Апаратний масаж на Позняках

Постійне перебування у стані «перегони» та стресових ситуацій не дає приділити багато часу для повноцінного відпочинку, спорту та корекції фігури. Саме тому лікарі та масажисти рекомендують не забувати про себе та періодично проводити ручний чи апаратний масаж, який не тільки зніме стрес, покращить самопочуття, але підвищить настрій та зменшить форми тіла.

апаратний масаж

Недоліком ручного масажу є людський фактор, а саме стомлюваність масажиста, його нездатність підтримувати постійну швидкість, силу частоту тиску на оброблювану область. До переваг такого виду масування можна віднести його доступність, можливість виконання в різних умовах без спеціального обладнання.

Апаратний масаж у Києві дозволяє підтримувати тіло в необхідному тонусі, замінивши стомлюючий годинник спортивних тренувань, на розслаблююче перебування в стані релаксу.

Застосування апаратного масажу дозволяє:

  1. отримати ефективний результат за короткий час;
  2. забезпечити постійні параметри впливу (сила, частота, швидкість, глибина);
  3. повністю усунути людський фактор.

Види апаратного масажу

Фахівці центру Slim на Позняках стверджують, що апаратний масаж залежить від використовуваного обладнання, його рівня, новизни методики та ступеня впливу на організм.

В основі вібромасажу лежить вплив на проблемні зони різночастотних коливальних рухів. Використовується з метою поліпшення обмінних процесів, для підвищення м'язового тонусу, при порушеннях роботи нервової системи. Протипоказаний при травмуванні хребта, тромбофлебіті, підвищеній крихкості кісток (остеопороз), атеросклерозі.

Вплив, який створює вакуумний масаж, нагадує лікування за допомогою медичних «баночок». У втягнутому під впливом розрядження в насадку ділянці шкіри відбувається перенаповнення кров'ю розташованих там судин кровоносної системи. Стимулюється виведення продуктів розпаду, покращується мікроциркуляція клітин крові до тканин, лімфодренаж, підвищується еластичність тонусів м'язів.

Гідромасаж відноситься до ефективних методів, що зміцнюють здоров'я, застосовується як загартовувальна процедура, здатна зміцнити судинну систему, відкоригувати фігуру. При процесі максимального розслаблення м'язів, зникає больовий синдром, знімається психологічна напруга.

До кращих методик корекції фігури, боротьби з целюлітом належить LPG ендермологія, розроблена французьким інженером близько тридцяти років тому. Використовуваний апарат багатомірно впливає на підшкірні жирові шари, розслабити м'язи, зв'язки. Це найбезпечніша процедура, яка надає організму загальнооздоровчий вплив. Показана за:

масаж на Позняках

  1. наявність підшкірних жирових відкладень, набряків;
  2. після пологового відновлювального періоду;
  3. дистрофічні порушення (остеохондроз);
  4. м'язові напруги (спазми, судоми).

Ця процедура активно застосовується у центрі Slim на Позняках вже понад 10 років і дозволяє збільшити вміст у тканинах колагенових волокон, зменшити об'єми тіла, підтягнути та відновити еластичність шкіри. Хороший результат проявляється через п'ять сеансів. Це альтернативна технологія, яка дозволяє уникнути хірургічного втручання.

За допомогою апаратного масажу LPG останнього покоління виконується ліпомасаж, який характеризується більш агресивним методом впливу на проблемні ділянки. Спеціаліст задає напрямки руху роликів, регулює силу вакууму. Застосування такого масажу здатне розгладити рубці, шрами; усунути нерівності шкірного покриву, застійні явища; скоригувати форми тіла.

Обладнання LPG ендермології використовується для відновлення щільності шкіри на обличчі, шиї, зоні декольте. Під впливом хвильових коливань стимулюється синтез колагенових клітин, розташованих глибоко в підшкірних тканинах; покращується колір обличчя; розгладжуються зморшки. Результат видно після першого сеансу.

Запишіться на сеанс апаратний масаж на Позняках за доступною ціною та відкрийте для себе це диво техніку. Наші кваліфіковані фахівці мають великий досвід роботи на оригінальному сертифікованому обладнанні. LPG масаж призначений для здійснення Ваших бажань. Фахівці центру Slim пропонують

LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
Lpg фахівець
Масажист, Lpg фахівець

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого