Правила користування сайтом

Для того, щоб скористатися сайтом https://slim.ua Центру апаратної косметології Слім, достатньо зайти за вказаною адресою, ознайомитися з Правилами користування сайтом, визначеними його Адміністрацією та в обов'язковому порядку дотримуватися викладених у них вимог. Незнання правил не може звільняти від їхнього неухильного дотримання.

Користування сайтом: загальні положення

Розміщуючи на сайті повідомлення будь-якого типу, користувач автоматично підтверджує, що приймає умови, викладені в Правилах користування сайтом Центру апаратної косметології Слім, й зобов'язується дотримуватися їх.

Користувач може в повному обсязі використовувати функціональні можливості нашого інтернет-ресурсу виключно після реєстрації та авторизації. Ці процедури регламентовані Адміністрацією.

Зі відомостями про технічні, організаційні, комерційні умови користування порталом, а також з його функціональними можливостями Користувачі можуть ознайомитися на сторінках ресурсу.

Після проходження зазначених процедур необхідною достатньою умовою для доступу на сайт є введення Користувачем логіну та паролю. Передача цих відомостей третім особам забороняється. Користувач сам вибирає спосіб зберігання даної інформації плюс одноосібно відповідає за її збереження.

Захист прав на всі опубліковані на сайті матеріали та політика конфіденційності здійснюється відповідно до законодавства України та загальноприйнятих міжнародних законодавчих актів.

Рекламна тематика відзначається значком «реклама» та як новинна публікується на правах реклами. Адміністрація не несе відповідальності за зміст та наслідки будь-яких публікацій рекламного чи інформаційного характеру, а також розміщені на сайті коментарі, блоги, відгуки.

На сайті заборонено

Закликати до будь-якого роду насильницьких, агресивних та інших антизаконних дій, висловлювати думки та спонукати до вчинків, що входять у суперечність із Конституцією та законодавством України, міжнародними загальноприйнятими нормами.

Нецензурно висловлюватися, ображати будь-кого за національною, релігійною, расовою, етнічною, статевою чи іншою ознакою.

Має намір провокувати негативну реакцію інших користувачів та учасників ресурсу.

Публікувати рекламні матеріали без попереднього узгодження з Адміністрацією.

Розміщувати надмірно велику кількість однорідної інформації (flood).

Модерування інформації

Усі повідомлення, які публікуються на сайті, проходять модерацію з боку відповідного співробітника. Модератор видаляє будь-який коментар чи висловлювання, які, на його думку, порушують ці Правила користування сайтом Центру апаратної косметології Слім.

Адміністрація має право видаляти будь-яку інформацію або заблокувати її, не повідомляючи про це користувача й не пояснюючи причини.

Компанія має право заблокувати доступ до сайту також самого користувача без попереднього повідомлення чи пояснення причин.

Підсумкові положення правил

При необхідності Правила можуть доповнюватись або в них можуть вноситись зміни. Виконання зазначених дій перебуває у компетенції Адміністрації інтернет-ресурсу. Будь-яка зміна або доповнення набирає чинності з моменту офіційної публікації.

Будь-яке побажання чи пропозицію користувачів щодо вдосконалення роботи порталу, залишене в розділі Контакти у формі онлайн-запису, якщо воно не порушує ці Правила, приймається Адміністрацією до уваги.

>

При систематичному порушенні цих Правил з боку конкретного учасника, Адміністрація має право видалити його з числа користувачів ресурсом.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого