Лікування врослого нігтя в Києві

До найбільш ефективних способів боротьби зі врослими нігтями відноситься правильне видалення куточків нігтя, встановлення коригувальних систем та рекомендації щодо профілактики подальшого вростання нігтів на ногах.

Центр естетичної медицини Slim у Києві на Позняках, Оболоні, Голосіїво, пропонує процедуру - корекція врослого нігтя та лікування подальшого вростання нігтів своїм клієнтам за рахунок встановлення скоби, титанової нитки.

лікування в києві

Після проведення видалення куточків врослого нігтя ваші нігті збережуть привабливий зовнішній вигляд без операції та повного видалення нігтьової пластини.

У 50% населення у світі є проблеми із врослими нігтями. Нігтьові пластини на ногах розширюються, скручуються і впиваються в м'які тканини не миттєво, а протягом кількох років. Здебільшого це відбувається на великих пальцях ніг. Часто страждає лише один палець. За виняткових випадків згубний процес спостерігається симетрично на двох ногах.

Тому лікар подолог центру Slim на Позняках, Голосіїво, Оболоні, рекомендує проводити видалення врослого нігтя оперативно та професійно, незалежно від стадії врослого нігтя.

Все частіше з проблемою вростання нігтів стикаються жінки. Це пов'язано з тим, що вони мають тісне взуття, яке викликає дискомфорт. Зважаючи на тривале знаходження стоп під тиском, відбувається руйнування зростання пластини.

Подологи центру Слім у Києві виділяють кілька причин, які провокують оніхокриптоз:

  1. Неправильний догляд за ногами;
  2. Надмірне обрізання бічної частини;
  3. Постійне носіння вузького взуття (нога при неприродному положенні);
  4. Деформація пальців;
  5. Інфекція;
  6. Спадковість.

Процес вростання нігтів проходить у кілька етапів:

  • 1 етап: шкіра, яка знаходиться поблизу нігтьової пластини, стає чутливою. Найменший дотик приносить дискомфорт. Платівка нігтя поступово кришиться і стоншується.
  • 2 проявляється наявність локального запалення. З рани йде гній. При нагоді, якщо запустити лікування нігтів, це може призвести до незворотних наслідків, аж до хірургічного втручання.
  • 3 етап: суттєве наростання шкірного покриву в даному місці, утворюється своєрідний валик, що наповзає на нігтьову платівку - це організм демонструє свої захисні механізми.

Наявність больових відчуттів стане сигналом, що необхідно переходити до радикальних терапевтичних заходів. Якщо вчасно не вживати належних заходів для корекції нігтя, то через якийсь час з'явиться грануляція. Це м'які тканини, що зовні схожі на сире м'ясо. У цьому випадку буде потрібно оперативне хірургічне втручання.

Оніхокриптоз - це захворювання, яке несе в собі велику кількість незручностей. Найбільш суттєвим є постійний біль. Ця проблема може істотно впливати на функціонування організму цілком. Досвідчений Подолог на Позняках, Голосіїво, Оболоні, зможе впоратися з проблемою вростання нігтів на руках, ногах за 1-2 відвідування.

Корекційні системи для нігтів: показання, особливості

оніхокриптоз

Медицина зробила суттєвий стрибок у вирішенні врослого нігтя та пластиці нігтів. Розглянемо деякі з них:

Терапія. Вона використовується на першій стадії прояву вростання нігтя. Цей метод передбачає проведення процедури педикюру, використання спеціальних препаратів та тампонування. Кожен випадок індивідуальний, тому терапія буде особливою (потрібна корекція).

Інвазивна дія. Цей спосіб застосовується, коли захворювання вже запущено. У цьому варіанті виконується видалення нігтя. Наявна практика показує, що після відростання пластина знову згубно впливає шкірний покрив. Під час процедур корекції вростання нігтів, подолог за допомогою апарата та інструменту видаляє частину пластинки. Важливо – накладання швів не передбачається.

Альтернативні варіанти. Методика передбачає використання спеціальних скоб, титанової нитки. Це дозволяє випрямляти ніготь, який викривився. Надалі повторне вростання не відбудеться.

Де видалити врослий ніготь у Києві?

Якщо Ви помітили, що у вас вростає ніготь на великому пальці, рекомендуємо записатися на видалення або лікування врослого нігтя в наші центри в Києві. Наші фахівці мають великий досвід лікування оніхокриптозу як у дорослих, так й у дітей. Рекомендуємо довіритися досвідченому підлогу, щоб оперативно позбутися проблеми та уникнути ускладнень.

Кожен позитивний відгук про процедуру встановлення скоби, нитки титану - це праця наших фахівців і грамотне проведення лікування. Центр SLIM на Позняках, Оболоні, Голосіїво дозволить знову зробити ваші ноги привабливими, чарівними за доступними цінами в Києві!

Лікування проблем стопиЦіна (грн)
Консультація подолога 350
Повторная консультація 200
Медичний апаратний педикюр 950
Медичний педикюр (проблемний) 1100
Частковий педикюр (ногті) 1 категорія 550
Частковий педикюр (нігті) 2 категорія 750
Частковий педикюр (стопа) 1 категорія 550
Частковий педикюр (стопа) 2 категорія 750
Усунення потовщень нігтьової пластини - 1 палець 250
Зачищення нігтя оніхогрифоз/оніхолізису 1 ніготь 400
Протезування нігтя гелем з клотоімозолом S\M 400-500
Аналіз на грибок нігтів 650
Зняття Гель-лаку 150
Зняття лаку 80
Лікування врослого нігтяЦіна (грн)
Корекція врослого нігтя (1 категорія) 600
Корекція врослого нігтя 2 стадія + тампона + перев'язка 800
Корекція врослого нігтя 3 стадія + тампонада + перев'язка 1100
Установка нітинолова система 1 шт 800
Установка нитки Титану 1100
Встановлення Скоби Фрезера 1200
Корекція врослого нігтя системою 3TO 1 шт 1300
Видалення мозолів, натоптишівЦіна (грн)
Видалення стрижневого мозоля 1шт 400
Видалення міжпальцевої мозолі 1шт 450
Видалення натоптишів, гіперкератоз 1шт 350
Обробка тріщин на стопіЦіна (грн)
Обробка тріщин (2 стопи) 750
Обробка тріщин (з розвантажувальною пов'язкою) 850
Догляд за рукамиЦіна (грн)
Медичний апаратний манікюр 500
Зняття гель-лаку 150
Зняття лаку 70
Зачищення нігтя від грибка на руках 200

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого