Масаж обличчя

масаж обличчя У прагненні бути завжди красивими та зберегти молодість якомога довше, сучасні жінки застосовують усі доступні їм засоби. Масаж обличчя належить сьогодні до їх числа.

Навіщо необхідний масаж обличчя?

Ручні та апаратні методи ефективно сприяють доданню шкіри красивого, здорового відтінку. У ході сеансу відновлюється інтенсивність кровотоку в тканинах шкіри, завдяки чому її поверхня повертає собі природний рожевий відтінок, властивий молодому поколінню. Підтримка молодості судин - перший крок на шляху до боротьби з віковими метаморфозами.

Грамотно підібрані методи впливу на шкірні покриви дозволяють позбутися ознак набряклості та старіння. При масажних процедурах стінки капілярів й кровоносних судин помітно зміцнюються, рух лімфи набирає необхідну швидкість плюс з тканин виводяться токсини.

Ручний повертає шкірним покривам втрачену еластичність та пружність. До 35 років швидкість та ефективність синтезу еластину та колагену скорочується. Волокна втрачають колишні якості. Уповільнені процеси оновлення тканин роблять шкіру в'ялою, легко розтяжною. Масажні методики допомагають успішно боротися із віковими процесами.

Процедура популярна, оскільки дозволяє швидко повернути овалу обличчя втрачену чіткість. Масажист веде профілактику атрофії лицевих м'язів та повертає волокнам м'язову силу та колишній тургор. Сильні м'язи не допускають опускання м'яких тканин, тому овал обличчя зберігатиме свою чіткість..

Кому показан масаж обличчя?

Лімфодренажний масаж обличчя стає найважливішим етапом у догляді за власними шкірними покривами та допомагає підтримувати тканини в тонусі. Унікальність технології полягає в абсолютній безпеці для людського здоров'я та можливості безопераційного омолодження області обличчя.

Лімфодренажний масаж обличчя впливає безпосередньо на судини, приводячи в рух лімфу, що застоялася в тканинах. Професійна дія допомагає усунути набряклість, розгладити зморшки, позбутися другого підборіддя та набряклості..

Показання до проведення ручного та апаратного масажу обличчя:

 1. великою кількістю підшкірного жиру в області обличчя;
 2. поширенням судинних сіточек по поверхні;
 3. акне, комедони, міліуми;
 4. набряклістю очних повік;
 5. втратою чіткості контурів обличчя;
 6. втратою здорового відтінку епідермісу;
 7. водним-сольовим дисбалансом;
 8. ознаками вікових змін.

Регулярне відвідування сеансів дозволить досягти найкращих результатів.

Протипоказання до масажу обличчя

Проведення лімфодренажного масажу, при всій його ефективності, вкрай небажане при:

 • перенесеної пластиці, що передбачає підшкірне введення мезонітій та філерів;
 • вагітності;
 • відкритих ранах у межах області впливу масажиста;
 • виражених гнійничкових утворень;
 • епілепсії;
 • прогресуючих злоякісних та доброякісних новоутвореннях на шкірі;
 • використання кардіостимулятора.

Різновиди

Завітавши до Києва, обов'язково загляньте в центр косметології «Слім». Ми пропонуємо випробувати на собі методики апаратних та ручних процедур ліфтмасаж обличчяпроцедура що зміцнить м'язи й надасть свіжість. При ручному впливі спеціаліст здійснює маніпуляції в кілька підходів. Насамперед він працює зі шкірою губ, вилиць та області навколо очей, поступово переходячи на лоб. На завершальній стадії на зовнішній контур обличчя.

Ручний масаж передбачає здійснення кругових рухів із пощипуванням, погладжуваннями.

У випадку з апаратним впливом масажист застосовує спеціальну насадку Ergolift LPG. Він відповідає за підведення до проблемних зон електричного струму. Це дозволяє доставити поживні та зволожуючі компоненти глибоко у шкіру. Результати процедури зберігаються протягом тривалого часу.

Центр «Слім» широко відомий на весь Київ професійним та індивідуальним підходом до вирішення проблеми клієнта. Ми гарантуємо якісний сервіс та комфортну обстановку, на Оболоні, Голосіїво, Позняках. У нас найкраща ціна на масаж обличчя та якість послуг.

LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
Lpg фахівець
Масажист, Lpg фахівець
Різновид процедуриЦіна (грн)
Ручний масаж обличчя 550 / 650
LPG масаж обличчя 600
Хіромасаж обличчя 600

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого