Радіохвильовий ліфтинг

лифтинг Досягнувши певного віку, кожна людина стикається з віковими змінами, які відображаються не тільки на стані здоров'я, але й на зовнішньому вигляді. Поява зморшок, нечіткі контури обличчя, підвищена сухість шкіри, обумовлені розпадом колагенових волокон та зменшенням кількості підшкірно-жирової клітковини.

Колагенові клітини виконують важливу функцію накопичення вологи, яка з віком слабшає. Сучасна косметологія пропонує безліч способів повернути молодість, одним з яких є радіохвильовий ліфтинг в Слім Київ.

Інноваційна технологія омолодження Radio Frequency заснована на використанні апарату, який виробляє високочастотні струми. Будучи гідною альтернативою пластичної операції, радіохвильовий ліфтинг RF забезпечує довгострокову корекцію контурів фігури за умови, якщо пацієнт навчиться уникати стресових ситуацій, буде дотримуватися збалансованого харчування, відмовитись від шкідливих звичок.

Результат маніпуляцій видно після першого сеансу, а «пік» омолодження досягається після півроку.

Особливості процедури

RF ліфтинг - це нехірургічна процедура термічного впливу на дерму обличчя тіла, в результаті якої активізуються обмінні процеси. Метод відмінно показав себе в боротьбі зі зморшками, ознаками в'янення, слідами від вугрової висипки, рубцями, шрамами, розтяжками, целюлітом, жировими відкладеннями, застійними явищами. Проводити її можна також з метою розщеплення жирових клітин в області живота, інших ділянках тіла. Під дією теплової енергії радіохвиль активізується природна вироблення колагену та еластину, що обумовлює ефективну підтяжку, вирівнювання рельєфу шкіри, дає можливість моделювання проблемних ділянок.

Процедура виконується на спеціальном обладнанні, оснащеном 3-ма насадками для обробки різних проблемних зон:

 1. біполярна - використовується в делікатних місцях з тонкою шкірою (зона під очима, повіки, брови);
 2. мультиполярна - має три й більше електрода, забезпечуючи одночасний вплив 2-х електродів на глибокі підшкірні тканини обличчя, шиї, області декольте, внутрішньої поверхні рук, стегон;
 3. мультиполярна для тіла - завдяки великому розміру, швидко нагріває підшкірно-жирову клітковину на великій поверхні, усуваючи застійні явища, які проявляються у вигляді целюліту.

Активізація природних процесів реструктуризації шкіри дає хороший результат з прогресуючим ефектом, який зберігається на протязі не менше 2-х років.

Переваги та протипоказання

Механізм омолодження за допомогою RF ліфтингу стимулює запуск власних резервних ресурсів шкіри. Головна перевага апаратного методу омолодження полягає в відсутності хірургічного втручання. У порівнянні з пластикою, радіохвильовий ліфтинг:

 • безпечний для організму;
 • виключає пошкодження цілісності шкірного покриву;
 • відсутні післяопераційні ускладнення, набряки, рубці, можливість інфікування;
 • немає ризику гіперпігментації;
 • виключається можливість опіку;
 • не вимагає анестезії;
 • доступний для всіх вікових категорій;
 • не передбачає реабілітаційного періоду.

Один сеанс триває не більше півгодини, а необхідну кількість процедур визначає фахівець після попереднього огляду пацієнта. Будь-який сторонній вплив на організм людини, в тому числі й тепловий, має ряд протипоказань:

 1. загострення шкірних захворювань;
 2. запальний / інфекційний процес;
 3. цукровий діабет;
 4. онкологія;
 5. наявність кардіостимулятора;
 6. системні захворювання крові;
 7. вагітність / лактація.

Rf ліфтинг в центі Слім (Київ)

Ціна Rf ліфтингу в Києві залежить від зон обробки проблеми, кількості необхідних сеансів, якості використовуваного обладнання, кваліфікації фахівця. Щоб зробити безболісну процедуру омолодження шкіри обличчя та тіла з довгостроковим ефектом, досить записатися на прийом в центр естетичної косметології «Слім».

Установа обладнана сучасною апаратурою, має штат професійних співробітників з великим досвідом роботи. Фахівці Slim забезпечать бажаний результат з мінімальними фінансовими й часовими витратами. Записатися на прийом до косметолога на rf ліфтинг в Києві можна за вказаними в розділі «Контакти» номерами телефонів або скориставшись формою онлайн-заявки.

Радіохвильовий ліфтинг обличчя
Ціна
-15% знижка при оплаті курсу
Обличчя
800
Декольте
550
Обличчя + шия + декольте
1350
Обличчя + шия
950
Носогубна складка
450
Шия + підборіддя
550
Шия + декольте
750
Періорбітальна зона (зона очей)
450

 

Радіохвильовий ліфтинг тіла
Ціна
-15% знижка при оплаті курсу
Внутрішня поверхня стегон
550
Гомілки (задня поверхня)
550
Живіт (передня поверхня)
750
Фланки (боки)
550
Живіт + фланки (боки)
900
Сідниці
600
Живіт + сідниці
950
Задня поверхня стегон
750
Передня поверхня стегон
550
Стегна (3 зони) + сідниці
1450
Коліна
450
Руки
550
Спина (область лопаток)
600
Проблемні зони (живіт + задня поверхня стегна + сідниці)
1450

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки), 073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380445999007
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

лого