Контурна пластика на Позняках

Центр апаратної косметології Слім пропонує кожній жінці, яка хоче покращити форми обличчя, збільшити губи, процедуру контурної пластики обличчя. Методика дозволяє усунути дефекти зовнішності, не вдаючись до хірургічного втручання.

Проблема вирішується шляхом підшкірного введення спеціальних препаратів на основі гіалуронової кислоти.

уколи краси

Контурна пластика обличчя на Позняках стала дуже популярною методикою завдяки чудовому ефекту, що отримується після процедури.

Шляхом введення філлера, вдається усунути ознаки мімічних зморшок й надати контурам обличчя бажаної форми.

Ін'єкції краси дозволяють змінити об'єм та форму губ та нівелювати видимі прояви дефектів шкіри. Дрібних мімічних зморшок, що спотворюють естетичне сприйняття.

Переваги контурної пластики

Природна речовина препаратом для контурної пластики є максимально сумісною з людськими клітинами та не викликає відторгнення при введенні в організм. Контурна пластика, проведена фахівцями центру Slim на Позняках, дозволяє підтримувати ефект протягом 8-16 місяців, після чого полімер виводиться з організму природним способом без залишення на тілі найменших слідів.

Для введення препарату застосовують канюлі – спеціальні голки з тупими кінцями. У момент уколу вони не провокують розрив тканин, а лише обережно проникають під шкіру, розсовуючи їх. Ефективна процедура контурної пластики обличчя характеризується практично невідчутним больовим синдромом, який випробовує клієнт у момент сеансу. Вона дозволяє практично виключити ймовірність синця в підшкірні шари.

Застосовувані сьогодні філери для контурної пластики мають більш тривалий термін дії. Вибір препарату визначається індивідуальними особливостями організму та побажаннями клієнта.

Переваги процедури контурної пластики:

  1. малоінвазивністю методики;
  2. виконанням усіх маніпуляцій в амбулаторному режимі;
  3. мінімальним набором протипоказань та обмежень;
  4. можливістю отримання позитивного результату в найкоротший термін;
  5. стимуляцією власних тканин організму до вироблення колагену, необхідного для зупинення процесів шкірного старіння;
  6. доступною вартістю.

За короткий час ви не тільки позбавляєтеся від мімічних зморшок, але й можете усунути будь-які проблеми на вигляд.

Найчастіше в центр апаратної косметології Slim на Позняках звертаються з метою надання бажаної форми носа, вилиць, підборіддя. Процедура дозволяє усунути зайву опухлість щік й мішки під очима, збільшити обсяг губ та змінити їхню природну форму, зробити непомітними шрами від вугрової хвороби та перенесених операцій.

Секрет успіху

Щоб досягти бажаного ефекту, слід звертатися до професіоналів. У їхніх руках контурна пластика обличчя стає потужною, але безпечною зброєю. Фахівець обов'язково запрошує клієнта на попередню консультацію. Вона дозволяє виявити існуючі проблеми та оцінити перспективи підшкірного введення косметологічних препаратів. Сучасні філери мають різний склад та структуру. Лише досвідчений майстер може грамотно підібрати препарат для пацієнта.

Професійні лікарі косметологи у центрі «Слім на Позняках приступають до процедури запровадження філерів лише після того, як проведуть консультацію та визначать проблеми, які турбують пацієнта. Лікар в індивідуальному порядку визначає кількість препарату та глибину його введення. Після закінчення сеансу клієнт повертається до звичного ритму життя, оскільки реабілітаційний період відсутній.

Ефективна контурна пластика обличчя унікальна процедура омолодження, яка проводиться за доступними цінами в Києві. Вона допоможе прибрати зморшки, відкоригувати форму обличчя та губ.

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого