Розслаблюючий масаж в Києві

масаж

Щоб захистити організм і нервову систему від надмірного психологічного та фізичного навантаження, необхідно регулярно користуватися послугами грамотного масажиста.

Окрім стану релаксу, який гарантований всім пацієнтам, які вибрали для себе розслаблюючий масаж, цей тип впливу на тіло здатний суттєво прискорити оздоровчий процес після перенесеної травми, операції, хвороби.

Основна проблема полягає у виборі досвідченого спеціаліста, здатного створити комфортну обстановку та підібрати відповідні умови для відпочинку.

Ручний розслаблюючий масаж - це комплекс рухів, що супроводжується різною інтенсивністю та глибиною впливу. Грамотне масування певних ділянок тіла дозволяє:

  1. поліпшити роботу опорно-рухового апарату, внутрішніх органів;
  2. нормалізувати роботу кровоносної/лімфатичної систем.

Вартість розслабляючого масажу залежить від кількості зон, обраної техніки кваліфікації спеціаліста.

Рекомендації, показання, протипоказання до релакс масажу

Розслаблюючий масаж рекомендується проводити після важкого трудового дня та високої емоційної напруги, бажано ближче до ночі, щоб після його проведення поринути у міцний здоровий сон. Приміщення має бути обладнане:

  1. зручною кушеткою;
  2. сучасним пристроєм для підтримки комфортного температурного режиму;
  3. м'яким освітленням.

Як шумовий фон можна використовувати приглушені спокійні музичні мелодії або мікс зі звуків природи. Можливе використання ароматичних масел, при виборі яких слід бути обережним, щоб не спровокувати виникнення алергічних реакцій на небажані компоненти, що присутні у складі. Найефективніше використовувати засіб з нейтральним запахом.

Руки масажиста мають бути теплими. Для забезпечення максимального контакту з тілом воно має бути повністю звільнене від одягу. Момент повного розслаблення може бути досягнутий як після чверті години, так і за більш тривалий період проведення процедури. Напрямки руху рук повинні здійснюватися відповідно до обраної техніки масажу. Процедуру показано при:

  • хронічна втома;
  • неврівноважений психічний стан
  • синдром емоційного вигоряння.

Заборонено проводити сеанс, якщо у пацієнта порушена цілісність шкірного покриву, підвищена температура тіла, є схильність до алергічних реакцій або запалені лімфатичні вузли.

Техніки виконання розслабляючого масажу

Існує дві техніки розслабляючого масажу:

  1. Тайська - забезпечує занурення в атмосферу умиротворення, спокою, легкості. Стимуляція вироблення гормону щастя, відновлення психологічних функцій організму та його фізичного стану відбувається в результаті роботи вмілих рук на певні точки з нервовими закінченнями.
  2. Точковий — гарантує ефективний результат за рахунок особливої ​​дії на біологічні активні точки людського тіла, допомагаючи пацієнтові позбутися безсоння, нервозності, болю в попереку.

Кожна техніка складається з натискання, погладжування, розминання, вібрації, щипків, розтирання, захоплення, що виконуються з певною послідовністю, інтенсивністю та глибиною опрацювання. Рухи здійснюються поверхнею або рубом долоні, подушечками пальців, кісточками стиснутою в кулак кисті.

Цілюща сила даних методик була відома ще стародавнім майстрам, дозволяючи їм відновити емоційну рівновагу людини шляхом її максимального розслаблення та занурення в атмосферу релаксу.

Етапи здійснення масажу

Першими піддаються масажування стопи ніг з поступовим переміщенням рук до області гомілки.

Дойшовши до стегон, необхідно добре прогріти їх бічну частину та пропрацювати зону, протяжністю від підколінних ямок до сідниць.

Обробці спини слід приділити окрему увагу, оскільки вона піддається найвищим навантаженням. Масажування починається від куприка у напрямку до шийних хребців, а потім від пахвових западин до талії.

Другий етап впливу охоплює руки, кисті, передпліччя, плечі, область шиї.

Записатися на розслаблюючий масаж можна через інтернет, скориставшись контактною інформацією, представленою на сайті slim.ua. Центр естетичної медицини Slim (Київ) – це місце, де можна зробити будь-яку омолоджуючу, оздоровчу чи розслаблюючу процедуру за мінімальні ціни.

Відділення центру працюють у трьох найбільших районах столиці: Оболонь, Голосієво, Позняки. Клініка обладнана відповідно до європейських стандартів, а професіоналізм персоналу, що працює в ній, підтверджений Акредитаційним сертифікатом МОЗ.

LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
Lpg фахівець
Масажист, Lpg фахівець
Різновид процедуриЦіна (грн)
Розслаблюючий масаж (50 хв) 650
Загальний масаж (80 хв) 850
Розслаблюючий арома-масаж (50 хв) 650
Самурайський релакс-масаж бамбуковими віниками/палицями 650
Релакс-масаж + масаж стоп 750

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого