масажу на будь-який смак. В ході процедур досвідчені майстри роблять руками послідовні маніпуляції, для досягнення профілактичного або лікувального ефекту. Ручний масаж проводиться в професійних центрах й масажних салонах дозволяють не тільки вирішити косметичні проблеми та повернути здоров'я, а й відновити сили після важкого дня.

Сьогодні ручний масаж є найбільш затребуваним напрямком в медицині, косметології, спорті й налічує понад 100 різних технік. У кожному виді масажу існує спеціальні методики впливу на тіло людини, які вирішують певне завдання. Найбільш популярним видом масажу в Києві є Класичний масаж спини, а так само загальний масаж тіла.

Він дозволяє домогтися загального зміцнення організму - сприяє профілактиці різного роду захворювань. Серед класичних методик на особливу увагу заслуговують техніки косметичного й релаксаційного масажу.

Крім класичного ручного масажу, ми пропонуємо своїм клієнтам оцінити по достоїнству методики лімфодренажного, антицелюлітного, медового масажу. Дані техніки націлені на локальну корекцію форм тіла пацієнта й продуктивне позбавлення від жирових отложеній. Ручной масаж може припускати вплив на все тіло клієнта або бути локальним, вирішуючи проблеми певної області тіла.

Переваги масажу:

 1. комплексний вплив на весь організм;
 2. посилення кровообігу, позбавлення від набряклості, швидке виведення шлаків;
 3. тонізує організм, сприяє розслабленню, знімає втому, ефективно допомагає подолати депресію, стрес;
 4. скорочують період реабілітації;
 5. дозволяє продуктивно знизити вагу.

Оригінальні техніки масажу

Крім стандартних прийомів ручного масажу, ми пропонуємо нашим клієнтам та жителям Києва спробувати на собі оригінальні техніки впливу.

Йдеться про:

 • остеопатії
 • аюрведичному масажі;
 • гавайському;
 • сегментарном;
 • полінезійському;
 • юмейхо терапії;
 • тайський масаж.

Прийоми аюрведичного масажу дозволяють відновити здоров'я, коли клієнт відчуває лише приємні відчуття. Техніка показана клієнтам з фізичним психологічним виснаженням. Масаж проводять із застосуванням спеціальних цілющих трав та масел.

Чудові відчуття дарує техніка гавайського масажу. Опинившись на прийомі професійного майстра, ви в момент забудете про насущні проблеми та фізичної втоми. Спеціаліст буде здійснювати м'які, але дієві дотики, сприяючи загальному оздоровленню організму.

Особливість сегментарного масажу криється в його лікувальний дії. Він є різновидом терапевтичної процедури, що дозволяє повернути організм пацієнта в нормальний стан після важких перенесених захворювань й оперативних втручань.

Дану методику застосовують при позбавленні від локальних проблем, наприклад, болю в поперековій області. У процесі сеансу ви помітите, що неприємні та болючі відчуття почнуть відступати. Однією з найбільш складних методик впливу вважають юмейхо терапію. В ході сеансу фахівець застосовує більше сотні прийомів біодинамічної корекції, що дозволяють успішно боротися з багатьма недугами.

Не втрачає актуальності процедура тайського масажу, в рамках якої майстер надає комплексну дію на тіло пацієнта.

Інноваційний підхід

Фахівці центру Слім раді провести для вас сеанс будь-якого ручного масажу на найвищому рівні професіоналізму. Ми володіємо техніками мануальної терапії та раді запропонувати нову послугу - ручний масаж для вагітних. Ми гарантуємо вам персональний підхід до вирішення проблеми й уважне ставлення, розслабляючу комфортну обстановку, доступні ціни.

Чекаємо Вас в центрі Слім, де вас чекають гармонія та релакс!

LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
Lpg фахівець
Масажист, Lpg фахівець

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого