Ручний масаж обличчя на Позняках

Косметичний ручний масаж є безопераційною підтяжкою шкіри обличчя, що запобігає віковим змінам.

Масаж покращує кровообіг, забезпечуючи здоровий колір обличчя. Крім того, за допомогою масажу м'язи насичуються киснем та в результаті зберігають свій тонус. Це допоможе скоригувати овал обличчя, попередити вугровий висип, розширення пор та в'ялість шкіри.

масаж

Якщо ви візьмете за правило регулярно проходити масаж обличчя на Позняках, то зможете на тривалий термін відкласти необхідність таких радикальних процедур, як ін'єкції ботоксу та мезотерапія. Досвідчений, кваліфікований фахівець допоможе зберегти свіжість та гладкість шкіри. Крім того, масаж покращує настрій та позитивно відбивається на емоційному стані. А це, як відомо, безпосередньо впливає на зовнішність.

Яку техніку масажу обличчя використовує спеціаліст?

Як правило, майстер керується типом шкіри свого клієнта, а також вибраним типом масажу. Найбільш популярним є косметичний масаж, його роблять із застосуванням спеціальних косметичних засобів, підібраних індивідуально. Також популярний пластичний масаж, який виконується сильними притискаючими рухами. А щипкова техніка використовується для лікування проблемної шкіри.

Навіщо звертатися до масажиста? Адже таку процедуру можна робити самостійно.

Справді, нічого складного тут, на перший погляд, немає, але деякі техніки можна освоїти самому. Однак варто доручати виконання такої процедури лише досвідченому професійному фахівцю.

Шкіра обличчя – дуже ніжна та чутлива. Масажуючи її, дуже важливо правильно підібрати техніку, косметичні засоби та правильно розрахувати зусилля. Некваліфіковане проведення процедури лише погіршить її стан. У косметолога ви отримаєте важливі рекомендації, виконання яких допоможе значно продовжити ефект від результатів його роботи.

Масаж обличчя на Позняках виконується багатьма фахівцями. Ми пропонуємо своїм клієнтам виключно високоякісні послуги за розумної їх вартості. Якщо ви бажаєте пройти масаж на Позняках, районі в якому ви проживаєте, звертайтесь до нас на консультацію! Досвідчений косметолог точно визначить, який саме масаж обличчя вам буде актуальнішим й дасть кращий результат. Слід зазначити, що обмеження процедури масажу обличчя мінімальні – рани, новоутворення, гострий запальний процес або купероз у передбачуваній зоні впливу.

Результат буде помітним після перших процедур. Бажано регулярно повторювати курс, рекомендований вашим косметологом. Тоді омолоджуючий вплив масажу збережеться на довгі роки.

Приходьте до Центру апаратної косметології Слім на Позняках.

LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
Lpg фахівець
Масажист, Lpg фахівець

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого