LPG масаж на Позняках

LPG масаж на сьогоднішній день це одна з найбільш популярних процедур в апаратній косметології. LPG масаж застосовується для корекції фігури, лікування та усунення целюліту, підтяжки шкіри тіла, обличчя.

лпджі

Популярність LPG масажу у центрі Slim на Позняках обумовлена ​​ефективність, комфортністю та безпекою. Багаторічні дослідження методики LPG та отримані позитивні результати прирівнюють її до операцій хірургічного видалення надлишкових жирових відкладень. Процедура LPG масажу безболісна та безпечна, оскільки активізація обмінних процесів, стимуляція тканин організму відбувається природним чином.

Переваги lpg масажу

LPG масаж у центрі Slim у районі Позняки, застосовується для лікування целюліту, підтяжки шкіри, лікуванні початкової стадії варикозної хвороби, лікуванні радикулітів, міозитів, у відновному періоді після травм та опіків.

У спортивній медицині LPG масаж застосовується для зміцнення м'язів та зв'язок, відновлення після травм, під час підготовки спортсменів до змагань.

Застосування методики LPG масажу в косметології

Найбільшу популярність LPG Ендермологія набула у косметології, оскільки з великою ефективністю вирішує такі проблеми:

 1. целюліт на будь-якій стадії
 2. локальні жирові відкладення
 3. в'ялість шкіри
 4. набряклість тіла
 5. розслаблення м'язів
 6. зняття втоми.

Вакуумно роликовий масаж усуває набряклість, активізує лімфодренажні дії, зменшує прояв розтяжок, рубців та стрій. Покращує загальне самопочуття, імунітет, покращує поставу. У косметології масаж LPG на Позняках застосовується не тільки для корекції фігури, але й для догляду за обличчям. Спеціальні маніпули апарату LPG здатні забезпечити дуже делікатний вплив на тканини обличчя, шиї, області декольте.

Апарати нового покоління LPG Cellu M6 Integral, LPG Cellu M6 Endermolab є комп'ютеризованим комплексом, для вирішення поставлених завдань, враховуючи індивідуальні особливості шкіри та підшкірно-жирової клітковини.

Маніпула LPG апарату, якою здійснюється масаж, є невеликою камерою, в яку за допомогою вакууму втягується шкірна складка. Ролики, що рухаються в різних напрямках усередині цієї камери, забезпечують розминання підшкірно-жирової клітковини у різних напрямках. Динамічна, пульсуюча дія вакууму посилює ефект.

Процедура LPG масажу відбувається за індивідуальним ендермологічним костюмом з еластичної тканини. Костюм забезпечує безболісність, гігієнічність процедури, запобігає її надмірному розтягуванню.

LPG масаж або ручний масаж, у чому різниця?

В основі методики LPG (вакуумно-роликового) масажу лежить механічна дія на м'які тканини. Ефективність впливу масажу LPG можна порівняти з ефективністю ручного масажу, виконаного висококваліфікованим масажистом центру Slim на Позняках. Але основною відмінністю від ручного антицелюлітного масажу є більша комфортність процедури та менша тривалість сеансу за часом.

LPG масаж не має на увазі застосування масажних масел та кремів й виконується за по спеціальному костюму. Масаж lpg чудово підходить тим клієнтам яким не приносить задоволення дотик рук масажиста.

Яка кількість сеансів LPG потрібна для отримання результату?

лпг Для досягнення бажаного результату необхідно пройти курс процедур, що складається із 10-15 сеансів тривалістю 35-45 хвилин. Практичний досвід роботи спеціалістів центру Slim на Позняках, які практикують LPG масаж понад 8 років для вирішення естетичних проблем (зменшення об'ємів тіла, усунення целюліту, підтяжку шкіри, корекцію живота, зменшення проблемних зон) показує, що досягти бажаних результатів можна навіть за 8-10 процедур .

Це залежить від основних факторів, які враховує фахівець вакуумно-роликового масажу та індивідуальних особливостей організму пацієнта та його мотивації. Фахівці центру Slim на Позняках перед проведенням сеансу LPG масажу збирають анамнез та уважно вислуховують побажання клієнта. Варто враховувати, що від правильно поставлених цілей залежить результат! Підбирається індивідуальний протокол та методика проведення процедури LPG та періодичність проходження сеансів.

Наші масажисти безкоштовно дають усі можливі рекомендації пацієнтам, які застосовуються повністю або частково для досягнення кращого результату від курсу процедури вакуумно-роликового масажу lpg. У середньому масаж LPG призначається 2-3 рази на тиждень.

Для підтримки досягнутого результату зазвичай рекомендується проведення 1 сеансу на місяць, який зберігається близько року.

Протипоказання:

В принципі, LPG масаж має такий же список протипоказань до його проведення як й ручний масажу:

 1. Спільне погане самопочуття;
 2. Підвищена температура тіла;
 3. Ушкодження шкіри в зоні опрацювання;
 4. Інфекційні захворювання шкіри;
 5. Онкологія;
 6. Хронічні захворювання на активній стадії;
 7. Критичні дні (перші 2-3 дні);
 8. Вагітність.

Результаты LPG массажа

LPG масаж – це досить безпечний метод, його можна застосовувати у будь-якому віці як для жінок, так й чоловіків. Вакуумно-роликовий масаж в центрі Slim - це основна процедура якої ми пишаємося й несемо її в маси, як найкращий метод корекції фігури та лікування целюліту. Вже понад 8 років ми використовуємо оригінальне, сертифіковане обладнання нового покоління компанії LPG System (LPG Cellu M6 Integral, LPG Cellu M6 Endermolab).

Якщо ви бажаєте отримати якісну процедуру масажу LPG в районі Позняки, за адекватною ціною, звертайтесь до центру Slim. Приходьте до нас й ви відчуєте різницю!

LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
Lpg фахівець
Масажист, Lpg фахівець
LPG масаж (35-40хв)
Ціна
-10% знижка на курс при оплаті (10 процедур)
Зменшення в об'ємах, лікування целюліта
550
Масаж живота
450
Ліфт масаж обличчя
550
Догляд за грудьми та декольте
600
LPG костюм M-L-XL
400

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого