Медовий масаж на Позняках

Корисні властивості меду завжди дивували своїм багатством. Масаж з використанням меду був дуже популярний ще у Стародавньому Тибеті. Цей масаж був націлений на лікування застуди та болю в суглобах та м'язах. На Русі також корисні властивості меду завжди були в ціні. Тільки він використовувався інакше: після гарячої лазні втирався в шкіру, щоб речовини вбиралися.

На сьогоднішній день медовий масаж, проведений масажистами центру Slim на Позняках, є лікуванням від багатьох захворювань, а також дає загальне зміцнення організму та живить шкіру обличчя.

Масаж медовий Позняки

Чим корисний медовий масаж?

Медовий масаж входить до комплексу корисних процедур для схуднення. Якщо ви бажаєте скинути зайву вагу, необхідно підійти до цього питання комплексно та задіяти як медовий масаж, так й спеціальну дієту та фізичні навантаження. Так як цей вид масажу стимулює виведення зайвої рідини з тіла, він цілком може вважатися одним із ефективних способів боротьби з зайвою вагою. Найчастіше масажисти центру Слім на Позняках проводять медовий масаж на спині, стегнах, сідницях, адже саме там найчастіше накопичується зайвий жир.

Існує окремий вид медового масажу, про властивості якого складають легенди та пісні – медовий антицелюлітний масаж. Цей вид дуже дієвий для позбавлення від зайвої ваги. Крім того, колір шкіри стає більш рівномірним та здоровим, а також зникають прояви целюліту. Завдяки меду, використаному паралельно з механічним впливом на шкіру, можна не лише прибрати зайву вагу, але й підтягнути шкіру та контури тіла.

Медовий масаж має величезну кількість корисних властивостей. Наприклад, він показаний при остеохондрозі, а також радикуліті. При цьому для лікування радикуліту масажист опрацьовує всю зону хребта, а для позбавлення від шийного остеохондрозу проводиться масаж сьомого хребця клієнта. Даний масаж також прибирає болючі відчуття та оздоровлює організм.

Медовий масаж масажисти центру на Позняках також використовується як профілактика нервових стресів та депресій. Крім того, при великій кількості інтелектуальних навантажень цей метод також використовується як один із основних засобів. Його перевага в тому, що, крім самого впливу на тіло, медовий масаж також є ароматерапією. У ході даного масажу можна використовувати інші масла в якості допоміжних засобів. Цей масаж допомагає видалити шкіру, що омертвіла, з тіла в тих місцях, де це важко зробити іншими способами. Після медового масажу зазвичай покращується кровообіг та відтік лімфи, прискорюються обмінні процеси в організмі та підтягуються контури тіла. Також зменшуються прояви целюліту та скорочується відсоток зайвої ваги.

Що необхідно для якісного медового масажу?

Обов'язково зверніть увагу на якість меду, яку ви плануєте використовувати для масажу. Він має бути натуральним й не мати жодних сторонніх домішок. Крім того, переконайтеся, що мед не затвердів. Існує практика додавання в мед різних ефірних олій, наприклад, цитрусових або квіткових. Це також має свої переваги лише у разі натуральності продуктів.

Перед тим, як додавати в суміш ароматичні олії, перевірте склад олії, оскільки деякі з них схильні залишати опіки на тілі, якщо їх концентрація в суміші занадто велика.

Змішувати склад бажано безпосередньо перед масажем. Бажано спочатку змішати олії, а потім додати суміш олій у мед. Такий масаж подарує вам незабутні відчуття та залишить після себе розслаблюючий та тонізуючий ефект.

Як відбувається сама процедура масаж з медом на Позняках?

Медовий масаж робить за такою методикою: спочатку суміш наноситься рухами, що поплескують, на проблемну ділянку. Далі відбувається цікава процедура. Необхідно «приліпити» долоні до тіла, а потім обсмикнути так, щоб вони «відклеїлися». Таким чином мед потрапляє в пори та вбирається шкірою.

За часом медовий масаж необхідно робити близько 5-10 хвилин на кожній ділянці тіла, що потребує усунення целюліту. Коли масаж закінчено, необхідно змити мед теплою водою, що залишився на поверхні шкіри. Після цього бажано намазати шкіру зволожуючим кремом.

Чого необхідно уникнути під час медового масажу

Для початку, врахуйте, що цей масаж має деякі протипоказання. Наприклад, він заборонений при вагітності, менструації, хворобах грудей, наявності недавніх операцій, наявність пухлин, інфекції, серцеві захворювання, каміння у нирках, наявність алергії на мед.

Ця процедура також заборонена людям з варикозним розширенням вен. Якщо навіть у клієнта початкова стадія розширення, не варто ризикувати, адже масаж може посилити ситуацію, піднявши вени вгору. Цей нюанс є причиною, через яку жінкам старше 35 років не бажано робити цю процедуру в принципі, незалежно від поточного стану вен.

Хоча багато протипоказань можна обійти, якщо знати, як правильно це зробити. Наприклад, якщо у пацієнта є хвороби серця, але він хоче зробити масаж ніг, жодних перешкод немає. Головне – уникати ділянок із хворими органами.

Коли краще робити медовий масаж?

Корисний цей масаж навіть за відсутності прямих показань до нього, адже мед корисний як для профілактики, так й для лікування певних захворювань. Отже, такі ситуації є найчастішими приводами для медового масажу:

  1. Стрес та переживання, а також захворювання нервової системи клієнта. Оскільки масаж дає розслаблюючий ефект тонізує як психіку людини, так й тіло, він дуже корисний при нервових стресах та інтелектуальному навантаженні.
  2. Проблеми з суглобами та хребтом, радикуліти, артрити, артрози та інші проблеми, властиві як людям у віці, так й молодому поколінню.
  3. Болі в м'язах, розтягування м'язів, крепатура.
  4. Втома та депресія, яка знімається завдяки аромотерапії та рухам рук по тілу.
  5. Хронічні захворювання та застуди, які не входять до списку протипоказань, а також бронхіт.
  6. Наявність целюліту та жирових відкладень на тілі.
  7. Погана циркуляція крові, адже масаж із медом покращує та прискорює кровообіг.
  8. Обвисла шкіра та розмитий контур тіла.

Якщо ви помітили, що після масажу на тілі з'явилися синці, не лякайтеся. Згодом вони зійдуть самі, якщо не дуже глибокі. У випадку, якщо шкіра набула фіолетового відтінку та синців великих за розміром, краще зверніться до лікаря, можливо, вам знадобиться якась косметична процедура для їх зменшення.

З огляду на всі позитивні відгуки про цей масаж та його фактичну користь для нашого тіла, можна зробити висновок, що зайвим він не буде. А якщо ви маєте прямі показання для медового масажу, тоді потрібно його проводити. Знайдіть хороший центр або спеціалізований масажний салон на Позняках, яка влаштовуватиме вас за всіма параметрами, й насолоджуйтесь здоровим та сильним тілом та пружною шкірою.

LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
Lpg фахівець
Масажист, Lpg фахівець

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого