Лазерне видалення розтяжок на Позняках

На тлі гормональних змін, набору зайвої ваги, пологів, шкіра в деяких місцях стоншується, внаслідок її розтягнення відбуваються розриви еластичних волокон епідермісу, які при відновленні заміщуються сполучною тканиною.

На шкірі візуально це проявляється різними за кольором структурою від основної шкіри смужками. Найдрібніші шрами після розтягування називаються стрією, або розтяжкою. При появі шкіра втрачає еластичність стає в'ялою.

Лазерне видалення розтяжок

Сучасні косметологи у центрі Slim на Позняках пропонують ефективне лазерне видалення розтяжок за допомогою Неодимового та Ербієвого лазера Fotona. Зазвичай розтяжки розташовуються на стегнах, животі, сідницях, грудях – місцях, найбільш схильних до розтягування.

Причини виникнення розтяжок можуть бути:

  1. різке схуднення;
  2. гормональні збої;
  3. спадковість;
  4. вагітність лактація.

Присутність розтяжок у проблемних місцях псує вигляд ідеальної фігури, породжуючи комплекси у жінок. Жодної шкоди для здоров'я стрії не становлять, це суто естетична проблема. Лікарі центру Слім на Позняках стверджують, що позбутися стрій раніше було дуже проблематично, сьогодні це завдання легко вирішують лазерні, ін'єкційні технології, яким під силу видалення рубців шрамів.

Методи видалення розтяжок

Якщо свіжі та невеликі розтяжки ще можуть піддаватися лікуванню різними методами із застосуванням озонотерапії, зовнішніх засобів, кремів, то для застарілих є лише один радикальний спосіб – лазерне видалення розтяжок, який ефективно коригує зменшує прояв стрій та запускає процеси відновлення тканин. Лазерні технології широко використовують косметологи нашого центру на Позняках для вирішення багатьох проблем. В їх основі лежить властивість лазерного променя провокувати організм до відновлення тканин, стимуляції колагену, еластину, що призводить до значного омолодження.

Лазерний промінь є сконцентрованим світловим потоком, що несе великий заряд енергії. Цей промінь має властивість поглинатися певним пігментом, не торкаючись сусідніх тканин та верхніх шарів епідермісу. Під впливом світла рідина, що знаходиться на шарах шкіри, що обробляються, закипає й випаровується. Лазерний світловий потік проникає до пошкоджених ділянок шкірного покриву, руйнує сполучну тканину, що розрослася, старі колагенові волокна.

Для відновлення зруйнованих ділянок шкіри в організмі активізується синтез будівельного матеріалу для шкіри – колагену, еластину, гіалуронової кислоти, починається активний поділ клітин. Зруйновані волокна заміщаються тканинами, що знову утворилися. Процесу сприяє посилення кровотоку та обмінних процесів. Поступово стрії зникають, що замінюються новим шаром шкірного покриву.

Лазерне шліфування повертає шкірі здоровий естетичний вигляд:

  1. вирівнюється рельєф;
  2. повертається еластичність;
  3. шкіра стає однорідною;
  4. зникає в'ялість;
  5. розтяжки зорово непомітні.

Процедура видалення стрій на Позняках

Залежно від величини, давності розтяжки, глибини залягання стрій залежить кількість необхідних сеансів лазерної терапії. Тривалість однієї процедури – близько 30 хвилин. Можлива легка реакція у вигляді почервоніння чи невеликих набряків, які проходять самостійно за кілька днів. Від обсягу роботи залежить ціна на процедури, яка в розумних межах доступна всім.

Результаты Удаления растяжек

Глибина проникнення променя під час лазерної терапії контролюється, тому виключається можливість опіку та пошкодження внутрішніх органів. Процедура практично безпечна, за бажанням пацієнта застосовується місцева анестезія. При правильно проведеній процедурі ускладнення не спостерігаються, тому довіряйте своє тіло професіоналам, спеціалізованим клінікам, які мають позитивні відгуки своїх клієнтів, оптимальні ціни.

Центр естетичної медицини Slim на Позняках ретельно підходить до підбору персоналу, у нас працюють лише дипломовані фахівці з великим досвідом роботи, кваліфіковані лікарі – дерматологи, косметологи. Перед процедурою обов'язково проходження огляду виявлення можливих протипоказань в терапевта та дерматолога. Таку процедуру, як лазерне видалення розтяжок та лазерна шліфовка в центрі Слім на Позняках виконують максимально результативно за допомогою лазера Fotona. Поверніть своєму тілу молодість та красу

Ціни видалення розтяжок одні з найдоступніших у Києві.

Видалення розтяжок
Ціна
Будь-яка область за 1см2
400 
від 10-20 см2
2000
від 20-40 см2
4500
від 40-60 см2
6000
від 60-100 см2
7000
Живіт
5000
Груди
3000
Область сідниць
5000

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого