Антицелюлітний масаж на Позняках

Серед сотень можливих варіантів масажу найбільш популярними та затребуваними на сьогодні можна назвати загальний масаж тіла, антицелюлітний масаж.

Антицелюлітний масаж на Позняках в центрі Slim займає почесне друге місце за популярністю серед ручних методів корекції фігури. Причина проста: він дає косметичні результати (усуває целюліт, підтягує шкіру, усуває надмірні об'єми тіла), то про що мріє кожна жінка.

масаж антицелюлітний

Ручний антицелюлітний масаж клієнтам подобається робити в нашому центрі, оскільки наші фахівці мають високу кваліфікацію та великий досвід роботи з людьми різної комплекції.

Ціна антицелюлітного масажу на Позняках може відрізнятись від салону до салону, але ми можемо сказати твердо: наші ціни на масаж доступні, а послуги якісні та професійні. На жаль, целюліт є дуже поширеною проблемою у жінок й тому пошук методики, масажиста, який зможе дати вам виражений ефект від масажу, є важливим фактором. Масажисти рекомендують проходити будь-яку антицелюлітну програму щонайменше 2 рази на місяць.

Більше 90% жінок страждають від целюліта, та бажають від нього позбавитись. Більшість з них перепробували різні антицелюлітні методики, на зразок пілінгів та кремів, але найефективнішим методом все ж таки залишається масаж. Антицелюлітний масаж допоможе вам покращити метаболізм, а також прискорити та нормалізувати кровообіг по тілу, крім того, під механічним впливом відбувається розщеплення та спалювання жирів.

Крім цього виду масажу в центрі Slim на Позняках, ви можете спробувати моделюючий антицелюлітний масаж, лімфодренажний масаж, вакуумний lpg масаж. Всі вони ефективно борються з нашою головною проблемою – целюлітом та надмірними жировими відкладеннями.

Існує безліч переваг масажу в нашому центрі порівняно з іншими. Так як ми працюємо для задоволення побажань клієнта, тільки у нас на вас чекають:

  1. привітні співробітники;
  2. доступні ціни;
  3. професійні масажисти;
  4. стерильна та затишна обстановка;
  5. акції та знижки;
  6. десятки видів ручного масажу;
  7. апаратні методи корекції фігури.

Якщо ви бажаєте подбати про своє тіло, запобігти можливим проблемам або просто розслабитися, запишіться на сеанс масажу у наш центр на Позняках ви залишитеся задоволені своїм вибором. Наші кваліфіковані масажисти допоможуть вам відновити сили, енергію та бажані форми.

Антицелюлітний масаж на Позняках – це найкраще, що дівчина може подарувати своєму тілу. Ціна масажа дуже адекватна, а результат радуватиме довгий час.

LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
LPG фахівець
Масажист, LPG фахівець
Lpg фахівець
Масажист, Lpg фахівець
Різновид процедури
Ціна
-10% знижка на курс процедур
Масаж проблемних зон (живіт, поперек, стегна, сідниці)
650
Антицелюлітний масаж
750
LPG масаж
550

095-033-54-45 (Оболонь), 063-594-95-95 (Позняки),
073-424-44-22 (Голосієво).

Центр Слім
Героїв Сталінграда проспект будинок 18 а
04210 Київ, Україна
Телефон: +380950335445
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Слім. Київ

Ліцензія МОЗ України серія АЕ 638152 №638152

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон й ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш запит успішно надіслано. Адміністратор передзвонить Вам за кілька хвилин.

лого